667 Shares 7224 views

jak gotować z ogórka jęczmień przepis na kuchni wegetariańskiej

Jak przygotować marynatę z jęczmienia. Przepis na dania wegetariańskie


W ostatnich latach coraz więcej ludzi zwracając uwagę na zdrowej i zrównoważonej diety. Jedną z opcji w prawo i zdrowej żywności jest wegetarianinem systemy odbioru, czyli odmowa konsumpcji mięsa w całej jego postaci. Dieta wegetariańska może znacząco poprawić stan zdrowia danej osoby, zwalnia go od wielu poważnych chorób przewlekłych, w wyniku czego znacznie wydłużyć jego żywotność.

Oczywiście, wiele osób nieznanych z dań wegetariańskich są zaniepokojeni, a jeśli smak żywności ulegnie pogorszeniu, jeśli jest gotowane bez mięsa lub bulionu? Jednak obawy te są bezpodstawne. Przy prawidłowej obróbki zbóż, warzyw, owoców i umiarkowanym wykorzystaniu różnych przypraw – kulinarne arcydzieło po prostu warunkiem. Rozważmy, na przykład, w jaki sposób przygotować marynatę z jęczmienia wegetariańskie przepisy kulinarne.

Warto zauważyć, że jęczmień Marynata do historycznego i bardzo satysfakcjonujące rosyjskiego danie.

Niezbędne składniki:

– 1 pół ul. l pęcak;

– ziemniaki (3-4 średnich bulwiaste);

– główny i seler;

– cebula (1 szt.);

– średniej wielkości marchew (1 szt.);

– solone lub ogórki (2-3 szt.);

– mieszanka pikantnych zieleni i warzyw;

– 1 łyżka. Łyżka z góry mąki;

– kilka łyżki solance z ogórków.

– sól i pieprz;

Oczywiście, aby przygotować jęczmień ogórkowy jest dość proste, ale istnieją pewne małe tajemnice.

Tajny pierwszego: być namaczać pęcak przez 8-10 godzin (przez noc). Konieczne jest kaszę perłową szybciej gotować, ma miękki, delikatny smak i jest łatwy do strawienia.

Następnie dodać trochę wody jęczmień spuchła tak, że jest to 2 palce pokryte kaszę, wlać większość oleju i umieścić gulasz.

Tajny dwa: na pozostały olej roślinny do smażenia warzyw potrzebne i wprowadzanie ich nie powinno być od razu, ale stopniowo, w zależności od czasu ich przygotowania. Po pierwsze, należy przejść do patelni, pokroić na małe laski selera i marchewki, a następnie, gdy są one trochę smażyć, dodać cebulę i, w końcu, drobno posiekany czosnek. I można umieścić pokrojone łodygi selera, ze zalewa je nabyć bardziej pikantny smak.

Martwić się, jak przygotować jęczmień ogórkowy bez mięsa tak, że to było dość obfite, można użyć trzeciej tajemnicy. Prażone warzywa dodać około łyżka mąki, dokładnie mieszając, w celu uniknięcia zbrylenia.

Kiedy kasza będzie już w połowie gotowy, należy umieścić tankowanie warzyw i mąki, pokrojone w kostkę ziemniaki, liść laurowy, pieprz, sól, i, jeśli to konieczne, dodać trochę wrzącej wody.

Pod koniec gotowania, kiedy i zboża i ziemniaki były dość miękkie, dodać pokrojony duże ogórki słoma, mieszankę ziół i kilkoma łyżkami ogórek solance nadać potrawie dodatkową krawędź.

Marynata trzeba podawać na gorąco, doprawione z kwaśną śmietaną i drobno pokrojone warzywa.

Teraz, gdy wiesz, jak gotować Marynata jęczmień oparte wypełnienie roślinny, można spróbować trochę trudniej o przepis, dodając produkt smaczne i zdrowe, jak grzyby po deszczu. Grzyby są najlepiej wziąć lasu (świeże lub suszone), choć grzyby jest również dobrym rozwiązaniem.

Tak więc, zaczynamy przygotować marynatę z jęczmienia i grzybami. 100 g wysuszonych grzybów muszą najpierw kilka godzin dodaje się wodę, a następnie gotuje się w samej wodzie z dodatkiem cebula, papryka, liści. Lub można wziąć 300 gramów świeżych grzybów i gotować tak samo dobrze, ale nie namaczać. rosół grzyb jest odprowadzana i mieć go ugotować zupę. We wszystkich innych aspektach, przygotowanie tego rassolnik nie różni się od poprzedniej. Tylko do smażonych warzyw i grzybów jeszcze dodanych. Grzyby lepiej umieścić pod koniec gotowania, żeby nie stracić będąc w wodzie, grzyby wstępnie gotować nie jest konieczne.

Teraz na pytanie: „Jak przygotować marynatę z jęczmienia smaczne, oryginalne i ze świadczeń zdrowotnych”, być może, nie trzeba szukać długo na właściwą odpowiedź.