324 Shares 9413 views

Pixel farbowanie włosów – trend mody w 2015 roku

Podświetlanie, Ombre, balayazh i blondirovanie – to wszystko i wiele innych farbowanie pozostają w modzie od wielu lat. Wydawałoby się, że trendy w modzie nie mają nic więcej do zaoferowania nowoczesny dziewczyna. Jednak nowy trend stał fryzjerskich pikseli farbowanie włosów. Co to jest i jak zrobić podobną fryzurę w domu, dowiesz się w tym artykule.


Co to jest pixel Farbowanie włosów?

Pomysł trendem w 2015 roku zawdzięcza swoje istnienie hiszpańskiej firmy Creative X-presión. Ten zespół profesjonalnych stylistów nie przestają zaskakiwać niezwykłym kolorze i rozwiązań technicznych nowoczesnych fryzur.

farbowanie włosów pikseli, z których opinii udowadnia swoją popularność wśród blogerów mody, ma futurystyczny concept. Romby, kwadraty, trójkąty i ostre linie – wszystko, co odróżnia ten trend bieżącego roku od zwykłych gładkich i falistych linii, które są wykorzystywane do zobaczenia na okładkach kolorowych magazynów.

Charakterystyka wybarwienia pikseli

Nowoczesna technika barwienia ma pewne funkcje w swojej konstrukcji. Zatem pikseli generowane nie muszą być tego samego koloru. W malarstwie trzeba mieć wyłączne stosowanie gradientów i kolory kwasu jasne. W tym przypadku, to musi koniecznie towarzyszyć asymetrycznej fryzury. To stworzy wizerunek dziewczyny z przyszłości, który był pierwotnie pomyślany przez stylistów.

Zalety i wady kolorowych pikseli na włosy

Należy zauważyć, że forma graficzna nici mają pewne wady. Wiele wątpliwości co do praktyczności modne wybarwienie wygląd. Po piękny obraz utrzymuje się na włosach tylko w postaci rozwiązłości i braku takich warunkach pogodowych jak deszcz i wiatr. Oczywiście, wykluczyć zarówno pierwszy jak i drugi z życia codziennego niemożliwe.

Ponadto, kręcone i kręcone włosy pożądany wzór nie będzie wyglądać naturalnie. W związku z tym, że dziewczyny muszą regularnie prostować włosy. Nieregularnych wzrost włosów wymaga częstego regulację barwienia.

Jednak wśród zalet kolorowych pikseli na głowie można odróżnić jasne i niezwykły obraz, który zostanie zapamiętany przez wszystkich innych.

Jak zrobić pikseli farbowanie włosów z rąk?

Uruchom futurystyczny i nietypowe zabarwienie z gładkiego gradientu tylko przez profesjonalnych umiejętności fryzjerskich. W tym przypadku, taka procedura będzie kosztować nie mniej niż 3-4 tysięcy rubli, ze względu na złożoność wykonania. Dlatego wiele kobiet, zastanawiam się, jak to zrobić barwiących włosy piksel niezależnie.

Po pierwsze, trzeba określić kolor. Współczesne trendy dyktują jasne i nasycone odcienie kwasów, które kontrastują dobrze z podstawy koloru włosów. Zrób blond zabarwienie jest łatwe. Podczas gdy dziewczyna o ciemnych włosach powinny być wstępnie rozjaśnić pożądanych nici.

Po drugie, jest to konieczne do określenia położenia malowanej powierzchni dobrze. Projektanci oferują różne opcje. Ale z reguły koncentrują się na marginesie lub w części skroniowej. Jeśli nie są wygodne przeprowadzających zabieg samodzielnie, uzyskać pomoc od znajomego.

Po trzecie, czy farbowanie włosów piksel, sprzętu, który jest bardzo uciążliwe w realizacji, konieczne jest w kilku warstwach. Przy czym każda warstwa będzie się nakładać na siebie, tworząc przejście od wyciszony odcienie ciemniejsze. Jednocześnie wskazać granice lepsze wykorzystanie ekranu w formie kwadratu lub prostokąta. Tak więc, otrzymany wynik będzie bardziej podobny do efektu pikseli, które można odebrać w salonie.

W każdym razie, nawet jeśli nie są w stanie stworzyć graficzny malowanie w domu, można zamalować wyniku w tonie ich włosy, a następnym razem, aby szukać pomocy u specjalisty.

Opinie użytkowników o piksela farbowanie włosów

Pomimo nowości trendem mody, jej efekt jest już docenione przez wielu pań. Na przykład, kobiety twierdzą, że kolor włosów piksel jest naprawdę odświeżający obraz i sprawiają, że jaśniejsze i bardziej interesujące. Nie trzeba przemalować wszystkie włosy. Po tym wszystkim, aby zmienić obraz po prostu zmienić kolor nici i zrobić nową asymetryczną fryzurę.

Jednak według większości tego typu barwienia nie jest dla każdego. Posiadacze kręcone włosy skarżą się, że projekt graficzny nie posiadał swoją formę. Dlatego pozwól sobie być kobiety mody może jedynie skierować posiadaczy rodzaju włosów.

Nikt nie może powiedzieć, czy piksel farbowanie włosów tak popularne wśród dziewcząt, jak Ombre. Jednak niezwykły sposób, że można tworzyć bogate kolory, pozostawia nikogo obojętnym.

profesjonalne doradztwo

Eksperci zalecają, aby młode dziewczęta kto wpadł na pomysł modnej pikseli farbowanie włosów, aby nie stosować farbę odporną. Zamiast tego zaleca się eksperymentować ze specjalnym tonikiem z pojemnika, kładąc go przez szablon. Taki barwnik choć szybko zmyć z włosów, ale pozwala zobaczyć, jak pasuje do nowoczesnych trendów mody i jakie kolory lepiej jest wolą. Ponadto, przy użyciu barwników tymczasowe, można co najmniej raz dziennie, aby tworzyć nowe obrazy i podkreślić swoją indywidualność.