585 Shares 2009 views

Pomidor „Black Moor”: Charakterystyka uprawy

Obecnie potencjalni klienci niesamowita różnorodność odmian pomidorów , które oferują hodowców. Na rynku można znaleźć nasiona pomidorów balkonem lub bordowym, żółtym kolorze, a także różnych formach – niektóre mogą być podłużne, nieco podobny do gruszki lub pieprzu. Ale w całej tej obfitości stoi pomidorowy „Black Moor”.

Pomimo faktu, że nawet remis i forma krzaki pomidorów Odmian koniecznym pasynkovanie nadal nie są wymagane, a zatem pomidor „Black Moor” jest idealny dla początkujących hodowców. Troska o pomidorach jest prosta: podlewanie go ciepłą wodą dość regularnie, okresowo rozluźnić glebę, usuwanie chwastów i paszy czas. Do uprawy pomidora cieplarni warunki garnitur i otwartym terenie. Pod warunkiem terminowego kwitnienia wibracyjne szczotki zbierają wzrośnie o kilka razy.

Pomidor „Black Moor” jest sama w średnim poludeterminantnym „nadgarstek” rodzajów. Wysokość roślin osiąga około 1 metra, a jedna szczotka może być utworzona do 18 owoców. „Black Moor” jest łatwo rozpoznawalny przez sprawnego brązowy owoc, który ma swoją charakterystyczną formę śliwki. Niedojrzały owoc ma kolor zielony, a na łodydze ma ciemnozieloną miejsce. Każdy owoc waży około 50 gramów. W tej odmiany pomidora pięknej, bogatej słodkim smaku. Wydajność wynosi około 5 kg na metr kwadratowy.

Ze względu na fakt, że grube ściany owoce, pomidory „Black Moor” doskonale przenoszona. Po wyłożeniu upraw w głębokim zbiorniku, nie trzeba się martwić, że dom będzie pochodzić przecier pomidorowy. Ponadto, pomidor „Black Moor” feedback od gospodyń domowych i miłośników ochrony zasługuje również tylko pozytywne: Ta odmiana pomidora jest idealny do pojemników o małej objętości i tselnoplodnogo marynowania. Małe owoce są owalne, wydłużone kształt będzie wyglądać świetnie na stole (surowe lub przystawki i sałatki), w małych słoików z marynaty.

Prawidłowa pielęgnacja pomidorów „Black Moor”, a ich uprawa

Jeśli ktoś uważa, że opiekę i rosną pomidory – łatwizna, a następnie jest on w błędzie. W rzeczywistości, niewłaściwej pielęgnacji i uprawy prowadzi do tego, że pomidory nie są jakieś owoce lub rosną małe i bez smaku.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba się nauczyć – Pomidor „Black Moor” musi być uprawiana przez sadzonki. Aby to zrobić, należy wybrać ulepszonych nasion pomidorów i ich utwardzenia, każdy obrzęk nasion do przetrwania w zimnie, w temperaturze od -2 … -3 stopni Celsjusza w ciągu 3 dni, a następnie wytrawione je z nadmanganianem potasu. Ponieważ koniec marca i kwietnia do połowy powierzchni docelowej jest wytwarzany w nasionach lekko sprasowany w glebie, które dalej owija warstwy torfu lub gleba lub w płytkich rowków (około 3 cm głębokości). Następnie nasiona trzeba wlać ciepłej wody, przykryć folią i umieścić w ciepłym miejscu (temperatura pokojowa). Gdy pierwsze pędy, zdjąć folię i umieścić powlekania sadzonek w jasnym miejscu. Gleba, gdzie pomidory będą sadzone „Black Moor”, trzeba przygotować z wyprzedzeniem (od jesieni): jakościową kopania i dodać humus. A na wiosnę, przed przesadzania do gleby, nawozy mineralne są wprowadzane do niego.

Sadzonki „Black Moor” wymaga podlewania z ciepłą wodą, a dopiero na glebie zamiast liści siebie. Sadzonki posadzono w studzienkach, w których wstępnie wylewa 0,5-1 litrów wody. Następnie, każda roślina jest posypane humusu lub suchym lądzie. Odległość między poszczególnymi ustalonych roślin powinna wynosić około 10 cm, a odległość między rzędami – około 12 cm. Następnego podlewanie jest zaledwie trzy dni po posadzeniu rośliny sobie radę w razie potrzeby wymienić na nowe.