289 Shares 7063 views

woda utleniona

nadtlenek wodoru powinien być obecny w każdym zestawie. Jest niezbędnym lekarstwem. Posiada efekt dezynfekujący i antybakteryjny. Sprzedawane w aptekach. Dostępne bez recepty.

Ale oprócz tego, nadtlenek wodoru jest stosowany w innych dziedzinach, to nie jest związane z medycyną. Na przykład, substancja czynna jest stosowany do wybielania zębów do oczyszczania skóry, zwłaszcza skóry twarzy, do dezynfekcji ran. Bardzo często stosuje się nadtlenek wodoru w celu rozjaśnienia włosów.

nadtlenek wodoru – silny środek utleniający, przez co efekt rozjaśnienia. Dlatego nie jest możliwe w sposób niekontrolowany, chaotycznym stosowania tego leku, aby nie zaszkodzić ich zdrowiu.

Gdy narzędzie to może być stosowane, gdy jego zastosowanie jest uzasadnione?

Po pierwsze, nadtlenek wodoru musi być używany zgodnie z jego przeznaczeniem, to jest – najbardziej skuteczny sposób. Na przykład w leczeniu ran, urazów, zadrapania. Jeśli uraz jest poważny, leczenie jest lepiej nie trzymać ich własny, i dać lekarzowi do radzenia sobie z nim. Nadtlenek może być zarówno pożyteczne i niebezpieczne. Należy uważać, aby nie być zbędny podczas korzystania z niego.

Po drugie, to narzędzie jest szeroko stosowany w kosmetyce. Pomaga usunąć czarne plamy i piegi na twarzy, tym samym oczyszczając ją. Ma działanie wybielające na zębach i rozjaśnia włosy. Jeśli chodzi o skórę, to najlepiej stosować lek przez punkt. To nie będzie szkodzić delikatną i wrażliwą skórę. W celu zmniejszenia stężenia nadtlenku wodoru mogą być rozcieńczone wodą, wzmacniający.

Porozmawiajmy o sposobów, aby rozjaśnić loki zapomnianej babci. Nadtlenek wodoru włosy rozjaśnia shchadjashche.

Trzy procent nadtlenek wlewa się do butelki ze strumieniem włosy i nawadniania dziennie. W tym przypadku, stężenie jest bardzo mały, ale jeśli robisz to codziennie, włosy będą stopniowo wyjaśnione. Powoli, ale pewnie.

Sok cytrynowy w połączeniu z nadtlenkiem (części arbitralne). Zastosowania kompozycji do włosów na mokro, w przybliżeniu na godzinę przed praniem. Można również spryskać włosy jak w poprzednim przypadku. Efekt zostanie osiągnięty raczej powoli, ale włosy nie pogorszyć ze względu na oświetlenie, ale wręcz przeciwnie, stają się lśniące i zdrowy wygląd. Ale w każdym przypadku jest to niemożliwe do prowadzenia niezależnego działania, a zastąpić sok z cytryny z kwasem cytrynowym. To nie jest to samo.

Należy zauważyć, że metody te wpływają na włosy jest znacznie bardziej miękkie niż dzisiejsze farb do włosów. Mimo, że efekt nie jest tak szybki.

Nadtlenek wodoru pomoże również pozbyć się niechcianego owłosienia. PROBLEM powierzchnie muszą być stosowane raz na tydzień wcześniej przygotowanego roztworu: łyżeczka ciekłej mieszanki mydła z pięciu kropli amoniaku, dodając jeden nadtlenek łyżeczka sześć procent. Roztwór ten ponownie miesza się dobrze i umieścić na tych obszarach ciała, na których znajdują się niepożądane owłosienie. Wytrzymuje dziesięć minut. Następnie zmyć ekstrakt rumianku. Procedura ta jest stosowana, to jest pożądane, w wieczorem. Stopniowo, to rozwiązanie będzie spalić włosy. Staną się one cienkie, bez życia, kruche, rozjaśnić, będą rosły bardzo powoli.

Jest również możliwe wytworzenie sześciu procentowego roztworu nadtlenku i amoniaku w równych ilościach. Według jednej łyżeczce do herbaty, a inny lek. Otrzymaną mieszaninę smarowanie obszarów problemowych codziennie może być trzy razy dziennie. Można nawet zastosować do usuwania i rozjaśniania włosów na twarzy. Tylko nie pocierać skóry. Wystarczy delikatnie stosowane. Następnie, gdy stosuje się mieszaninę osuszono, przemyto go zimną wodą, miesza się z soku z cytryny. Suchy krem do leczenia dzieci w celu uniknięcia wysuszenia i podrażnienia.