131 Shares 2650 views

Gra wstępna – ważne jest, czy nie?

Większość dziewcząt i kobiet zgodzi się z opinią, że dla pełnych stosunków płciowych konieczne preludium. To jest dla wielu bardzo ważny element, ponieważ jest w trakcie gry wstępnej kobieta czuje się najbardziej pożądane i najpiękniejsze. Sposób, w jaki człowiek pieści ją zanim przejdziesz bezpośrednio do aktu seksualnego, sprawia, że pewne emocje, budzi się w niej pragnienie jeszcze bardziej. W zależności od temperamentu, niektóre kobiety na tyle krótki gra wstępna, a niektóre muszą być trochę więcej czasu, aby być stan zapalny z pasją. Preludium miłości pomaga obu partnerów, aby dostroić się do siebie, aby zbadać każdą komórkę ciała, aby zrozumieć, co to jest, że podnieca jego lub jej najbardziej. , A może nawet być w stanie znaleźć nowych stref erogennych.


Ponadto preludium – rodzaj gry miłosnej, gdzie jeden partner dokucza innym, budząc w nim instynkty, które są tak barwnie opisane przez autora romansów. Że pasja nie chłodzi jak najwięcej, aby mieć zwykłą grę wstępną często dodają coś nowego, jeszcze nieznane. To nic dziwnego, że teraz rozwijać sklepy erotyczne, gdzie można otovaritsya takich zabawek erotycznych, istnienie której nigdy nie wiedział istniał. I preludium – to świetna okazja, aby spróbować je na siebie.

Również popyt na wszelkiego rodzaju seksownych kostiumów do gier RPG. Dlaczego nie różnicować ich życia intymnego, ukrytego jako pielęgniarka, kelnerka lub stewardesa? Ponadto Prelude może być bardzo zabawne, ale nie mniej ekscytujące, jeśli mężczyzna i kobieta, aby zmienić „role”. To może stać się wojowniczy Amazon, a on – jej „ofiara”. Ponadto, można „zrobić” człowiekowi, choćby żartobliwie udawać drażliwy virgin lub zakonnicą. Taki preludium – to świetny sposób, aby ochłodzić się nawzajem, szczególnie jeśli twój związek lub małżeństwo trwa dłużej niż jeden rok.

Po tym wszystkim, nie jest to książka o tym, że ludzie z natury są poligamiczne, a tym samym bardziej podatne na niewierności. I chcieć człowiek zostawić z boku kobiety, która jest zawsze inny i który jest w stanie zastąpić wiele kobiet? Dzisiaj to jest – gejsza, jutro – Snow Maiden, pojutrze – Czerwony Kapturek … Blondynka, brunetka, rastamansha z Dredd … Wszystkie te obrazy są w stanie zrealizować pojedynczą kobietę. Najważniejsze – nie tylko hipokrytą i robić to, co lubisz, a ty i twój partner.

Ale to wszystko jest kobieta, ale kobieta? Nie jestem człowiekiem, powinien również starać się nie stracić ukochanej? Jeśli nie jest on podatny na ubieranie się w lateksie i Gay striptease, to przynajmniej od czasu do czasu, aby jego kobieta romantycznych niespodzianek zawsze może. Na przykład, można umówić się na „pierwszej randce”, to znaczy, aby ponownie utworzyć dzień, kiedy po raz pierwszy spotkał. Niech ty i twoja kobieta znów będzie ten sam młody i niedoświadczony chłopców i dziewcząt, którzy spotkawszy raz, nie możemy dać się więcej. Pamiętam, jak pierwszy raz pocałował, co robią, aby dziewczyna wolno Ci taką frywolność. Powtórz ten „wyczyn” (jeśli jest to możliwe, oczywiście), niech to będzie Preludium miłości, tak jak ja, jak było to pierwsze takie niezapomniane i ekscytujące.