770 Shares 2595 views

Jak używać oczu: elegancki obrazu

Strzałki są nie tylko karpia, ale także dla pięknych pań. Sztuka stosowania makijażu, zwłaszcza takie, wymaga nie tylko poczucie proporcji i smaku, ale także precyzją jubilera. Dla wszystkich „cierpienie” związane z pracą urządzenia oczu wkładkę, można dostać prawdziwe piękno, ponieważ żaden element makijażu nie może być porównywana do kobiecości jak strzała. Nic dziwnego, że symbole sex w różnych czasach (takie jak Marilyn Monroe czy Odri Hepbern) przyjęło właśnie ten element „projektu”.


Dzięki niemu można optycznie powiększyć oczy, zmienić kształt i sprawiają, że oczy wyglądają wyraziste. W tym artykule dowiesz się jak piękny cień do oczu.

typy

Istnieje kilka rodzajów „narzędzi” dla strzelca. Czytaj tutaj, jak używać cieni do powiek na różne sposoby.

Ciecz eyeliner (wkładka). Jest to lepka mieszanina, która szybko wysycha i jest mgliście przypomina tusz do rzęs. Zwykle sprzedawane w butelkach walcowych zamknięte szczotkowej nasadki. Eyeliner jest w dwóch rodzajach: kij – dając jasny i cienką linię, jest wygodny w użyciu dla początkujących i racemose. Osobliwością tego typu jest to, że ciecz fundacja szybko wysycha, trwa długo, ale to jest trudne do zastosowania równomiernie.

Jak podsumować oczu -liner:

 • Potrzebują trochę pociągnąć skóry powieki w kierunku ucha, linii, aby uzyskać poprawną formę.
 • Następnie zwizualizować trajektorię eyeliner.
 • Dotykać końcówki wyłożenia do zewnętrznego kącika górnej powieki i pociągnąć linii A trochę do góry, po przekątnej (należy zwrócić uwagę na fakt, że koniec okazało się być tak cienkie jak to możliwe).
 • Zwolnić rozciągniętej skóry, w celu skorygowania błędu.
 • Czy ten sam wzór z środkowej części górnej powieki, dokładnie łącząc ją z końcem poprzedniej linii.
 • Podobnie, aby kontynuować linię powyżej wewnętrznego kącika oka.

Jak używać cieni do powiek z ołówkiem? Podobnie, wyżej systemu. Ale są pewne cechy doboru i przygotowania ołówka do tworzenia strzały:

 • Jego pręt powinien być wystarczająco miękkie i łatwo nakłada się na skórę.
 • Z temperówki, jeśli nie jest to nowy ołówek, obniżają jej cienką końcówkę do maksimum.
 • Osobliwością tej techniki jest to, że można stworzyć „miękkie” strzałek, wys szczotkować je z podkładką piankową lub sztywną krótką drzemkę.

W ten sposób dowiedzieliśmy się widoki eyeliner i zrozumieć, jak używać cieni do powiek.

podstawowe wymagania

Są to klasyczne prawa nienaruszalne w wykonywaniu makijażu strzałka, naruszające które mogą dostać wulgarne i niechlujny makijaż.

№1 – «ostre zakończenie„. Koniec strzałki powinny być z dokładnością jubilera gładki i cienki. Naruszenie zasad wygląda ciężka.

№2 – «uczciwość». Linia nie może być nieciągła, ponieważ zakłóca inaczej strzałki powiekę. Linia powinna być zgodna z kształtem górnej części oka.

№3 – «pełnia». Jeśli się zbyt grubą strzałkę, to wizualnie zmniejsza oko, a jeśli jest zbyt cienki, to będzie wyglądać niekompletne. Dlatego ważne jest tutaj kompromis: na wewnętrznej powieki jest najcieńsza część linii, a rozszerza się do końca, dopóki strzałka jest wygięta w górę na zewnętrznej wieku. Potem rozrzedza na wymarcie.

obrazowość

Jak więc podsumować oczy, już nauczyli. Rozważmy teraz obrazy, które mogą być tworzone przy użyciu techniki makijażu.

 • Dramatyczna i magnetyczne spojrzenie tworzy czarny eyeliner. Takie cieszył wielka diva Marilyn Monroe i Odri Hepbern. Jest to „klasyka gatunku”.
 • Efekt egzotyczne zapewnić zielony eyeliner. Szczególnie dobrze wygląda na opalonej skórze, tworząc skojarzenia z nieznajomym z nieznanej wyspie.
 • Uzupełnienie romantyczny obraz niebieski eyeliner – dzięki jej oczy będą wyglądać bardziej delikatny.
 • I wreszcie, odważna opcja: niebieskie strzałki. Są one bardzo korzystne dla brunetek i uzupełniają styl żeglarzy.