785 Shares 8675 views

Recenzja Lenovo A526: Opinie i funkcji

W poszukiwaniu małej klasycznej batonika, wiele odkryli Lenovo Ideaphone A526, opinie i funkcje, które są nie tylko miłe dla oka, ale również w pełni zgodny z jego niską cenę. Ten smartfon został wydany w 2014 roku i wciąż zadowala swoich właścicieli.


wymiary

Ten telefon pasuje do dłoni idealnie, ponieważ jego wielkość 67,59 x 132 x 11,1 i waży zaledwie 145 gramów osiągnie. Malutki w porównaniu do dzisiejszych smartfonów organicznie wygląda w delikatnej kobiecej dłoni, aw brutalnego człowieka.

Jeśli mówimy o ekranie, jej wielkość wynosi 4,5 cala, 480 x 854 pikseli, który jest całkiem dobry wskaźnik. Matryca TFT stoi z obsługą multitouch, o czym świadczą opinie na Lenovo A526, kąty widzenia są bardzo niskie, co powoduje dyskomfort podczas pracy z urządzeniem na zewnątrz przy słonecznej pogodzie. W zasadzie tego typu macierzy niewielu ludzi zadowolony.

edytor

O procesora zainstalowanego w A526 Lenovo opinii znaleźć najbardziej pochlebne. Mediatek MT6582M skorzystać z taktowaniem 1300 MHz. Ta sprawdzona procesory Quad, które kładą na smartphone budżetu. wykorzystują one małą ilość energii, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Jego jedyny odbiornik, który może wypierać MTK6582M, niedawno pojawiła MTK6580. Jest on położony na najnowszym modelu. Zostaw różnorodne Lenovo opinii A526. Na urządzeniu można oglądać filmy w wysokiej jakości i za darmo grać w najbardziej klasycznych gier. Procesor może być bezpiecznie nadana meritum tego typu smartphone.

wygląd

Jak wcześniej wspomniano, inteligentny telefon jest kawałek z trzema przyciskami dotykowymi poniżej. Po bokach są rocker głośności i przycisk wyciszania / lock. Pod przyciskiem dotykowym „Powrót”, można zobaczyć niewielki otwór mikrofonu. Wszystko bardzo organicznie i dokładnie.

Górnej części wyświetlacza widoczny czujnik zbliżeniowy i światła, kamera skierowana do przodu. Nawiasem mówiąc, aparat ma raczej słabą jakość, więc nie nadaje się dla zapalonych fanów autoportretów. Ale kamery, które urządzenie dwa, porozmawiać później.

Wszystkie potrzebne złącza znajdują się na górnym panelu. Są to standardowe. Co to znaczy? Jeśli nagle uszkodzony kabel do ładowarki lub chcesz zmienić słuchawki douszne z próżni, wtedy nie ma problemu.

Pokrywa tylna chciałby zwrócić szczególną uwagę. Ponadto znajduje się na logo firmy i głównego aparatu, bardzo starannie wpisane otwory dość głośny głośnik. Sama pokrywa ma pofałdowaną powierzchnię, co pozwala smartphone nie ślizga się w dłoni, a minimum do zbierania odcisków palców. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd nie ma skarg.

pamięć

Telefon posiada 1024 MB pamięci RAM, która jest doskonałym wskaźnikiem dla smartphone budżetu. Duży wbudowanej pamięci, model ten nie może się pochwalić – tylko 4 gigabajtów. Ale nie powinno być zdenerwowany, bo to może być rozszerzona poprzez zakup karty pamięci.

kamera

Jak wcześniej wspomniano, zdjęcia uzyskane od średniej jakości. Wynika to z faktu, że komora posiada przednią tylko 0,3 megapikseli, a głównym – 5 megapikseli smartphone. Lenovo A526, którego zdjęcie jest przedstawiony w artykule, lampa błyskowa nie. Takie wskaźniki zapewniają ekstremalnie wysokiej jakości obrazy z dobrym świetle dziennym. W przeciwnym razie są one przeznaczone do połączeń wideo. To ma punktów ujemnych, ty decydujesz.

funkcjonalność

Deweloperzy Android 4.2 zainstalowany w systemie. Niektórzy rzemieślnicy próbują migać urządzenie w 5,0 i 5,1. Jednak w tym przypadku zwykle Lenovo A526, opinie potwierdzają, że nie jest odwrócona. Więc lepiej nie podejmować ryzyko.

Można znaleźć standardowy zestaw programów:

  • Sieci społecznościowe: Skype i inni klienci.
  • Multimedia: odtwarzacz, radio i tak dalej.
  • Aplikacje biurowe: notatnik, kalendarz i kalkulator.

Smartfon obsługuje dwie karty SIM, ale tylko jedno radio. Jest możliwe, aby uzyskać dostęp do Internetu równolegle z połączenia telefonicznego. Oczywiście, tak niewiele osób jest zaskoczony, ale Lenovo A526 (4,5 „4GB) Opinie często wspominając go w 2016 roku.

bateria

Bateria w smartfonie tylko 2000 mAh. Taki środek pozwoliłby smartphone posiadać ładunek na 5 godzin rozmów, a kilka tygodni czasu czuwania. W przypadku urządzenia z taką cenę jest więcej niż OK. Jeśli to nie wystarczy, zawsze można zakupić przenośną baterię zewnętrzną.

odkrycia

O Lenovo opinii A526 lewo zarówno pozytywne jak i negatywne. Ale to nie przeszkadza telefon i popularne do dziś.

Przy zakupie w zestawie znajdą się z smartphone baterii, karta gwarancyjna, Skrócona instrukcja, ładowarka z kablem USB. Jako bonus – słuchawki. Niech dźwięk z nich chce opuścić najlepszy dostać taki prezent jest zawsze miła.

Zakup czy urządzenia – w osobie wyboru, ale należy pamiętać, że obecnie na światowym rynku wypełniona wieloma innymi smartfony z większą liczbą funkcji. Dla miłośników klasyki „Lenovo” A526 to doskonały asystent.