577 Shares 9340 views

Opis bar „Akakao” w Petersburgu

Petersburg – szalenie piękne miasto, które co roku przyciąga wielu turystów i podróżnych. Tu jest lekcja dla wszystkich, zarówno w dzień jak iw nocy. W mieście są ogromna liczba różnych formatach zakładach: kawiarni, muzeów, galerii, barów, restauracji i klubów nocnych, gdzie można udać się na wypoczynek kulturowego lub zabawy rozrywką. Różnorodne rozrywki, Peter pracował przez całą noc, gdzie nie można patrzeć na zegar i odpoczynek aż do świtu. Na jednym z tych miejsc i zostaną omówione w tym artykule.


W samym sercu stolicy Północnej Rosji dla fanów gejowskich klubów nocnych znajduje się „Akakao” bar. это место пользуется огромной популярностью и имеет множество положительных откликов. W Petersburgu, to miejsce jest bardzo popularne i ma wiele pozytywnych opinii. Jego miłość do odwiedzenia nie tylko mieszkańców, ale także turystów do miasta. Bar mieści się w budynku Royal Stables, tutaj stoi wspaniały fortepian z historii starożytnej, nowoczesne rozcieńczony menu retrodetali wnętrze kuchni japońskiej, włoskiej i europejskiej, a także rozmaite napoje nie pozostawia obojętnym gości.

Opis nocnych

представляет собой модный и современный ночной клуб, где постоянно проводятся различные кинопоказы, концерты, выставки и тематические вечеринки, а обстановка вокруг располагает к интересным знакомствам и новому общению. Bar „Akakao” w Petersburgu to nowoczesny i modny klub nocny, gdzie stale odbywają się pokazy różnych filmów, koncerty, wystawy i imprezy tematyczne, a sytuacja wokół posiada kilka interesujących nowych kontaktów i komunikacji.

Wnętrze baru jest otwarty cegła, pstrokacizna meble, ciekawe ciekawostki: menu na polmanekena tablicy przy barze, wykute w retro-kredens mikser DJ. Instytucja może grać w rozmaite gry planszowe, bibliotekę tutaj przez całą dobę, fotograf pracuje. „Akakao” jest idealnym miejscem dla miłośników nocnego imprezowania i zabawy. Jest przestronny parkiet taneczny, które wiszą fantazyjne kapelusze – mogą ubierać się i tańczyć. dwa pokoje z różnej muzyki (grany przez znanych didżejów i żyć), obok strefy z sziszy i dywanów, oddzielny obszar zarezerwowany jest dla karaoke tańca.

Niedawno klub uznano instytucja typu zamkniętego, gdzie było tylko close-minded ludzi, ale teraz wejście do baru nie wymaga podania hasła. Kontyngent z gości obecny wieku – od 20 do 35 lat.

usługi

предоставляет своим гостям ряд услуг: „Akakao” – bar w Petersburgu, który oferuje swoim gościom szeroki zakres usług:

 • Przestronny do tańca.
 • Karaoke.
 • Pyszne fajki.
 • Urozmaicone menu.
 • koktajle.
 • Pasek kontakt.
 • Biblioteka.
 • gry planszowe.
 • Rzutki.
 • Bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 • taras letni.
 • Parking.
 • Muzyka na żywo.
 • Strony tematyczne.

Koszty i płatności

Średnia check bar w Petersburgu „Akakao” wynosi około 1500 rubli (bez napojów).

Instytucja posiada system kontroli twarzy i ubioru.

Przyjmujemy gotówkę, można również korzystać z kart bankowych.

Bar jest zabawa, aby świętować swoje urodziny z przyjaciółmi. mężczyźni urodziny tutaj mają zniżki.

Lokalizacja & Godziny

набережная канала Грибоедова, дом 7 (вход со двора). "Akakao" Bar Lokalizacja: Petersburg, Griboedov EMB, 7 (wejście od podwórza).

W barze znajduje się w pobliżu kościoła Zbawiciela na Krwi, najbliższej stacji metra: Prospekt Newski i Gostiny Dvor.

Jest ona otwarta od wtorku do czwartku od 6 pm do 3 nad ranem w piątek do niedzieli, aż do 6 rano. W poniedziałek klub jest zamknięty.

Recenzje nocy „Akakao„Club w Petersburgu

Na tej nocnym klubie Peter można znaleźć wiele opinii. Zasadniczo klub pochwała. Goście obchodzić swoje niekonwencjonalne atmosfera, lokalizacja wnętrze i dobre. Wewnątrz jest zawsze głośno i zabawa, wspaniały personel, podawane szybko i na najwyższym poziomie. Jest to również pozytywnie na resztę menu restauracji: wszystkie potrawy są bardzo smaczne i urozmaicone, dużo dobrych i nierozcieńczonych napojów.

Sądząc po opiniach, bar „Akakao” w Petersburgu – miejsce, gdzie zawsze jest świetna muzyka grana przez DJ-ów zapalających oraz właściwości światła i efektów dźwiękowych na górze. Istnieje duża sala z karaoke, gdzie można pokazać swoje umiejętności wokalne, dobre i smaczne Szisza. W miesiącach letnich można siedzieć w przytulnym tarasem letnim.

Braki bar goście wydzielać nadmiernych cen tłumy w weekendy, ponieważ jest zbyt duszno i dymu wewnątrz.

Ogólnie rzecz biorąc, wiele polecamy wizytę w klubie młodzieżowym jak bar, gdzie można tańczyć i dobrze się bawić na duszy.