670 Shares 3733 views

Julien w doniczkach: recepty dla wszystkich smaków

Grzyby można smażyć, gotować, ogórek, ogórek, włosów. Ale najbardziej pyszny posiłek z nich – to Julienne w doniczkach. Gotowane w ten sposób nie tylko zachowują swój charakterystyczny smak i zapach, dzięki bazie ceramicznej, ale również do nabycia innych, równie pyszne „odcienie”. Proszę kliknąć na poniższy przepis gotować satysfakcjonujące i przydatnych budyń.

Julien w doniczkach: przepis kurki

Food Ingredients:

– świeże lisy – 0, 4 kg;

– Olej – 50 g.;

– śmietanka (tłuszcz) – 200 ml;

– Ser – 100 g.;

– żarówki – 2 głowy;

– przyprawy: sól i pieprz.

Jak gotować julienne w garnku z kurkami

Nie ma żadnych trudności w tym procesie. Chop dokładnie przygotowanych kurki, tak samo z cebuli. Roztopić masło na patelni grubościennej, rzucić pierwszy łuk, a potem, kiedy staje się jasne, dołącz grzyby. Saute przez około 10 minut, mieszając wszystkie składniki szpatułki w czasie. Wypełnij że, wlać śmietanę i przyprawy rzucać. Po upływie 1 minuty, zdjąć z anteny ciepła. Równolegle do nacierania holenderski ser na tarce. Spread na ciasto wymieszać julienne garnka, posypane serem na wierzchu z łyżką. Wyślij do piekarnika na 10 minut. Gotować w temperaturze 200 ° C.

Julien w puli: kurczak z pieczarkami

Food Ingredients:

– Grzyby (grzyby) – 150 ° C,.

– gotowaną kurczak – 200 g,.

– Ser (twarda) – 300 ° C;.

– cebula – 1 (małe).

Składniki na sos:

– spustowy oleju. – łyżka;

– śmietanka (gęsty oleisty) – 100 ml;

– mąka – łyżka;

– przyprawy: pieprz, sól, papryka.

Przygotowanie julienne w garnku następująco. Kruszyć: cebula, filet, grzyby. Grzyby nie wyciąć zbyt płytkie do julienne nie zamienił się w jednorodnej owsianki. Ser może przyjąć o niskiej zawartości tłuszczu (45%), że ruszt na średnim tarce. Dokładnie podgrzać patelnię z olejem roślinnym i wysłać go do dziobu zazharki, sól. Kiedy staje się przezroczysty, złoty, przystąpiły kurczak w grzybowym cięcia. Saute razem przez 8 minut, a następnie pieprz, wymieszać i zdjąć z naczynia ciepła. Przygotować sos tak. Na ogrzewanej miski, wlać mąkę wymieszać przez cały czas, aż staje się brązowawy. Dodać masło, wymieszać, a następnie dodać śmietanę. Cały proces towarzyszy mieszając aż do zamknięcia. Jeśli sos zamienia gruby, rozcieńczyć mlekiem. Grzyby z kurczaka równomiernie rozłożone na garnku, wypełnić je z sosem śmietanowym i pokryte startego sera. Piec w piecu o temperaturze 220 ° C. Dostać, kiedy ser jest pokryty kolorem skórki stopionego mleka.

Julien w doniczkach: nerka przepis

Niezbędny zestaw produktów:

– pieczarki – 300 gr;.

– nerek – 300 g.;

– Ser – 100 g.;

– śmietana (lub krem) – 3 łyżki stołowe (tabela);

– łuk – głowa;

– mąka pszenna (w / s) – 2 łyżki (TEA).

– sól i pieprz – do smaku.

Nerki czysty film, płukanie, posiekać w drobną kostkę. Smażyć na patelni z olejem roślinnym. Wysłać do nich pokrojone pieczarki, posypać mąką i wlać śmietanę. Sól i pieprz, mieszać i gotować, aż mieszanina staje się mętna. Następnie równomiernie przyszłość julienne z garnka, posypać serem i wysłać je do nagrzanego piekarnika. Gotować w temperaturze 200 ° C. Usuń gdy ser się złoty kolor.