145 Shares 7940 views

„Betahistyna”: instrukcję obsługi, cech i oznaczeń

Często choroba dotyka żywotnych organów. Jeśli kilka lat temu, u pacjentów z zaburzeniami koordynacji ruchowej i zaburzenia przedsionkowe zostały zmuszone ograniczać się do sposobów przemieszczania się, nie może w pełni działać, dziś medycyna może pomóc ludziom cierpiącym z powodu tej choroby. „Betahistyna” wyróżnia się spośród innych środków. Instrukcje dotyczące korzystania z tej skutecznej i użytecznym lekiem będą rozpatrywane w niniejszym artykule. Niestety, adnotacje, które są stosowane do pakietów pomocą producenta zawierają wiele trudnych do zrozumienia pojęć. W rezultacie pacjenci są albo całkowicie zrezygnować z leków ze strachu przed jego toksyczności, lub przyjmowanie leku w niekontrolowany, naiwnie wierząc, że pigułki nie może zaszkodzić. Spróbuj opisać właściwości leku przystępnym językiem.


Co to jest „Betahistyna?”

Instrukcja użycia leku zawiera pewną liczbę sekcji. Oddzielna sekcja omawia informacje na temat składu aktywów i jego właściwości farmakologicznych. Spróbujmy wyjaśnić w uproszczonej formie, która reprezentuje ten lek.

Preparat zawiera substancję czynną – dichlorowodorku betahistyny. Jest to analog ludzkiej histaminy jest jednak wytwarzany syntetycznie. Betahistyna dichlorowodorek ma tę właściwość, aby wpłynąć na układ przedsionkowy. Poprawia krążenie krwi, normalizuje ciśnienie krwi, pozytywny wpływ na komórki nerwowe i przywraca ich zdolność do przenoszenia pędu.

Tabletki o przedłużonym uwalnianiu „betahistyna” w kilku rodzajów dawkowania. Puścił tylko po okazaniu recepty od lekarza.

Wskazania „Betahistyna”

Instrukcje użytkowania, opublikowane przez producenta pojazdu, przy czym lek oznacza specyficzne inhibitory enzymu oksydazy diaminy. Tabletki stosowane w

 • Choroba Meniere'a i podobne choroby i blisko;
 • szum w uszach;
 • ciężkie zawroty głowy;
 • nudności jest objawem dysfunkcji narządów przedsionkowych;
 • utrata słuchu;
 • Inne zaburzenia narządów przedsionkowych.

Przypisywanie „Betahistyna” może być tylko wykwalifikowany lekarz po ustanowieniu dokładnej diagnozy. Użyj leku bez konsultacji z lekarzem może być przyczyną poważnych powikłań tej choroby, jak również negatywne skutki uboczne. Ponadto środki odbioru wraz ze środkami przeciwhistaminowymi może znacznie zmniejszyć efekt terapeutyczny.

Przeciwwskazania „Betahistyna”

Instrukcje użytkowania musi zawierać informacje o przeciwwskazaniach i innych ważnych aspektów i właściwości leku. Nie lek może być zatrudniony w:

 • ciąży w każdym etapie;
 • wrażliwość;
 • guz chromochłonny (inaczej chorobę określa się jako naruszenie gruczołów nadnerczy);
 • astma oskrzelowa;
 • laktacja.

Ponadto, lek ten należy stosować ostrożnie, w szczególności do leczenia pacjentów, gdy rozpoznają wrzody trawienne. Niedopuszczalne jest, aby stosować leku w leczeniu dziecka.

skutki uboczne

chlorowodorku betahistyny (który, jak chlorek dikwas jest stosowany jako część środków) nie tylko terapeutycznego, ale również działanie uboczne. Badania potwierdzają dobrą tolerancję funduszy. Jednak niektóre rodzaje naruszeń nadal występuje. Wśród nich:

 • łagodne zaburzenia żołądkowo-jelitowe (wydajność leczenie objawowe i wymagają odstawieniu leku);
 • bóle głowy (wymaga zmniejszenia dawki, ale nie jego likwidacja);
 • alergia (wysypka, świąd, pokrzywka);

Lek nie wpływa na szybkość reakcji umiejętności i psychicznych, więc jego powołanie możliwe osób zatrudnionych w wymagającym pracy, wymagających szybkiej reakcji.