675 Shares 9434 views

leczenie blizn


Kto może wymagać leczenia blizn? Ludzie, którzy mieli operację, miał wypadek, kontakt z kwasami, zasadami, otrzymał oparzeń i urazów. Kilka osób udało się uniknąć pojawienia się tych brzydkich śladów na ciele. Zobaczmy czy są niezwyciężeni, jak się wydaje na pierwszy rzut oka?

Nowoczesna kosmetologia przeniósł się do przodu tak, że leczenie blizn i blizn – tylko kwestia czasu i pieniędzy, oczywiście. Nie powinien być narażony na pokusy i wyborze najbardziej najtańszej opcji, ponieważ proces ten może przeciągnąć się miesiącami.

Należy zauważyć, że dwa identyczne blizny nie istnieje. Każdy z nich jest niepowtarzalny jak odcisk palca. Dlatego pojedynczy schematy stosowane specjalisty, nie istnieje. Jednak technologia, nad którym leczenie blizn, w rzeczywistości jeden.

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które każdy powinien wiedzieć, kto ma zamiar pozbyć się nieprzyjemnych znaków.

Po pierwsze, nie powinniśmy uciekać się do cryodestruction. W Rosji, metoda ta jest powszechnie stosowana ze względu na jego względną taniość i łatwość procedury. Jej istotą jest to, blizny zostanie zniszczone przez wystawienie go na działanie ciekłego azotu. W wyniku blizny, oczywiście, są wygładzone, ale stają się większe, a to znacząco wpływa na wygląd danego obszaru.

Po drugie, wiodący eksperci zalecają unikanie Bucca-terapię, która jest nie więcej niż napromieniowania rentgenowskiej blizny. W efekcie – nie tylko przerzedzenie blizny, ale także dość dużą powierzchnię i jego otoczenia. Problem jest inny obszar traumatyczne pigmentacji.

W żadnym wypadku nie może być odłożone do późniejszego leczenia blizn, pomimo faktu, że wielu specjalistów od starej szkoły w ten sposób i powinni przybyć. Wynika to z faktu, że w ostatnich latach, prace prowadzone z „dojrzałych” blizny (hirudotherapy, kąpiele borowinowe, kąpiele błotne, ozokeryt, parafina).

Do tej pory, blizny i obróbki laserowej (wtrysk) jest najbardziej skuteczne.

W pierwszym etapie leczenia – wprowadzenie do grubości bliznowca blizny hormonalnej leku. To przyczynia się do zniszczenia jego struktury, staje się gładka i miękka. Przeprowadzenie tej procedury, ważne jest, aby właściwie ustalić niezbędne stężenie leku, głębokość i techniki wtrysku.

W drugim etapie przyczyną jest brane lasera. Na początku – naczyniowych, zapewnia eliminację naczyń krwionośnych, które żywią się blizny. Potem – erb, że wyrówna uszkodzoną powierzchnię skóry. Uzupełnia leczenie blizn fitopigmentiruyuschy lasera „maluje się” kolorem zdrowej tkanki blizny.

Jeśli blizna jest wgłębienie, w przestrzeni znajdującej się pomiędzy samym blizny i górną warstwę skóry wprowadza się specjalnej obróbce, tkanki tłuszczowej od pacjenta. Po tym, eliminacja problemu produkowany przez powyższego schematu. W niektórych przypadkach, tkanek tłuszczowych z powodzeniem zastąpić leków opartych – kolagen i kwas hialuronowy.

Jak sprawić, by zminimalizować powstawanie blizn?

Jeśli nie można uniknąć urazów, należy pamiętać, że nie można zdzierać skorupę wystąpić. W przeciwnym razie, tworzenie blizny gwarantowana.

To nie jest zalecany do przetwarzania ścieranie lub wyciąć maści (kremów lub), na podstawie tłustej. Jeśli to konieczne, lepiej użyć proszku dla niemowląt, ponieważ uszkodzona powierzchnia musi być sucha.

Nie kąpać się, iść do kąpieli, a po prostu mokrej ranę, aż zostanie całkowicie wyleczona.

maści specjalne są stosowane w przypadku oparzeń. Można je nabyć bez recepty bez recepty, jednak przed ich użyciem zaleca się, aby skonsultować się ze specjalistą.