333 Shares 5640 views

czas modlitwy – dla początkujących wielkie wsparcie duchowe

Kiedy człowiek zaczyna wierzyć w Boga i przychodzi do kościoła, odkrywa istnieje wiele przepisów, które są dobrze znane i znane wierzących i unchurched ludzie nie w pełni zrozumieć. Po pierwsze, taka masa reguł wydaje niepotrzebnych rytuałów, a dopiero potem jeden zdaje sobie sprawę, że w ten sposób Kościół stawia duchową barierę między grzechem a człowiekiem.


Człowiek nigdy nie stoi w miejscu. Albo idzie w górę lub w dół stale poślizgu w jego stanu duchowego. Jest to w celu utrzymania osoby na co dzień, Kościół ustanowił pewne zasady modlitwy. To, na przykład rano modlitwa, modlitwa przed posiłkiem lub czasie modlitwy. Dla początkujących, to wszystko wydaje się zbyt daleko idące i niepotrzebne. Ale w rzeczywistości, tylko zwykłym przypomnieniem Boga czasami pozwala na powstrzymanie się od potępienia, gniewu, kłamstwa i drobnych kradzieży, to jest od wielu grzechów, które jest wypełnione codziennie.

Jutrznia – wdzięczności Bogu za życie i przebudzenia. Począwszy od dnia, o modlitwie, człowiek natychmiast dostosowana do sposobu łaski i dobrych uczynków. Pyta o Boże błogosławieństwo dla kolejnych działań.

Koniec czasu dzień modlitwy. Na początek, każda reguła modlitwy może być zmniejszona. Na przykład, zwykle wieczorem zwykle zaczyna się od modlitwy „Heavenly King”. Wtedy nie ma krótkie inwokacja do Boga, znany jako „Trisagion”, a następnie – „Święta Trójca” i „Ojcze Nasz”. Jest to zwykłe modlitwy początek, więc zaczyna się prawie każda modlitwa. Sami wieczorne modlitwy skomponowane przez wybitnych Ojców Kościoła i obejmuje skruchę, błagając i podziękować odwołania.

Ile czasu czas modlitwy? Dla początkujących, reguła modlitwy jest zwykle zmniejszona. To wszystko zależy od wieku i stanu zdrowia danej osoby. Na przykład, dzieci czasami przeczytać tylko jedną modlitwę w nocy, osoby starsze również zmniejszyć modlitwę. Ale w rzeczywistości nie wiele czasochłonne wieczorną modlitwę. Tekst kiedy wypowiedzenie bez pośpiechu trwa piętnaście minut, jeszcze trzeba dodać łuki, czytanie pomyannik. W ogóle, zwykle pracowity spokojnego wieczoru parafianin modli się o pół godziny.

To całkiem sporo, więc oczywiste jest, że w czasie modlitwy – dla początkujących całkiem możliwe obciążenie.

Prawosławni dwa razy w tygodniu i święta do kościoła. Dla niektórych wydaje się zbyt uciążliwe. Nie powinno się zmuszać się i po prostu spróbować stanąć do wszystkich usług od początku do końca. Oczywiście, podczas gdy wszystkie niezrozumiałe i dziwne, to sprawia, że niezwykle trudno. Cerkiewno-słowiański język – dodatkowa złożoność. Jest on podobny do rosyjskiego, ale wiele z tych słów nie jest jasne, czy w inny sposób przeniesione. Niektóre modlitwy wieczorne w języku rosyjskim, próbuje znaleźć usługę tłumaczenia. Zgadza się: modlitwa – to rozmowa z Bogiem, to należy rozumieć, modląc się. Ale potem, gdy to wszystko stopniowo staje się jasne, że jest to konieczne, aby przejść do zwykłego języka kościelnego.

czas modlitwy – mały krok dla początkujących, pierwszym krokiem w kierunku churched i znalezienie prawdziwej radości Boga. Ruch, który nie jest tak trudne do przejścia.