814 Shares 1701 views

Kto będzie prezydentem po Putinem? Wybory Prezydenta Federacji Rosyjskiej w 2018 roku

Społeczeństwa na wszystkich szczeblach często omawia kwestię, kto będzie prezydentem po Putinem. A rozmowy nie są prowadzone z czystej ciekawości. Historia Rosji jest to, że lider nie zależy od faktu, że dużo, a prawie wszystko. Zwykły człowiek nie może żyć normalnie, czując zaufanie w przyszłości, jeśli kierownicy zaskoczy osobę niegodną zaufania. Ponieważ ludzie są tak zaniepokojeni, co skończy się wyborów prezydenckich (2018, 2024). Ostatnia data jest zamierzone. I nie bez powodu. Pomyślmy o tym, kim jest prezes Rosyjskiej Federacji, a następnie zrozumieć, czy aktualnego lidera następcy publiczności.


Wiele informacji, ale prawda jest taka?

Wiesz, chcąc informować opinię publiczną, która będzie prezydentem po ustawiona Putin. własna prognoza każdego autora. Często, niestety, widok jest czysto partyzant. To jest komentatorem lub wróżka stoi, biorąc pod uwagę jedynie swoje własne przekonania i wyobrażenia o przyszłości Rosji. Nie będzie to zrobić, a nam wydaje. Po tym wszystkim, kto będzie prezydentem po Putin, to zależy od pozycji kraju na arenie międzynarodowej. I rzeczywiście, sytuacja na świecie jest tak skomplikowane, że wielu poinformowani eksperci zadać pytanie w inny sposób: „Co planeta byłaby kilka lat” Już nie jest tajemnicą, i to dużo jest napisane, że jesteśmy w punkcie bifurkacji.

globalnej burzy

Kryzys planety obejmuje ogromną falę wcześniej nieznanych ludzkości. I nie był tylko jeden ekonomiczny. Jest to sytuacja, w której system polityczny, który istniał w ciągu ostatnich dwudziestu kilku lat, załamuje się. Komunikacja między państwami złamać. Widzimy już w wiadomościach. W Europie, przepływ uchodźców zalane. Na Bliskim Wschodzie podnosi głowę hydra terroryzmu, grożąc wszystkie kraje. Analitycy ciągle mówić o nowym porządku świata. Ponadto, ogólny obraz przyszłych zmian nie rozwijać. Powody są proste: jesteśmy w momencie, gdy niektóre potężne siły rozdarcia ludzkość, starając się realizować swój plan. A zwycięzca będzie tylko jeden. No zgoda, nie pojednanie nie nastąpi. Po tym wszystkim, celem tych sił są diametralnie różne. Z tego faktu, nawiasem mówiąc, jest obecność dużej liczby przepowiedni o tym, co będzie rosyjskie wybory prezydenckie (2018 i 2024) ..

Warunki, w jakich jesteśmy teraz

Aby zrozumieć, kto będzie prezydentem po Putinem, konieczne jest, aby spojrzeć na sytuację z zewnątrz. Lider nie pochodzi z nieba, jak powiedział Wang. Urodził się wśród ludzi w kraju rośnie, jest wykształcony, to jest wliczone w ogólnej aktywności. I dochodzi do szczytu potęgi. A co mamy do czynienia dzisiaj? Rosja wszedł na scenę światową, głośno ogłaszając swoje własne interesy. To nie tak jak nasze „Partnerzy”. Szczególnie nieprzyjemne wrażenie ich nieoczekiwanego rozwoju sił zbrojnych. Jeśli ukraiński konflikt Zachodu karane rosyjskich sankcji na syryjski pracy nawet schować boi. Na Bliskim Wschodzie, rosyjskie ataki sił zbrojnych na prawdziwego zabójcy, który, nawiasem mówiąc, nie oszczędzić ludność i kraje „Partnerzy”.

Wyostrzyć uwagę czytelnika na jednym punkcie: Władimir Władimirowicz firma ręka przyniosła Rosji na arenie międzynarodowej. Ustawa nie wymaga wyjaśnień. Jak teraz wykonane komentarze w serwisach społecznościowych: „Wszyscy myśleli, że Rosja jest na kolanach i botki zasznurować niego.” Ludzie przyjęli nową rzeczywistość wewnętrzną radość, dlaczego V. V. Putina ocena wzrosła do bezprecedensowego 90%.

śródlądowy

Pytasz, gdzie są polityka świata? Po tym wszystkim, kto będzie prezydentem po Putina w 2018 roku, postanowił przez ludzi, a nie „Partnerzy”. Przechodząc w głąb lądu. Ze względu na sankcje gospodarka ślizgał. Jeśli oglądasz to, trzeba pamiętać, V. V. Putin ostrzegł o tym w grudniu 2014 r. Powiedział, że przed trudnościami. Musimy „maksymalnie dwa lata” na ich decyzję. Czyli do następnych wyborów gospodarka zacznie rosnąć. A jeśli w szczytowym okresie kryzysu, w zimie 2015 roku, krajowy lider rankingu nie cierpi, to dlaczego miałby spaść, gdy sytuacja zostanie skorygowana? Ponadto, nie jeden chleb. Obecny prezydent dał ludziom dużo więcej niż pieniądze – ożył dumę mieszkańców mojego kraju! To nie jest reklama i kampanie. Tuż obok prezydent Rosji będzie zobowiązany do wykonania takiej wysokiej lidera odniesienia. I będzie to zgodzić, nie jest łatwe.

Rozważmy sytuację, w 2018 roku

Jak wiecie, w tym okresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, kolejne wybory odbędą się. Poważne analitycy twierdzili, że lider nie ulegnie zmianie. V. V. Putin nie potwierdziły swój zamiar uczestniczenia w wyborach. Ale zaufanie wynika z analizy sytuacji, a nie słów. Świat, jak już wspomniano, tylko zaczął tonąć w kryzys. wpłynie to absolutnie wszystkich sfer życia człowieka. Wyobraźmy sobie statek złapany w tsunami wśród burzliwym oceanie. Wokół drzew, ziemia nie jest coś, co nie jest widoczne, że nie. Polegać na nikim. Linki z innych statków (krajów), konieczne jest manewrowanie i unik, próbując utrzymać się na powierzchni. Wiele statków tonąć. nowe fregaty być zbudowany z drugiej. W nadchodzących dziesięcioleciach, Rosja będzie bronić suwerenności (aby utrzymać statek w jednym kawałku) w oceanie brutalne, krwawe bitwy. Czy jest możliwe, aby zmienić kapitana? Taki argument poważne pracowników. Ich przewidywania: kolejny rosyjski wybory prezydenckie (w 2018 roku), aby wygrać V. W. Putina. Zobaczmy.

Udać się na drugą stronę

Odciągnąć od biednych ludzkości i wrócić do Rosji. Zobaczmy, czy jest to kraj w rzeczywistych kandydatów na prezydenta? Nie będziemy brać pod uwagę marzenia nieformalnej opozycji. Nikt nie ukrywa: padła z jego idei liberalnych. W ostatnich wyborach samorządowych ponad 2% ich kandydatów nie są punktowane. Jaki rodzaj przywództwa w kraju ma do powiedzenia? Ludzie odwrócili się od tych panów. Powiedzieć, wszystko może się zmienić? Prawdopodobnie. Nie być dyskontowane czynniki nierozliczony, które są teraz widoczne. Jednak, jak sprawić, by wyborcy decydują (), aby zapomnieć o tym niespotykany w błocie kampanii informacyjnej, która okazała Zachód przeciwko Rosji po rozpoczęciu kryzysu ukraińskiego? Czy ludzie wierzą ponownie słodki wyraził Zachodu? Najprawdopodobniej, tak się nie dzieje.

prawdziwi kandydaci

Osób publicznych korzystających z poparciem, zwany ministrem obrony S. K. Shoygu i ministrem spraw zagranicznych S. V. Lavrova. Nawet czasami w liczbie wnioskodawców m.in. szef administracji prezydenckiej S. S. Ivanova. Czy którykolwiek z tych ludzi, bez wątpienia, godnych szacunku, zastrzeżenia do przywództwa? Jest całkiem prawdopodobne. Ale! Dopiero kiedy V. V. Putin odmawia reelekcję. Kiedy zespół od wielu lat pracuje tak blisko siebie, a nawet w bardzo trudnych warunkach, u ludzi jest produkowany „ducha zespołu”. Cokolwiek można powiedzieć o zespole prezydenta, ale z boku wygląda podobnie myślących ludzi, bo nie chce się poświęcić dobro Rosji dla własnych egoistycznych pragnień. Tak więc, aby zdecydować, kto będzie prowadzić będą razem. A już na pewno nie zapomni obraz statku na wzburzonym oceanie. Kapitan zmienić – stracić statek. Ludzie o nim jako biegły w tych kandydatów są znane.

Przypomnijmy Vanga

Dla niektórych może wydawać się bezużyteczne przeciągnij pewne proroctwa do poważnego problemu. Jednak jego przepowiednie o „Kursk” łodzi podwodnej zostały wydane na długo przed katastrofą. I realizować to samo w życiu. I co mówiła o Rosji? Pamiętacie te słowa wypowiedziane w tym samym dokumencie? Coś takiego: „Nie być zaciemnione chwałę Rosji, wszystkie zmiecione przez niego na drodze.” Oznacza to, że pomimo całej gadaniny o rozpadzie kraju, będzie żyć i rozwijać się. Wang powiedział, że „nie zaciemnione chwałę Vladimir.” Ludzie zastanawiali się kim mówimy. Najprawdopodobniej obecny prezydent, którzy posiadają ten sam kraj przez burzę światowego kryzysu. Jak to się ma do przyszłego lidera? Tak najbardziej bezpośredni. Prezydent Rosji po Putin musi odpowiadać pozycji kraju, który „doprowadzi świat”.

wniosek

Jeśli chcesz przeczytać nazwę przyszłej głowy państwa, staraj się nie rozczarujesz. Teraz nikt nie zadzwoni. Jest to, że wróżki w fusy. Ten człowiek wziął go na stanowisko przeznaczone, stan podstawowy powinien przetrwać, a nie tonąć i uratować tych, którzy patrzą na niego wyczekująco. Wielkie dzieło, zdaniem analityków, taka sytuacja nigdy nie zdarzyło się wcześniej. Pokój i odbudowane wcześniej, ale nie w skali globalnej. Ale zanim zwycięstwa jest jeszcze daleko. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się zgrany zespół. Wtedy następny lider zostanie ustalona. W międzyczasie trzeba pracować i wierzyć, że Rosja będzie w stanie pokonać wszystkie przeszkody na swojej drodze.