738 Shares 7545 views

Oznacza „Kornevin”: instrukcje użytkowania

Oznacza „Kornevin” instrukcje stosowania jako stymulatorów wzrostu jest przeznaczony specjalnie do ukorzenia cytrusów, owoców pestkowych, ozdobne, owoców ziarnkowych, jagody i iglastych. Ponadto lek ten pobudza przeżywalność roślin podczas transplantacji drzewka i sadzonki. Ponadto, należy użyć narzędzia takiego jak „Kornevin” przewodnika doradza w czasie uprawy sadzonek roślin kwiatowych i różnych warzyw.


Skład i właściwości użytkowania

Produkowane aktywny lek stymulujący wzrost roślin, w postaci suchego proszku. Skład tego środka, jako główny składnik zawierają substancję chemiczną jak kwas indolomasłowy. To właśnie ona służy jako syntetyczny środek pobudzający kibicowania. Ponadto, kwas indolomasłowy zapewnia opóźnienie kiełkowania nerek w różnych drzew owocowych i znacznie przyczynia się do granicy plastyczności i jagody roślin owocowych.

Użyj preparat „Kornevin” Instrukcja obsługi zezwoleń zarówno w roztworze w postaci suchej. W tym ostatnim przypadku, sadzonki lub sadzonki opyla się bezpośrednio przed sadzeniem. W procedurze tej, przed korzeniach sadzonki zwilża się wodą, a następnie zanurza się w preparacie w dolnej części. Jeśli jest to konieczne, aby użyć narzędzia w postaci roztworu, zawartość jednej paczki pre „Kornevin” (instrukcja obsługi jest zawsze obecny w każdym opakowaniu) do rozpuszczenia. Aby to zrobić, na przykład, idealnie pasuje zwykłą wodę. Sadzonki i młode rośliny podlewane roztworem świeżo przygotowane, co nazywa się korzeniem. Należy podkreślić, że procedura ta powinna być przeprowadzona po wylądowaniu.

Zastosowanie soku z aloesu

Firma produkcyjna zaleca także stosowanie dodatkowego wzrostu roślin promotor soku z aloesu. Wymaga to, aby rozpuścić w małej ilości wody, a następnie zanurzyć w tym roztworze przez dwadzieścia lub dwudziestu pięciu nasion. Następnie muszą być, bez mycia, maciora. Jak na przykład sadzonki rośliny doniczkowe, a następnie bezpośrednio przed sadzeniem, należy je krótko zanurzone w soku z aloesu, a następnie natychmiast sadzone w ziemi, pokryta szkłem na górze niezwykłego. Wynikiem stosowania tego naturalnego stymulant wzrostu wraz z przygotowaniem „Kornevin” (instrukcja obsługi jest potwierdzone) jest szczególnie zauważalne podczas procedury ukorzenia liści fiołków.

środki ostrożności

Ma ona zastosowanie narzędzia do III klasy niebezpieczeństwa, co stanowi średnio niebezpieczną substancję. Z tego powodu, podczas przygotowywania roztworu Zabrania się używać sztućców. Ponadto, nie jeść, nie pić i nie palić podczas pracy z produktem „Kornevin”. Jego stosowanie powinno być również związana ze zwiększoną ostrożnością. Po zakończeniu wszystkich prac niezbędnych do dokładnie umyć ręce wodą z mydłem lub innym detergentem.