422 Shares 6447 views

Jak usunąć zmarszczki pod oczami?

Mięśnie twarzy w ciągu dnia zmniejsza się ponad dziesięć tysięcy razy – podczas gdy uśmiechnięty, śmiech lub płacz, z twarzą natychmiast rozpoznał wszystkie emocje. W rezultacie, na twarzy, szczególnie pod oczami pojawiają się pierwsze zmarszczki, a wraz z wiekiem stają się coraz bardziej. Ale jest to możliwe, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek, za to będzie trzeba ustalić przyczyny ich występowania.


Zmarszczki pod oczami: Powoduje

Dość często powodem pojawienia się zmarszczek wokół oczu staje się błędne i złe odżywianie, a także negatywny wpływ na środowisko – światło ultrafioletowe, zanieczyszczone powietrze, korzystanie z substandardowych lub wygasł kosmetyków. Również negatywny wpływ na stan skóry mają złe nawyki – palenie lub nadmierne spożywanie alkoholu.

Papierosy hamują produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu pojawiają się pod oczami zmarszczki i poza nią. Również palacze często mrugać, a następnie rozwiązać problem ze zmarszczkami nie pomaga nawet Botox. Każdego roku obniżony poziom kolagenu we krwi, co prowadzi do powstawania obrzęku powiek, skóra staje się bardzo sucha i stopniowo rozciągać. Należy pamiętać, że jest to o wiele szybciej niż inne obszary starzenia się skóry wokół oczu. Wynika to z faktu, że ta część twarzy jest bardzo mobilny.

Jest o wiele łatwiej zapobiegać pierwsze zmarszczki pod oczami niż ich później usunięta, ponieważ jest to bardzo trudny i długotrwały proces. Ważną rolę ma oczyszczający wokół oczu. Aby to zrobić, należy użyć specjalnych detergentów, które są przeznaczone do opieki tylko na tej części twarzy. Eksperci zalecają stosowanie płynu dwufazowego – usuwa wierzchnią warstwę wodoodpornego tuszu do rzęs, ponieważ zawiera w swojej ropy członków światła, a w dolnej warstwie składa się z ekstraktów ziołowych, które pomagają usunąć resztki kosmetyków i koją skórę.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, to trzeba używać narzędzi do usuwania makijażu, w skład których nie zawiera tłuszczów. Aby zapobiec i usunąć zmarszczki pod oczami, należy stosować następujące kosmetyki czyszczenia: najpierw zamknąć jedno oko, a staranne ruchy niezbędne do usuwania makijażu, używa wacika. Odczekaj około jedną minutę, a dopiero potem bardzo dokładnie usunąć makijaż, ruch powinien być od góry do dołu.

Aby pod oczami zmarszczki nie są tworzone, skóra musi jeść regularnie, i nie zapomnij, że potrzebuje wilgoci. Eksperci zalecają za pomocą specjalnych płynów, żeli i kremów, które nie zawierają oleju. Dzięki specjalnym środków do pielęgnacji skóry wokół oczu, zapobiegając wyglądu drobnych zmarszczek na twarzy, a tym samym zrekompensować brak lipidów. Bardzo schludny ruchy Krem nakłada się na skórę, płuca są przeprowadzane „młotkiem” ruch. Znacznie szybciej wchłania płyny kremy, które również nawilżają i odżywiają skórę.

Eksperci zalecają, stosując żel tych dziewcząt, które cierpią z powodu obrzęku powiek i nosić soczewek kontaktowych.

Pozbyć się zmarszczek wokół oczu i środków pomocy ludowych:

  • są bardzo skuteczne napary ziołowe, które powinny być zamrażane i wytrzeć skórę z lodem;
  • Maska ziemniaków: Weź ziemniaki, gotować go w „mundurze”, a następnie usunąć skórkę i puree z widelcem, aż będzie gładkie. Teraz dodaj sos śmietanę i całość ponownie miesza. Otrzymana masa powinna być stosowane do skóry, podczas gdy wciąż wystarczająco ciepły i grubości warstwy w 15 pięciu minut, maskę usuwa się za pomocą wody.