818 Shares 5533 views

Mięso w cieście – przepis na wakacje i nie tylko

Danie, które zostaną omówione, pyszne, śliczne, święto. Przepis jest dość skomplikowany, ale wynik jest warte. W celu gotować mięso w cieście (przepis, który proponuję dla Ciebie), trzeba kupić kilogram i pół wybranego polędwicy cielęciny i marynować lepiej od niej. Jest to konieczne, ponieważ wołowina ma prawie bez tłuszczu, a więc przygotowania, tracąc wilgoć może dostać suchawy. Do marynaty, musimy kostki marchwi, selera, cebuli. Umieścić warzywa w kotle i wypełnić do pół litra piwa. Dajemy wszystko do wrzenia i pozostawić gotowe marynaty cool. Ostra długości noża przebija kawałek mięsa na całej długości taśmy w przebija otwór marchwi. Mięso w cieście (przepis pokochasz) podczas cięcia gotowego będzie dobrze wyglądać z pomarańczowymi refleksami. Jeśli zamiast tego wybrać cielęcina gotować kawałek wołowiny, zamiast marchewki jest lepsze paski mięsa nashpiguyte ze świeżym tłuszczu. Aby to zrobić, pokroić w cienkie plastry bekonu mieć pierwszy zamrożenie, łatwiej było ją wepchnąć głównego kawałka mięsa. Zadanie to nie jest łatwe. W procesie gotowania tłuszczu będzie topnieć, a ponieważ tego wołowiny będzie bardziej soczyste.


Wybór Garnek, rozłożone to splecione z kawałkiem mięsa i wypełnić spadki marynatą. Marynaty mięso powinno być noc (minimum 5 godzin). Wyjąć cielęciny na papierowym ręczniku, usunąć resztki cieczy z powierzchni. Na patelni do smażenia mięsa szybko smażone w oleju roślinnego ze wszystkich stron. Ma to zapewnić, że mięso w cieście, przepis których opisuję w procesie gotowania nie przeznaczyć zbyt dużo soku – warstwę ciasta do wygrzewania i spuścić samego mięsa. Teraz możliwe jest na mięso soli i ewentualnie dodać inne przyprawy. Smażone mięso pozostawiono do ochłodzenia.

Na patelni zewnątrz mięsa, smażyć drobno posiekanej kawałki słoniny lub soli, staną się oczywiste, w ciągu kilku minut. Teraz dodaj warzywa marynowane (bez płynu), dwie łyżki kwaśnej śmietany i pęczek świeżej pietruszki. Wszystkie smażyć jeszcze przez pięć minut i pozostawia do ostygnięcia. Ponadto, w celu gotowania mięsa w teście trzeba pół kilogram mięsa wieprzowego (korzystnie), które mielenia w mieszalniku aż do postaci pasty. Dodaje się chłodzony warzyw, 50 g świeżego mleka, jednego jaja, sól i pieprz, mielone vymeshivaya lepkie.

W celu gotować mięso w cieście, przepis, którego na pierwszy rzut oka wydaje się być czasochłonne, musimy funt gotowego ciasta francuskiego. Rolujemy się mniejsza porcja nieznacznie przekracza wartość naszego kawałka mięsa. Pokroić w cienkie płyt do stu gramów szynki i umieścić je na walcowane na tworzeniu ciasta i rozprowadzić smalec na górze cielęciny. Kolejnym zadaniem – aby trzymać okrągły mięso ze wszystkich stron gotowy mięsa, podając go w postaci jednocześnie rovnenko chleba. Pozostałe ciasto jest walcowane na talerzu, który obejmie wszystkie nasze dzieło. Delikatnie połączyć górną warstwę ciasta z dnem i odciąć nadmiar ciasta. Tylna część ostrza noża na ciasto umieścić wzór w postaci rombów, w samym centrum wkładki do naszego kawałka spaghetti o grubości 3-4 (Pierce ciasta i warstwy mięsa mielonego). Pozwoli to na kilka przejść darmo. Obmazhte Powstałe ciasto ubite jajko i złożyć go w piekarniku podgrzanym do 200 stopni. Przez 30 minut ciasto stanie się wspaniały złoty kolor. Następnie owinąć naszą „ciasto” w folii, a temperatura spada do pieca 170-180 stopni. Nasz naczynie jest owinięta folią i powrót do pieca jeszcze przez godzinę lub dwie. Po tym czasie otrzymujemy nasz produkt z piekarnika i zawinąć ręcznikiem nawet minut 30. A teraz mięso w cieście francuskim jest gotowy!