743 Shares 9441 views

Albert Makashov: biografia i zdjęcia

Narodowość General Albert Makashov często staje się przedmiotem debaty. Według niektórych źródeł, był rosyjski, inni uważają, że jest on potomkiem żydowskiej krwi, ale w Czeczenii są ludzie, którzy twierdzą, że jego prawdziwe nazwisko – Aslanbek Makhashev i że on jest reprezentantem narodu czeczeńskiego.


Makashov Albert Michajłowicz Biografia: początek

Oficjalne źródła data urodzenia generała Alberta Makashov rozpatrywanym 12 czerwca 1938 roku i jego małej ojczyzny – opuścił wioskę Rossosh, który znajduje się w rejonie Woroneża. Okres radziecki jego nazwisko było niezwykłe, i, oczywiście, wiele powstało pytanie: dlaczego Albert Makashov? W najbardziej ogólnym ma swoją własną wersję, według której jego matka nazwała go w ten sposób za namową miejscowego lekarza Natalia V., która z kolei była guwernantką matka Alberta. Nazwa ta należała do jednego z bohaterów powieści „Consuelo” słynnego powieściopisarza Zhorzh Sand. W tym czasie, kiedy chłopiec się urodził, lekarz przeczytać książkę, a kiedy nadszedł czas, aby wymienić noworodka, poleciła nowo rozwiniętego mama nazywa jej imię dziecka Albert. Makashov Michał, ojciec chłopca, był trochę zaskoczony, ale nazwa w całości lubił go … Później, mówiąc o jego imię, ogólna zażartował: „Dobrze, że Adolf nie był nazywany” Nawiasem mówiąc, w mediach jest inna wersja, według której został nazwany na cześć Alberta Einsteina wielki naukowiec.

dzieciństwo

dzieciństwo Alberta zbiegła się z powojennej ciężki dla całego kraju od lat. Byli głodni i zimno, i niedostatek. Największą przyjemność uznano za bochenek chleba, posypane cukrem lub posypane oleju słonecznikowego. Jego matka była pielęgniarką, a ojciec – wojskowy, a prawie się nie stało w domu. Chłopiec wychowywał się na ulicy. Moja mama musiała pracować w dwóch miejscach. Podczas gdy w stoczni był komitet ulica. Przewodniczący ulichkoma rezydencja Makashova był bardzo mądry i uczony. Zrobił wielki wkład w edukację młodych Albert. Jego dom miał dużą bibliotekę, a jego córka dołączyć miejscowych chłopców do czytania, pomóc im w wyborze książek.

formacja

Młody Albert szczególnie lubił książki o morzu i podróży. A potem, kiedy miał 12 lat, pisał list do Leningradu Naval Szkole imienia admirała Nakhimov, który żądany dyrektora do podjęcia go w szeregi kadetów. Jednak powiedziano mu, że zapotrzebowanie na dopuszczenie do rejestracji Leningrad, i zaproponował, aby przejść do Suworowa szkoły wojskowej w Woroneżu. Wziął porady i wkrótce został zapisany w VSVVU. Tam studiował z całą pilnością, jak mówią, nie jest trudne. W wolnym czasie można go znaleźć albo na stadionie lub w bibliotece.

Po ukończeniu studiów kontynuował naukę w Taszkiencie Wyższej Szkoły Dowodzenia Wojskowego, a następnie ukończył Akademię złoty medal. Frunze. Tak więc, od 1950 do września 1991 Makashov Albert Mihaylovich służył w Siłach Zbrojnych ZSRR. W tym czasie był w Niemczech, Polsce i innych krajach sojuszniczych. Już w 1979 roku th, podniósł do rangi generała.

kariera wojskowa

We wczesnych latach 80-tych ubiegłego wieku, Albert Makashov został mianowany dowódcą XX Guards Nomenklatury broni wojsko w GSVG (Niemcy). Potem był pierwszy zastępca dowódcy Zakaukaska Okręgu Wojskowego, od początku 1989 roku do jesieni tego roku był dowódcą Ural IN, a po zjednoczeniu dzielnicy do Wołgi stał dowódca Wołga-Ural IN, którego siedziba znajdowała się w mieście Kujbyszewie, obecnie Samara.

kariera polityczna

Od 1989 roku został wybrany zastępcą Związku Radzieckiego, aw maju 1991 roku prowadził na prezydenta RFSRR, wskutek po otrzymaniu o 4% głosów. Podczas przewrotu sierpnia poparł zamach stanu, za co został odwołany ze stanowiska dowódcy i zwolniony z wojska, ale kontynuował działalność polityczną przez dołączenie do grona EFI.

W 1992 roku A. M. Makashov otrzymał członkostwo w Komitecie Organizacyjnym Służby Podatkowej Federalnej, wkrótce prowadzi go. Przez jakiś czas był doradcą Prezesa Pridnestrovian Rzeczypospolitej. W lutym 1993 r Makashov był jednym z regenerujący ruchu zwolenników partii komunistycznej, został wybrany przewodniczącym KNU (Komitet Natsspaseniya), brał udział w obronie VSRF budynku, w szturmie City Hall w Moskwie i centrum telewizyjnym „Ostankino”.

4 października tego samego roku Makashov Albert został aresztowany pod zarzutem nastroje antyrządowe i uwięziony w Lefortowo. Tutaj przebywał przez 4 miesiące i został zwolniony w ramach amnestii, zgodnie z decyzją Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej.

Od 1995 roku został wybrany deputowany Dumy Państwowej regionu Samara, na jedną kadencję. W 1998 roku przeciwko niemu został oskarżony o antysemityzm i podżeganie do nienawiści etnicznej. Ale ze względu na brak dowodów zrzucono opłaty. Po raz drugi został wybrany do Dumy Państwowej w 2003 roku i służył do 2007 roku. W 2005 roku podpisał „List 5000”.

Makashov Albert Mihaylovich Gdzie on teraz jest?

W 2014 roku, w prasie nie było wielkie nagłówki artykułów wspomnieć, że główne kraje „anti-antysemita”, nacjonalista z przekonania General A. Makashev jest przedstawicielem narodu żydowskiego i zamierza wyemigrować do swojej historycznej ojczyźnie, Izraelu. Media też informacja, że złożyła wniosek do Ambasady Izraela w Moskwie, chęć do zmiany obywatelstwa i stałego miejsca zamieszkania.

To opublikowała również kserokopię swojego aktu urodzenia, w którym został nagrany jako Makashev Abram Moyshevich wskazaniem obywatelstwa obojga rodziców – Żyda i Żydówkę. A to oznaczało, że automatycznie spada zgodnie z prawem izraelskim powrotu do ojczyzny. Ale to jego historycznej ojczyźnie było wziąć kogoś, kto był zaangażowany w nastrojach antysemickich i który w późnych latach 90-tych nazywa Żydów przez Żydów i płaz, i nazywa się „wbić je drzwi i sikanie na ich okien.” czy zajęło kraj przodków, oczywiście, jeśli jest to tak, bo wtedy wymyślił dużo interesujące?

Jego siostra Esther Makasheva (Libkind), który otrzymał już izraelskie obywatelstwo i mieszkają w Ziemi Obiecanej, wyjaśnił zachowanie bratu, „Abrash, będąc żołnierzem, zawsze boi i wstydzi się swojego pochodzenia, więc celem spisku wykonane demonstracyjne ataki na Żydów. .. „może takie argumenty uzasadniające swoje ataki przeciw” swoich „ludzi? Trudno powiedzieć …

Nowe szczegóły biografii

Jeśli zauważysz, zanim prasa powierzchniowe kopię swojego aktu urodzenia, w dowolnym źródłem miał żadnych informacji na temat rodziców General Makashova. A oto do, jest gorącym zwolennikiem antysemickiej i nacjonalistycznej ruchu jest Żydem. W tym samym czasie, nie ma innych informacji, które oferuje zupełnie inną wersję swojego pochodzenia, zgodnie z którym Albert Makashov – czeczeński. Według innych informacji, nazwa Makashev – żydowską i pochodzi od hebrajskiego słowa „מקש” ( „Makash”) – „pedał, kluczem”. Nawiasem mówiąc, w Izraelu wiele osób o tej nazwie, ale dlatego, że generał nie był Makashova i Makasheva.

Nowe – stare krewni

Podczas gdy media omówili ogólne pochodzenie żydowskie, krosna na horyzoncie Sadibekov Haydarbekovich Makhashev pochodzenia czeczeńskiego, który twierdzi, że Albert Makashov – Aslanbek Makhashev – jego młodszy brat. Gazety opublikował list otwarty do swej słynnej krewnego, gdzie przedstawia niektóre biograficzne szczegóły dotyczące jego rodziny. W artykule idzie przedstawić najciekawsze z nich.

Czeczeński Story of General Makashova

Według opowieści Sadibekov Makhashev (brat Albert Michajłowicz, w jego słowa), że urodzili się w dzielnicy Vedeno Czeczenii, w dużej rodziny, ale w 1944 roku w wyniku deportacji narodu czeczeńskiego cierpiących byli w Kazachstanie. Ich rodzice – Khaydarbek Makhashev i Tachov Murtaaeva – zmarł wkrótce po przybyciu do Kazachstanu. Po śmierci swojej rodziny pięcioro dzieci, w tym Aslanbek Makhashev pozostała na opiece nad sąsiadami. Jednak były one wkrótce wysłana do sierocińca.

Po pewnym czasie Aminat i Aslanbek zabrane z domu dziecka. Od tego czasu straciły kontakt ze swoimi rodzinami. Później, starszy brat popełnił zapytań i dowiedział się, że Aminat przyjęte przez Rosjanką Anną. Jak dla Aslanbek, wsiadł do rodziny Don Kozaków, ale nie nie można znaleźć konkretne współrzędne.

W ciągu 90 lat w serialu często stają Ogólne Albert Makashov. Sadibekov uznała jego utraconego brata. Kilka lat później spakował i pojechał do Moskwy, aby odwiedzić brata. Spotkanie odbyło się w Dumie. Widząc Sadibekov Albert Makashov przytulił go i poprosił swego sekretarza, czy lubią się nawzajem. Na co ona odpowiedziała, że wyglądają jak bliskich krewnych.

Po długiej rozmowie, przeglądania zdjęć, zastępca generał powiedział Sadibekov Makhashev do odzyskania z powrotem do Czeczenii i czekał na wieści o nim. Od kilku lat, ale Sadibekov nie otrzymała żadnych informacji o swoim młodszym bratem. On nawet nie wie, gdzie jest Albert Makashov. Rzeczywiście, w ostatnich latach, często nie jest to pokazane w telewizji.

O ile historia opowiedziana przez S. Makhashev odpowiada rzeczywistości, trudno powiedzieć. Rzeczywiście, wokół imienia generała przędzenia wiele historii, w tym wyżej wymienione informacje o jego żydowskim pochodzeniu.

wniosek

Jeśli zauważysz, nie ma żadnych stanowisk w ciągu ostatnich dwóch lub trzech latach Ogólne Albert Michajłowicz Makashova prasie. Jedno jest pewne: w „ojczyźnie przodków”, czyli w Izraelu, nie poszedł. Nie ma informacji, że Albert Makashov obecnie mieszka w Moskwie i jest bardzo chory. Nie należy zapominać, że jest już 78 lat. Więc kim jest ten ogóle? Kozak, Czeczenii czy Żydem? Być może sekret weźmie ze sobą do grobu.