160 Shares 1471 views

Drops „Valocordin” – Wskazania do stosowania

Jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych w ostatnich dziesięcioleci stał się stres. Nie tylko osoby starsze, ale także młodzi ludzie często czują niepokój, nerwowość, cierpią na bezsenność. Dlatego też, najbardziej popularny lek w aptekach jest „Valocordin”. Wskazania do stosowania nie są bardzo szerokie – jest używany przede wszystkim uspokoić i normalizacji funkcji układu nerwowego. Ale dlatego, że wiele chorób ma psychologiczne przyczyny jego picia i ból w sercu, skurcze żołądka i ciśnienie przepięcia. Ten wszechstronny lek ma złożony wpływ na organizm człowieka i ma prawie żadnych skutków ubocznych i przeciwwskazań.

Skład i działanie leku „Valocordin”

Lek ten został stworzony w połowie ubiegłego wieku w Niemczech. Jego unikalna akcja opiera się na fakcie, że jest organicznie połączone z silnymi substancjami uspokajającymi stosowanych w medycynie od wieków.

1. „fenobarbital” – skuteczny środek nasenny lek. Jest on stosowany jako przeciwdrgawkowe i relaksujący ośrodek. Dobry rozszerza naczynia krwionośne, dlatego może być stosowany przy wyższym ciśnieniu, skurcze i strachu. W wielu krajach, fenobarbital jest uważany za lek i jest zakazane do użytku. Ale ich w składzie leku niewielka ilość „Valocordin” produkuje tylko pozytywny efekt.

2. Ester etylowy kwasu izowalerianowego uzyskane z roślin leczniczych, dlatego zachowuje wszystkie swoje korzystne właściwości. Jak waleriana, substancja ta ma działanie uspokajające, działanie uspokajające i rozkurczowe. Te dwa składniki określić działanie, które ma leku „Valocordin”. Wskazania są skierowane przede wszystkim do leczenia niewydolności serca.

3. Kompozycja według tej postaci obejmują również z mięty pieprzowej i olejki chmielowe, które mają działanie uspokajające, łagodzące i rozszerzające naczynia. Połączenie wszystkich tych elementów i tworzy złożoną sedacja, który dysponuje środkami „Valocordin”.

Wskazania do stosowania leku

Starsi ludzie piją leku dla każdego bólu w zaburzeniach serca, niepokój, strach i snu. Ma łagodne działanie i pomaga w wielu przypadkach. W instrukcjach użytkowania pisemnej, że lek „Valocordin” (spada) służy do następujących problemów:

– zaburzenia snu i bezsenność;

– nerwowość, stres i niepokój;

– niektóre choroby układu krążenia, na przykład, częstoskurcz;

– skurcze naczyń wieńcowych i początkowej fazie nadciśnienia tętniczego;

– zapalenia żołądka i jelit kolki i skurcze jelit.

Należy pamiętać, że oznacza „Valocordin” nie leczy samej choroby, ale tylko uspokaja i łagodzi napady. Dlatego też, jeśli nie pomoże zalecanej dawki, konieczne jest, aby udać się do lekarza i zmienić leki.

Jak wziąć „Valocordin”

Przeciwwskazania podawania leku obejmują tylko nieprawidłowości w wątrobie i nerkach i indywidualnego nietolerancji. Nie zaleca się jego stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. Ale zwykle lek jest dobrze tolerowany i nie ma skutków ubocznych w zalecanej dawce. Nawet dzieci w małych ilościach przepisane leki „Valocordin”. Wskazania do stosowania w takich przypadkach powinny być poważne, ponieważ zawiera lek, który może być uzależniające.

Preparat zwykle trwa 15-20 kropli rozcieńcza się w niewielkiej ilości wody. Lepiej jest pić przed posiłkami, aby wzmocnić działanie leku. Nie należy przyjmować alkoholu w tym samym czasie z tego leku i przekraczać dawki terapeutycznej. W niektórych przypadkach, aby wzmocnić efekt hipnotyczny może potrwać do 30 kropli leku.