290 Shares 3277 views

zapalenie gruczołu krokowego woskowo-Cream „zdrowy”: opis, skład, instrukcje i informacje zwrotne

Na wielu intymnych problemach nie znaczy głośno. I dość często ludzie milczą o kłopotach ze zdrowiem, a ponad to – nawet konsultować swoich lekarzy. W najlepszym przypadku choroby są po prostu niewygodne, ale często takie gry „w ciszy” prowadzić do poważnych następstw i powikłań.


Jednym z tych problemów – zapalenie gruczołu krokowego. Mężczyźni nie tylko ukryć tę chorobę od innych, ale często oszukują samych siebie. Dlatego wielu zaczyna samoleczenia, co nie zawsze jest bezpieczne. Ponadto, problemy prostaty wpływa nawet stan psychiczny silniejszej płci.

Wśród wielu leków do leczenia zapalenia prostaty Niedawno zaczął zdobywać popularność Cream „zdrowy”. Producenci twierdzą, że jest to całkowicie bezpieczne i bardzo skuteczne rozwiązanie tego problemu, ale to jest naprawdę? Czy jesteś krem z pomocą prostaty? Opinie i zalecenia dotyczące środków do stosowania podane są poniżej.

Co to jest zapalenie gruczołu krokowego?

Przed zażyciem jakiegokolwiek leku, trzeba znać diagnozę. Ale ponieważ problem kameralny i bardzo nieprzyjemne, wielu mężczyzn nie chodzą do lekarzy. Więc przed zakupem leku „zdrowy”, konieczne jest ustalenie – czy masz objawy zapalenia gruczołu krokowego.

Dokładna diagnoza może być tylko urolog!

Zgodnie z objawami zapalenia gruczołu krokowego można ukryć i innych chorób: hemoroidy, zapalenie pęcherza moczowego, a nawet raka jelita grubego.

Zapalenie gruczołu krokowego jest bakteryjny i niezakaźne. Pierwszy rozwija się najczęściej u mężczyzn do 40 lat, gdy są aktywne seksualnie. Bakterie, wirusy i grzyby, przedostają się do organizmu na różne sposoby i wnikając gruczołu krokowego, co powoduje stan zapalny. Ponadto, gdy istnieje wiele chorób wirusowych mikroorganizmy mogą spowodować tę chorobę (na przykład w zatok, grypę lub migdałków). Hemoroidy mogą również powodować zapalenie gruczołu krokowego, jak rozwinęła się w pobliżu gruczołu prostaty.

Zakaźne zapalenie gruczołu krokowego występuje głównie z uwagi na niższą odporności. Również rozwój choroby przyczyniają się do stresu, siedzący tryb życia, hipotermia, traumy. Wszystko to ma negatywny wpływ na działanie męskiego korpusu i obejmuje zapalenie gwałtowny wzrost lub spadek prostaty i układu moczowego problemów.

Według statystyk, ponad 50 lat cierpi na zapalenie gruczołu krokowego, ponad połowa mężczyzn. Spowodowane jest to związane z wiekiem zmiany w organizmie, szczególnie ze wzrostem wielkości gruczołu krokowego. U młodych ludzi, choroba pojawia się zbyt często, ale wiele ignorować jej objawów. To może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak bezpłodność, impotencja, z moczowych problemów systemowych. Często ostatnim etapem stercza wymaga operacji.

objawy zapalenia gruczołu krokowego

 • Problemy z siusiającego: ból, częste parcia, nietrzymanie moczu, duszność oddawanie moczu, świąd i zapalenie cewki moczowej.
 • Ból podczas wypróżnień.
 • wydzielina ropna.
 • Bolesne i / lub szybki wytrysk.
 • zaburzenia czynności seksualnej.
 • Zmęczenie.
 • W przypadku ostrego zapalenia gruczołu krokowego: gorączka, dreszcze, ból w miednicy, dolnej części brzucha, krew z cewki moczowej. W tym przypadku, istnieje pilna potrzeba hospitalizacji!

Kiedy krem prostaty „zdrowy”?

Osobliwością tego leku jest to, że ma wpływ lokalny. Oznacza to, że w rzeczywistości, zmniejsza stan zapalny gruczołu krokowego, co przyczynia się do poprawy zdrowia. Ponadto, ze względu na składniki, które wzmacniają sygnał prostaty, wzmacnia naczynia krwionośne, co prowadzi do ogólnej poprawy ukrwienia miednicy.

Ale od razu warto zauważyć, że jeśli przyczyną zapalenia gruczołu krokowego – patogenów, które bez leczenia środki przeciwdrobnoustrojowe nie będzie skuteczna. „Zdrowa”, aby poradzić sobie z objawami i poprawy zdrowia, ale leczyć zapalenie gruczołu krokowego nie potrafi. Należy rozumieć, że w takich przypadkach agent może „zamaskować” problem, dlatego mogą wystąpić poważne powikłania.

Ale ostrzegł producentów, co oznacza, że krem-wosk „zdrowe” z gruczołu krokowego najlepiej nadaje się do kompleksowego leczenia choroby, a stosowany razem z innymi lekami. Self-krem może rozwiązać problem, jeśli stan zapalny nie jest spowodowane patogenami. Ale jest to dość trudne do określenia bez uprzedniego badania.

Czy środek do metod profilaktycznych?

Badania wykazały, że lek krem-wosk z gruczołu krokowego pozytywny wpływ na stan gruczołu krokowego, poprawia jej koloryt i zwiększa libido. Ponadto, krem pomoże w zapobieganiu hemoroidy, ponieważ składniki mają pozytywny wpływ na stan tkanek odbytnicy.

Jeśli zaczniesz używać kremu przed problemami Start z gruczołu krokowego, to szanse na uzyskanie gruczołu krokowego jest znacznie zmniejszona. Inną kwestią jest to, czy ludzie będą sami postanawiają stosować miejscowe leki, aby poprawić dźwięk prostaty.

Skuteczny krem-wosk „zdrowe” z gruczołu krokowego?

 • Łagodzi stany zapalne.
 • Usuwa swędzenie i pieczenie.
 • Eliminuje to problemy z oddawaniem moczu niezakaźne.
 • Poprawia ton męskich narządów płciowych.
 • zwiększa libido.
 • To eliminuje problem szybkiego wytrysku.
 • Poprawia przemianę materii.

krem

Krem gruczołu krokowego w 100% składa się z naturalnych składników. Z jednej strony, produkty naturalne bardziej „wyrozumiały” dla organizmu, nie powoduje skutków ubocznych i lepiej strawne. Ale jednocześnie szansa na powikłania w wyniku reakcji alergicznych wzrasta.

Tak więc, następujące składniki zawarte w kremie:

 • ekstrakt propolisu. Ten produkt ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe i łagodzi ból. Jeśli masz problemy z tonami ekstrakt gruczołu krokowego, poprawia krążenie krwi i łagodzi ból.
 • Jad pszczeli radzi sobie z każdym z zapaleniem i poprawia koloryt.
 • Wosk pszczeli składa promuje naprawy tkanek po zakażeniu szkody.
 • Bee Podmore (martwe pszczoły) również przyczynia się do regeneracji tkanek, łagodzi pieczenie i swędzenie.
 • Pszczeli nieparka (pszczoła mola) stosuje się do wzmacniania i poprawiają przemianę naczyń.
 • Oliwa z oliwek wnika w głąb tkanek i zmniejsza stan zapalny.
 • Jazda ekstrakt kasztanowca zmniejsza stan zapalny i poprawia krążenie krwi.
 • Żywica z sosny ma pozytywny wpływ na stan naczyń.

Ogólnie rzecz biorąc, te ekstrakty może rzeczywiście przyczynić się do poprawy stanu pacjenta z problemami prostaty. Łącząc właściwości przeciwzapalne i tonik, krem wosk pszczeli „Zdrowa” z gruczołu krokowego jest skuteczny w usuwaniu nieprzyjemnych objawów choroby i zapobiec zapalenie prostaty.

Jak stosować krem z gruczołu krokowego?

Niektóre słoików z pomocą istnieje specjalna strzykawka, medycyna kroplomierzem, ale jeśli nie jest podana, wówczas regularny strzykawka z końcówką gumową. Konieczne jest, aby wybrać jedną dawkę (5 mg) preparat.

Przed wprowadzeniem należy przygotować: idę do toalety, zrobić lewatywę. Trzeba także odpocząć i zająć wygodną pozycję, leżąc na boku. Aplikator i odbytu należy smarować też.

Następnie delikatnie wprowadzić strzykawkę z kremu do odbytu i wycisnąć zawartość powoli. Po pewnym czasie położyć krem wchłania. Po zastosowaniu aplikatora i dezynfekcji strzykawki. Za pomocą narzędzia trzeba 1-2 razy dziennie.

Jak długo należy stosować lek?

Producenci twierdzą, że ten krem prostaty zaczyna działać wystarczająco szybko. Optymalny przebieg leczenia – około dwóch miesięcy.

Pierwszą zauważalną poprawę w ciągu 3-5 przyjęć: zmniejsza świąd, ból i pragnienia w toalecie. Chociaż ostatnio pojawiły się na rynku, to krem z gruczołu krokowego, w większości pozytywne opinie, a sądząc po nich, efekt jest widoczny po pierwszym użyciu narzędzia słoiku.

Ponieważ krem zaleca się stosować wraz z innymi lekami w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego, konieczne jest kontynuowanie polityki co najmniej do końca leczenia. Jako środek zapobiegawczy wystarczająco kursu na 1 miesiąc w celu osiągnięcia dobrych wyników.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Producenci twierdzą, że przeciwwskazaniem może być tylko jeden – indywidualny nietolerancji. W rzeczywistości, wiele osób jest uczulonych na produkty pszczele, więc powinny one powstrzymać się od używania. Również pojawienie się jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań w tej dziedzinie jest konieczne do zaprzestania używania miednicy.

Ale jak w czasie użytkowania nie powinny być pieczenie i swędzenie, definiować nietolerancja jest dość proste, bo co i bezpiecznie używać kremu wosk „zdrowe” z gruczołu krokowego (potwierdzenie opinii). Wielu nawet twierdzą, że poprzez zastosowanie objawy bólowe ustępują niemal natychmiast, ale w celu konsolidacji wyników konieczne jest kontynuowanie kursu.

Gdzie mogę kupić krem „zdrowy”?

Środki muszą być uporządkowane. I aby chronić się przed fałszowaniem, to lepiej go kupić na oficjalnej stronie. Jest formularz zamówienia, a po napełnieniu go można zadzwonić do kierownika.

Ponadto, w zależności od miejsca zamieszkania, krem-wosk „zdrowe” z gruczołu krokowego dostarczona pod wskazany adres. Płatność należy uregulować po otrzymaniu poczcie.

oznacza kosztów (w tym podawania) wynosić nieco więcej niż 1,000 rubli. Możliwe jest również zamówienie krem na Ukrainie, Kazachstanie i Białorusi.

Noty aplikacyjne

 • Przed rozpoczęciem kursu, należy skonsultować się z lekarzem.
 • Kontrola oznacza małej powierzchni skóry w celu określenia obecności reakcji alergicznych.
 • Zawsze zdezynfekować strzykawkę i napiwków.
 • Nie należy używać ostrych przedmiotów do stosowania wacikiem.
 • Jeśli są jakieś działania niepożądane, zaprzestać korzystania z urządzenia i skonsultować się z lekarzem.

Czy krem-wosk „zdrowe” z gruczołu krokowego? opinie

Ogólnie rzecz biorąc, kupujący wrażenie jest pozytywne. Ale jak tego męskiego problemu bardzo intymny, że wielu po prostu nie przyznać, że mieli chorobę. Ale również pomaga wosk śmietany z gruczołu krokowego. Recenzje pozostają przeważnie żony tych, którzy mają do czynienia z tym problemem.

Ponadto, wielu z nich twierdzą, że efekt jest widoczny dość szybko. Ale, niestety, lek jest często nabywane bez uprzedniej konsultacji z urologa, zatem ocenić jego właściwości terapeutyczne jest trudne. Jeśli zdecydujesz się jeszcze kupić krem „zdrowe” z gruczołu krokowego, prawdziwi lekarze na temat skuteczności tych środków będzie przydatna.

Są tacy, którzy nie pomogło lekarstwo. Ale zdecydowana większość z tych ludzi, którzy przed kurs nie poszedł do lekarza i nie zdać żadnych analiz.

Wniosek o kremie do leczenia zapalenia prostaty

Oznacza składniki są naprawdę w stanie poprawić stan tkanek, zmniejszenie przepływu krwi i zapalenie gruczołu krokowego. Ponadto, ekstrakty naturalne są znacznie lepiej wchłaniane przez organizm, mają mniej skutków ubocznych i nieprzyjemne konsekwencje.

Ponadto, krem prostaty jest skuteczny ze względu na lokalne działania. Ale, w zasadzie, z zapaleniem prostaty, wielu lekarzy przepisać czopków lub maści, ponieważ, w przeciwieństwie do leków doustnych, zaczynają szybciej działać.

„Zdrowa” i pomaga w zapobieganiu problemów z prostatą. Oczywiście, nie wszyscy ludzie są skłonni do podjęcia takich środków jak traktowanie odbytnicy śmietany, ale efekt zastosowania będzie. Przynajmniej – regeneracji tkanek i poprawia przepływ krwi.

Inne „stroną monety” – niewydolność w leczeniu procesów zapalnych pochodzenia wirusowego, jak i grzybów. Dlatego krem prostaty „zdrowej” powinien być stosowany z innymi lekami, które są przepisywane przez lekarza do leczenia.

Z tego powodu lek może pogorszyć sytuację. Jeśli używasz niektóre objawy znikają, ale może przyjść gwałtowne pogorszenie i ropień. Self-krem nie spowoduje ich, ale również pomóc w tym przypadku nie może.

W ogóle, krem prostaty jest skuteczne. Ale nie mam nadzieję, że to poważny problem zniknie sam. Dlatego też, bez względu na to, ile mężczyzna lub zakłopotany, czy są jakieś objawy czy istnieją przesłanki do choroby, to lepiej skonsultować się z lekarzem.