295 Shares 4971 views

Klinika 138. polikliniki dzieci. Klinika 138 dzieci, South Butovo

Obecnie istnieje wiele prywatnych ośrodków medycznych, leczenie, które jest bardzo drogie. Ale istnieje alternatywa – zwykła przychodnia w społeczności, które są teraz wyposażone w nowoczesne udogodnienia i obejmują pełną kadrę specjalistów. Aby Clinic 138 wziął cię, trzeba zakończyć proces rejestracji. To nic wielkiego, ale obecnie muszą mieć paszport, ubezpieczenie zdrowotne CHI snils i wypełniony formularz wnioskodawcy. Ważnym zadaniem jest adres prawny zamieszkania, ale obywatele dziś dały prawo do wyboru: każdy ma prawo napisać list do swojego ulubionego klinice – i będzie służył przez lekarzy tej konkretnej instytucji.


lokalizacja

Można łatwo znaleźć przychodnię na mapie. Polyclinic 138 znajduje się na ul. Angara, 24. Potencjalni klienci są uważane mieszkańcy ulic Taldomskaya Ivan Susanin, Nowy Deguninskaya, Bazovskiego, wiosna, Angara i Korovinskoe autostradzie. Dla nich, zapewnia pełen zakres bezpłatnych usług medycznych, zatwierdzony postanowieniem zdrowia Moskwie № 234 z dnia 14 marca 2014. Jest to pomoc, pilne i rutynową opiekę medyczną.

Dział operacyjny

Aby przypisać pełne leczenie musiał odwiedzić grupę specjalistów. Polyclinic 138 oferuje neurologicznych, okulistyka, zakaźne, wewnątrzwydzielnicze i zabiegów dentystycznych. Pacjenci zgłaszali krótki czas diagnozy, co znacznie oszczędza czas.

Aby pomóc neurologów i vertebrology urząd terapii fizycznej i sportu działa, jak również doświadczonego masażysty. Chirurgia i rehabilitacja działy są uważane za najlepsze w mieście. Tutaj można przejść przez laser i hydroterapii.

Dział diagnostyczny – kilka pokoi:

  • EKG;
  • revazoentsefalografii;
  • diagnostyka neurofunctional;
  • Pierś aparat rentgenowski z szafy.

Osobno można wspomnieć ginekologicznych i gastroenterologa dział.

Lekarze muszą być dumni

Każdego dnia, ośrodek zdrowia 138 odbiera setki pacjentów, a to dzięki pracy ludzi w białych fartuchach pacjentom odzyskać. Doświadczeni kardiolodzy, reumatolodzy, gastroenterologii i chirurdzy czekają na zwiedzających codziennie. Endokrynolog, stomatolog i okulista wziąć na płycie, więc nie zapomnij odwiedzić rejestru. ENT, neurolog, urolog i zakaźnej choroby każdy dzień pracy. Dla zwolenników medycyny orientalnej akupunktury otwartego biura.

Jakie badania są prowadzone

Tutaj wystarczająco duży zakres usług, co nie jest rzadkością w przypadku tak dużego miasta jak Moskwa. polyclinic 138 wielostronny ciało przeprowadza diagnostykę w celu wykrywania różnych chorób. Tu można zrobić badanie układu moczowo-płciowego, piersi, narządów miednicy.

Gabinet diagnostyki USG – jest ważnym kluczem do znalezienia przyczyny choroby, a zatem skutecznym sposobem, aby go leczyć. Nowoczesna klinika 138 (ulica Angara, 24) prowadzi do naczyń Badanie górnych i kończyn dolnych, tętnic mózgowych, pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego. Poważne zbrojne neurologów jest neurofunctional diagnostyka.

Unikalny sprzęt umożliwia przeprowadzenie badanie USG tkanki kostnej. Jest to ważne dla młodych ludzi i dla ludzi starszych, gdyż pozwala zidentyfikować wczesne stadia osteoporozy i innych poważnych problemów.

terapie alternatywne

Jednym z najsilniejszych trendów dzisiaj jest fototerapia. To światło ultrafioletowe o dziesiątki różnych odczytów, to jest skutecznie stosowane w praktyce LORov i lekarzy. Promieniowanie podczerwone i terapia laserowa jest nowy i progresywny kierunku.

Kolejny wielki obszar – elektroterapia. Ten galwanizacji i elektroforezy elektrostymulacji i inductothermy, darsonwalizacji i ultratogoterapiya, amplipulsem i diadynamic.

Dodatkowo używamy kuchenkę mikrofalową i terapii magnetycznej. Dopełnieniem listy balneoterapii. I standardowe leczenie woda zajmuje tutaj najbardziej nietypowych kształtach: okrągłe, Szkocka, wentylatora lub rosnące natryskiem, masaż podwodny – procedury te są łatwiejsze dla większości chorób i przyspieszają proces gojenia.

Harmonogram specjalistów

Dla tych z Was pracuje w trybie 138. shestidnevki klinice lekarzy zaplanować można dowiedzieć się dzwoniąc na infolinię przez telefon 8-499-905-73-81. Dla wygody gości dzisiaj, elektronicznym rejestrze. Użyj może być każdy. Aby to zrobić, trzeba zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej kliniki, można umówić się bez wychodzenia z domu.

Innym popularnym miejscem jest wezwanie lekarza do domu. Pacjent jest czas zyskuje – odbiór odbędzie kiedy są wygodne, i nie ma potrzeby, aby przejść do szpitala i stać w kolejkach.

Tryb pracy w klinice od 8:00 do 20:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę, skrócenie dnia, w recepcji można się tam dostać przed 18:00.

138 sekund klinika dziecięca

Zakład ten ma na celu zapewnienie opieki zdrowotnej dla dzieci. Obsługiwany przez osoby w wieku poniżej 18 lat, mieszka w południowej i północnej Butovo. Do tej pory instytucja została zmieniona i jest nazywany „dzieci polikliniki № 118”. Ale w życiu codziennym nadal używane znajome nazwisko.

Położony 138 Klinika (dzieci) pod adresem: ul. Skobelevskaya 2. Tryb pracy – od 8:30 do 19:00, w soboty i niedziele – skrócone dni. Ale jak klinice dziecięcej, możesz uzyskać pomoc przez całą dobę – w dowolnym czasie działa mobilne zespoły i lekarzy na dyżurze.

telefony Pomoc

Najgorętsze – to, oczywiście, rejestr telefon: 8 (495) 71670-72. Młode matki jest mieć na styki ruchome zegara wydziału opieki medycznej dla dzieci w domu: 8 (495) 716-7081. Wezwać lekarza do domu w ciągu dnia można poprzez wywołanie 8 (495) 716-71-36.

Klinika klinice

Dziecko będzie w stanie otrzymać kompleksową opiekę, a rodzice – porady na temat leczenia i opieki. Policlinico 138 (z Butovo) zawiera 8 gałęzi, z których:

  • Pediatryczny, gdzie doświadczeni specjaliści zawsze gotowy doradzić w każdej kwestii.
  • Dzieci rzadko zrezygnować z skręcenia i szczepów, więc w pogotowiu pracuje przez całą dobę. W celu postawienia diagnozy szybko i przeprowadzenia skutecznego leczenia, istnieje dział X-ray i fizjoterapii.
  • Zakład Immunologii i regenerujący leczenia szybko spowodować ciało w porządku.
  • Dział Prevention (hartowanie i inne zabiegi).
  • Stomatologia.

Instytucje accessibility

Klinika dla dzieci został stworzony w oparciu o jednodniową szpitala, gdzie głównym celem jest leczenie uzdrawiające. Zadaniem lekarzy – dać ciału możliwość pokonania choroby i powrotu do poprzedniego poziomu, a następnie, za pomocą procedury naprawczej, aby zapobiec nawroty choroby.

diagnostyka

Poliklinika wyposażona jest wszystko, czego potrzeba, aby szybko postawić diagnozę i przepisać schematu leczenia. Standardowa maszyna USG pomaga, gdy wymagane badania brzuch, nerki, narządy płciowe i największy gruczoł wydzielania wewnętrznego.

Neurosonography – badanie przeprowadzono na małe dziecko w wieku 1 miesiąca, po czym – w zależności od wskazań. To pokazuje, na centralny układ nerwowy wady systemowe, skurcz naczyniowy i inne anomalie. Takie diagnostyka umożliwia neurologów, aby rozpocząć leczenie korekcyjny szybciej.

gabinecie stomatologicznym ma swoje własne urządzenie do badania rentgenowskiego zębów pacjenta. Sugeruje to potrzebę jego leczenia lub usuwania.

Stacjonarny rentgenowska pozwala sfotografować nosowej gardła, klatki piersiowej i kończyn. Bez niej trudno sobie wyobrazić pracę chirurga.

Niestety, nawet dzieci mają problemy z sercem, aktywność mózgu i naczyń krwionośnych. Aby ocenić patologii stosowane metody kardiografia encephalography i elektroencefalograficznych.

Badanie stanu funkcjonowania układu oddechowego następuje poprzez badania czynności układu oddechowego.

Wiodących ekspertów w klinikach dziecięcych

Pierwszy odbiór wykonywane pediatrów, a następnie wysłany do specjalistów. Dla ciebie, zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów: dentysta, laryngolog, okulista, fizjoterapeuty, neurolog, lekarz fizykoterapii, kardiologia, ortopedia, alergologa i chirurga.

Jest immunolog dziecięcy, który przyjmuje dzieci i młodzież z całego regionu moskiewskiego. Nefrolog, logopedy i alergolog pracy na podstawie mianowania, bo to rzadkie specjalistów, a oni zawsze mają gości.

Dodatkowe usługi kliniki

Należy pamiętać, że nie zawsze jest dobrym wyborem specjalisty, który będzie traktować. Niezależnie od pediatry załączony, można zapisać się do tego zaufania. To sprawia, że możliwe jest podniesienie poziomu świadczonych usług.

Ponadto klinika 138 dzieci (zamieszanie) oferuje szereg zajęć rekreacyjnych, które są niezwykle korzystne dla odporności dziecka. Masaże (istnieje wspólny, wolny bieg, a reszta – na wniosek rodziców), hartowanie i zabiegi wodne. Lekarz może nadać kierunek na specjalnej wizycie na basenie, ocieplenia lub fizjoterapii. To stymuluje rozwój układu mięśniowo-szkieletowego i koryguje niewielkie odchylenia.

Poliklinika № 138 (dzieci) – to zestaw usług medycznych. Nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że publiczna instytucja konkurencyjne nawet w porównaniu do drogich klinik prywatnych.