807 Shares 8940 views

Nagrody w konkursach na weselu: Opcje

Aby Twój sukces to nie tylko ciekawe i zabawne, ale również niezapomniany dla Ciebie i osób, z góry dziękuję powinien dbać o wszystko. Aby zacząć myśleć o wyborze gospodarza imprez, DJ lub muzyków. Odpowiednio zaplanować swoją wymowę tosty, obecność pewnych tradycji, zabawnych konkursów na wesele gości. Do udziału w konkursie postanowił przekazać, oczywiście, jeśli tylko symboliczne nagrody. Są one zakupione wcześniej sami nowożeńcy lub za opłatą, to zadanie będzie toastmaster. Wielu zaczyna się zastanawiać co kupić nagrody w konkursach, na weselu, bo nie będzie wielu ludzi. Istnieje kilka opcji, wybrać ten, który najbardziej lubisz i odpowiedniego finansowania.


rodzaje nagród

1. Fotoprezenty. Sporo sklepów specjalizujących się w takich produktach. Można je zamówić różnego rodzaju kalendarze, magnesy, breloki, kubki ze swoich ulubionych zdjęć, albumy fotograficzne, płyty CD z obrazami stawu, i tak dalej. Najważniejsze – połączyć wyobraźnię.

2. Rzeczy, które są użyteczne w życiu codziennym: ręczniki, żele pod prysznic, pianki do golenia, świece, kubki, pudełka z biżuterią. Co nie jest dobre takie nagrody w konkursach na weselu? I zaoszczędzić pieniądze, a miły człowiek!

3. słodyczy. Można dodać trochę pysznej: różne czekoladki, pudełko czekoladek, cukierków i lizaków. Ponadto, suplementy mogą być kawa i herbata.

4. Kolory. Teraz dość powszechna tendencja, gdy święto odbywa się w trzech lub więcej kolorów. Nagrody w konkursach na wesele może się równać lub być w zgodzie triumfu. Dla przykładu, tanie ozdoby do ubrań w formie kwiatów.

5. Love theme. Ślub – uroczystość miłości, i dlatego może być uruchomiona w formie serca (świece, mydło), figurki aniołów, z łabędziami. Zmieścić nawet książkę o miłości.

6. Nagrodami tematycznych. Jeśli twój ślub ma pewien charakter, a nagrody w konkursach mogą wspierać tematem uroczystości. Na przykład, jeśli pirat ślub, odpowiadający Obecne mogą być: zabawki papugi, pistolety i miecze, łodzie, butelki rumu i tak dalej.

7. świąteczny nastrój. Jest to dość proste: krakersy, bańki mydlane, serpentyny, blichtr, clown stroje i czapki.

8. prezenty wakacje. Jeśli rozpoczął ślub w zimie , lub w przeddzień święta, można bezpiecznie wybrać nagrody, które symbolizują czerwoną datę kalendarza.

Nagrody w konkursach na weselu: tips

Powyższe przykłady zostały podane, co rozpoczęliśmy, można zaskoczyć swoich gości. Wierz mi, to nie są wszystkie możliwe opcje. Co najważniejsze – wykorzystać swoją wyobraźnię. Jeśli istnieją niestandardowe pomysły, nie wahaj się, ale staje się rzeczywistością. Chcesz, aby Twój urlop był niezwykły? Wszystko na wyciągnięcie ręki! Prezenty można podłączyć na przykład wydrukowane na okładce czekolady swoimi zdjęciami. Osłodzić wszystkim gościom pyszne pamiątkowy Bagatelle. A w rzeczywistości nie jest tak ważne, co będzie mieć konkursów, nagród i Toastmaster, najważniejsze – atmosfera ślubu i że w takim uroczystym dniu swoich bliskich, krewnych i przyjaciół są z wami, i to jest kluczem do udanego wypoczynku.