639 Shares 6509 views

Tatuaże: Symbolika, interpretacja i znaczenie. Moon (tatuaż): może ona mówić o ich posiadacza?

Pociągający za swoim pięknem i tajemniczością Księżyca, od czasów starożytnych jest godna podziwu i respektu w ludzkiej duszy. Nie ma kultury czy naród, wszędzie tam, gdzie nie ubóstwiać Night Light. Po tym wszystkim, o wpływie księżyca na wszystkich naturalnych procesów na Ziemi jest znany ludziom od niepamiętnych czasów. Wielu współczesnych uczonych na ogół zdania, że bez niej całe życie na naszej planecie byłoby niemożliwe. Jaka jest interpretacja symboli dla satelity Ziemi, a co one ważne? Moon (tatuaż): może ona mówić o ich posiadacza?

potężny luminarz

Ile respektować nasi przodkowie należeli do Księżyca pokazują dawne wierzenia, mity i nauk o naturze wszechświata. Na przykład, Plutarch powiedział kiedyś: „Od gwiazd Słońce najważniejszym po Księżycu”. Opinia ta jest w posiadaniu wielu uczonych starożytności, o czym świadczą zaćmień słonecznych i silnych pływów. Oni już wiedzą, co można Luna. Osoba zainteresowanie jej tajemnicze moce nie zniknął do dnia dzisiejszego, pomimo faktu, że wiele z nich jest już znana. Piękny obraz niebiański symbolizm przyciągnąć fanów nie tylko z estetycznego punktu widzenia. Nie mniej ważny jest jego interpretacja i znaczenie. Moon (tatuaż): co można powiedzieć, że postać w oparciu o postrzeganie wiekowych i wiedzy ludzkości?

Męskość w formie Księżyca

W sumeryjskim panteonie bóg księżyca Nanna został wyróżniony jako jeden z największych, jako ojciec bóg słońca Utu. Według wierzeń Sumerów Księżyc był starszy i mądrzejszy niż słońce. Obraz Nunn często w postaci rogów byka, który tworzą półksiężyc.

W starożytnym Egipcie, bóg księżyca był nie mniej szanowany. Mecenas nauki i założyciela tajnej wiedzy Był uważany za pierwszego maga, przewyższając moc wielkiego Ozyrysa, jak sam stworzył.

W mitologii słowiańskiej był on również udział potężny i mądry bóg księżyca – Volos. Pan magii i lecznicze moce natury. Mentor i patron Trzech Króli, które prowadzą swoją tajemną wiedzę.

Na podstawie tej prezentacji można zrozumieć, w jaki sposób starożytne symbole księżycowe mogą być ważne. Moon (tatuaż) dla mężczyzn interpretować następująco: moc ducha, samopoznania i samodoskonalenia, dążenie do harmonii z otoczeniem.

Księżyc i kobiece

W wielu kulturach księżyc wiązało się z pięknem i tajemnicą kobiecości. Jaskrawym przykładem tego starożytnego greckiego wystaje bogini Artemidy (Y Diana Rzymian). Wiecznie młody Księżyc bogini została uznana patronką trzech światów i całe życie na Ziemi. Jako uosobienie Księżyca kiedykolwiek odradzająca, został zidentyfikowany z niekończącym się cyklu życia i śmierci.

Księżyc jako symbol tajemniczego i niezgłębionego kobiecej energii yin, zajmuje istotne miejsce w kulturze chińskiej.

Inków i Majów bogini księżyca związane z obrazem matki, była czczona jako obrońcę i opiekuna kobiet w ciąży, ogniska rodzinnego i płodności.

Więc przede wszystkim tatuaże „Luna” wartość dla kobiet jest związany z wieloma kobietami – macierzyństwo. Symbol ten mówi o miłości, czułości i opieki, że jej właściciel może dać jego starannie dobrany i przyszłych dzieci. Również tatuaż z wizerunkiem księżyca jest typowe dla romantycznej natury, którzy chcą, by zakończyć swój obraz tajemnicę.

Tatuaż „Moon Star”: wartość

W islamie, półksiężyc i gwiazda Obraz symbolizuje sprawiedliwy ścieżkę. Od kombinacji księżyca, który uosabia boski początek światła, i gwiazdy, wskazując mu drogę, razem oznaczają – raj. Historyczne dowody wskazują na fakt, że pierwotnie symbolem należała do bogini Artemidy, a dopiero później został zapożyczony pierwszych wspólnot islamskich. Miesiąc w połączeniu z wielu gwiazd często utożsamiany z proboszczem lub nauczyciela, zachowania swoich podopiecznych. W każdym razie, obraz „Moon and Stars” to droga do światła, ujawnienie tajemnic i poznania prawdy.

Tatuaż „Słońce i Księżyc”: wartość

Ta magiczna para przeciwieństw jest idealnym symbolem harmonii. Jedność samców i samic energii stanowią znak nieskończoności i mądrość wszechświata. Dlatego ludzie, którzy wybierają taki obraz, co do zasady, mają filozoficznego kolej umysłu. Intuicyjnie poszukują oni duchowe i fizyczne piękno, poprawiając się osiągnąć boską równowagę.

Podsumowując wszystko powyższe, możemy śmiało stwierdzić, że symbol księżyc ma tylko pozytywną odpowiedź i wartość. Moon (tatuaż) jest doskonała, taka, że może być łatwo zastosowane do obszarów ciała, udaje na światło w różnych fazach i kombinacji. Po pełni księżyca zaczął być postrzegany jako symbol szalonej upiorów, wilkołaków i innych złych duchów jest stosunkowo nowe. Sage nosicielami starożytnej wiedzy i Trzech Króli, a wręcz przeciwnie, zawsze utrzymywał, że siły zła dominować w bezksiężycową noc.