554 Shares 7394 views

Objawy nerwicy

Nerwica łączy klasę czynnościowych zaburzeń psychicznych związanych z problemami, ale nie z urojeniami i halucynacjami, w których zachowanie nie jest społecznie akceptowalne poza normy. Znany jest również jako psychonerwicy lub zaburzeń nerwicowych. Określenie zasadniczo opisuje niewidzialne urazy i ich konsekwencje. Kliniki nerwica obejmuje zbieranie informacji dla grupy funkcyjne odwracalne psychogennych zaburzeń natury, które mają tendencję do przedłużonego czasu trwania. Objawy nerwicy obsesyjnej charakteryzuje histerycznych i asteniczny przejawach. Charakteryzują się one tymczasowy spadek sprawności fizycznej i psychicznej.


Określenie nerwica został wprowadzony przez szkocki lekarz William Cullen w 1769 roku w odniesieniu do „zaburzeń uczuć i ruchy spowodowane ogólnym uszkodzenia układu nerwowego.” Opisał różne zaburzenia nerwowe i objawy, które nie mogą być wyjaśnione fizjologicznie. Słowo to pochodzi od greckiego słowa nerwicy, co oznacza nerw. We wszystkich przypadkach czynników psychogennych konflikty (wewnętrzne lub zewnętrzne), powoduje długotrwałych przepięcia intelektualne i emocjonalne sfery umysłowej lub psychicznej traumy. Określenie w historii wielokrotnie zmienione, a dziś nie ma jednej interpretacji niego. Należy również zauważyć, że dzisiaj w medycynie i biologii nie są takie same nerwica zwane zaburzenia czynnościowe i objawy nerwicy w tych dziedzinach są różne.

Istnieje wiele różnych specyficznych form nerwice nerwicy lęku, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (przyrodzie, histerii, w którym alarm można skasować objawów fizycznych) oraz niemal niezliczone fobie i obsesje, takie jak piromania. Kluczowe cechy nerwicy pojawiają się objawy psychiczne. Jest również często bez wyraźnego powodu, emocjonalne kłopoty. Problemy komunikacyjne i niezdecydowanie. Nieodpowiednie samoocena: przeszacowane lub niedoszacowane. Częste doświadczenie niepokój, lęk, fobie, napady paniki i ewentualne ataki paniki. Charakteryzuje niejednoznacznych lub sprzecznych pragnień życia, wartości, preferencje, postrzegania innych, o życiu io sobie. Jest to często można obserwować cynizm.

Objawy nerwicy charakteryzuje niestabilność nastroju, jego częstych i szybkich zmian, drażliwość. Stres jest wysoka czułość: niewielki event człowiek reaguje agresją lub desperacji. Płaczliwość, luka, żal, lęk, zaabsorbowanie traumatycznego charakteru sytuacji. Zmęczenie i utrata pamięci podczas pracy. Osłabione zdolności umysłowych i uwagi. Zwiększona wrażliwość na zmiany temperatury, jasne światło, głośne dźwięki. Jest to zaburzenie snu: często ludzie nie mogą spać z powodu stanu overexcited. Spać i zakłócanie powierzchni, to nie przynosi ulgi. W godzinach porannych tam często jest senny.

Rozpoznanie tych zaburzeń nerwicowych zaczyna się od dokładnego badania lekarskiego, której celem jest określenie – czy to nerwica. Objawy zaczynają ustalenia studium historii, a następnie przeprowadzono pełne badanie lekarskie i specjalne testy. Testy są przygotowane w taki sposób, aby uniemożliwić wypadanie nadczynność lub zastawki (MVP), ponieważ oba te choroby są objawy, które mogą powodować kłopoty. Ocena dla psychiatry lub innego oceny zdrowia psychicznego przez licencjonowanego specjalisty jest często niezbędne do diagnozowania i leczenia chorób, które nazywa się nerwicę lub zaburzenia nerwicowe.

Najważniejszymi przyczynami nerwicy – Są to problemy i urazy, które mają swoje korzenie we wczesnym dzieciństwie. Są one spowodowane, co do zasady, naruszania stosunków między rodzicami. Grają emocjonalny, fizyczny i psychiczny stres ważną rolę. Są one wynikiem napięć wewnętrznych i słabą ochronę dóbr osobistych z czynnikami zewnętrznymi.