368 Shares 1285 views

Jak zrobić paczkę na głowie przez kilka minut?

W życiu każdego mody, są chwile, kiedy chcesz wyglądać sexy i wyrafinowane w tym samym czasie. Aby stworzyć taki obraz śmiertelnego kusicielka i zdobywca serc idealna fryzura nazywa się modny kok. Dzięki niemu będziesz wyglądać słodkie zarazem odważnie. Jak zrobić paczkę na głowie sam? Ta fryzura będzie wymagać od Ciebie minimum wysiłku i narzędzi. Właściciele grubych i długich loków fryzurę idealny pakiet dla średnich włosów , aby to dość trudne. Ale na taką włosy będą wyglądać pięknie i soczysty.


Jakie narzędzia będą potrzebne, aby stworzyć fryzurę?

Tak, trzeba przygotować następujące narzędzia – masaż pędzla, małą gumką, szpilki (ilość zależy od gęstości włosów), loki usztywniające paznokci. Belka lub kok odnoszą się do rozwiązań prostych fryzur , że można łatwo wykonać samodzielnie w domu. Jak zrobić kok na głowie właścicielem? Jest to kwestia zainteresowania większości dziewcząt. będzie szczegółowy przewodnik!

Jak zrobić paczkę na głowie w domu?

1. Lekko nawilżyć włosy pod bieżącą wodą. W tym celu lepiej jest użyć rozpylacza. Można go znaleźć w każdym sklepie sprzętu. Jeśli nie go znaleźć, można użyć pustą butelkę obecnie spray do stylizacji włosów. Mokre włosy lub grzebień grzebień gładkie dłonie.

2. Flick odległości masaż pędzla wzdłuż całej długości w kierunku loki od nasady do końcówek. Taka szczotka jest nie tylko wygładzić włosy, ale także rozwiązać problem nadmiernego Fluffy włosów i namagnesowane.

3. Delikatnie zebrać włosy z tyłu głowy, tworząc wysoki kucyk. Należy pamiętać, że powinien on być umieszczony w miejscu, gdzie później będzie kok.

4. Grzebień włosy zebrane z grzebienia lub szczotki do masażu. Mając to belka zmieni swój schludny i gładka.

5. Twist końskiego ogona w kierunku ruchu wskazówek zegara. Powinieneś dostać rodzaj „napięty” liny.

6. Teraz trzeba trochę czasu, aby zawinąć włosy skręcone wokół ogona. Liczba obrotów w zależności od długości ogonowej.

7. wystaje z końcówkami bułkę ukryć pod utworzonego węzła.

8. Bezpieczne Powstająca wiązka jest para kołków. Należy zauważyć, że dla niezawodnego gęste włosy ustalające będzie im wziąć kilka więcej niż cienka.

9. W celu belki jak najwięcej dłużej zachowują swój pierwotny wygląd, zabezpieczyć ją lakierem. Pierwszeństwo należy do tych marek, które nie przykleić włosy i pozostawić je elastyczna.

10. W razie potrzeby, można ozdobić oryginalną włosy dzięki jasnym ozdobnym gumy lub kołków.

Dodaj skórkę do włosów

Istnieje wiele przydatnych informacji na temat jak zrobić kok na głowie przez kilka minut. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy były różne od innych, będzie musiał wymyślać trochę i eksperymentować z jego dekoracji. Ogólnie rzecz biorąc, sprawiają, że odrobina wyobraźni i indywidualności!