784 Shares 1674 views

Dlaczego nie można myć w dół posiłek? Co pić podczas posiłku?

Nie tak dawno temu, eksperci zaczęli się kłócić o to, czy do mycia w dół jedzenie może być. Niektórzy mówią, że jest to szkodliwe. Inni są przekonani, że źle po prostu suche racje. Zbadajmy te kwestie, a także dlatego, że jest niemożliwe, aby zmyć posiłek lub, wręcz przeciwnie, jest to możliwe. Jakie napoje są zalecane do stosowania w tym czasie, ale z tego, co powinno być wymagane, aby zrezygnować.


Zmyć ani pić wodę?

Naukowcy odkryli, że zimna ciecz szybko przechodzi przez żołądek niż żywności. Więc jedzenie nie jest trawiony i woda opuszcza żołądek. Dlatego niemożliwe jest, aby zmyć z żywnością, przynajmniej zimnych napojów. Rzeczywiście, jest to prawie nie miesza się z sokiem żołądkowym, ze względu na to, co pojawia się w śluzie Gut, który zaczyna gnić gazy.

Jednoczesne stosowanie z płynem również przyczynia się do szybkiego pojawienia się głodu. A to z kolei prowadzi do szybkiego zestawu dodatkowych kilogramów.
Jeśli mówimy o sody, należy zauważyć, że jest rzeczywiście w stanie poprawić przyswajanie pokarmu. Ale to nie ma zastosowania do słodkiej wody. Dlaczego nie można pić wodę, jedzenie? Bardzo proste. Zawiera ona dużo węglowodanów, które zmniejszają wchłanianie białka.

A jeśli nie chodzi o jedzenie, to należy zauważyć, że w związku z dużą ilością słodkiego płynnego poczucie ciężkości, jest nieprzyjemny wypluć. Dlatego w każdym przypadku, a do picia sody, następnie zgodnie ze środkami. A nawet lepiej zamiast używać wody mineralnej. Trawienie stanie się wtedy lepiej, a nic złego nie zrobi. Ale niepożądany pitnej wysokiej wody alkalicznej przed posiłkiem, jak białka i tłuszczu w przypadku słabo wchłaniane.

Dlaczego nie można pić herbatę żywności

Zbyt wiele nie może żyć bez niego przyjemny i aromatyczny napój. Gorąca herbata od dawna mamy kochać. Ale jest przydatny nawyk picia filiżankę po jedzeniu, a jeśli nie, to dlaczego popić posiłek?

Eksperci doradzają, aby nie zrobić. Skład herbaty zawiera taniny, uniemożliwiając normalny trawienie. Szczególnie dotyczy to białka, które budują komórek ludzkich. I w związku z takimi substancjami jak taniny, białko i żelazo zestalenia.

Innym powodem, dla którego nie można pić płynnych produktów spożywczych, jest to, że znacznie zmniejszone stężenie soku żołądkowego i proces trawienia jest wolniejszy. Najlepszy ze wszystkich, jeśli pijesz herbatę niezależnie od posiłków, a nie na czczo.

Dlaczego mogą pić kefir posiłek

Wydaje się, że on też jest cieczą nie mniej niż inni. Ale żaden dietetyk mówi, że nie mogą być spożywane z pokarmem.

Kefir poprawia trawienie. Składa się on z użytecznych pierwiastków śladowych, które nie rozcieńczać sok żołądkowy. Tak więc można powiedzieć, że jogurt pić w każdej chwili, niezależnie od posiłku lub w jego trakcie, odważnie łącząc się z większością produktów. On nie będzie rozwijać się proces fermentacji i gnicia, a pomogą sprowadzić produktów rozpadu ciała.

Dlaczego nie można pić mleko jedzenie?

Jako dziecko, wszystkie dzieci otrzymały pyszne mleko. Wiedzieli, że jest przydatna do picia w dowolnym momencie. Ale jest to zawsze możliwe użycie mleko nie szkodzi organizmowi w rzeczywistości?

Najlepszy ze wszystkich, jest przyswajane rano przed jedzeniem. Jeśli jest zbyt zimno, to pogorszyć trawienie. Puddingi i musy są przydatne, ale tylko wtedy, gdy jedzą oddzielnie od żywności. doić często gotowane owsiankę i dodać do sosu. Z warzywami, nie zaleca się pić z ryb i kiełbasy. Słabe połączenie będzie świeży wypiek, ponieważ oba produkty są bardzo pożywne.
Dań mięsnych i rybnych nie zaleca się pić mleko i dodać go w sosach, jak wapń, który posiada w niej w dużych ilościach zakłócać przyswoić żelazo, części mięsa.

Kawa: pić czy nie pić?

Jeśli chodzi o kawę można znaleźć wiele opinii na temat tego, co powoduje zgaga, wrzody, a nawet raka. Ale dowody naukowe na to jeszcze. Dlatego jednoznacznie powiedzieć, że to nie jest tego warte.

Niemniej jednak, stosowanie napoju, oczywiście, nie jest zalecane w dużych ilościach. Kawa pijany przed posiłkami, przyczynia się do powstania apetytu, a po – najlepszego trawienia pokarmu. Naturalnie, jest to tylko zdrowe jedzenie przygotowane w domu.

Dlaczego nie można pić podczas jedzenia, jeśli nie jest fast food? Kawa konsolidować tylko negatywny szkodliwej żywności. Nawet zdrowi ludzie, którzy jedzą w ten sposób, to może bardzo szybko zobaczyć gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi.

Dlaczego nie można pić z zapaleniem błony śluzowej żołądka

Jeśli nie jest zwiększona kwasowość organizmu, zator powoduje nasilenie. Picie wody podczas posiłku jest nie tylko nie poprawia trawienie, ale też boli. Dlatego też, po posiłku nie należy pić co najmniej godzinę.

Po serii eksperymentów stwierdzono, że gdy woda jedzenie zapivaniya nie wchłania, dzięki czemu nie ma nadwagę, proces rozpadu zaczyna, co może prowadzić do pojawienia się choroby.

Chronić swoje ciało, jak to możliwe, jeśli się prostą zasadę: nie zacząć pić wcześniej niż jedną godzinę po jedzeniu.

wniosek

Dlaczego nie można zmyć żywności z zimną wodą, oczywiście. Jedzenie po prostu nie trawią i pojedzie do jelit, „pełno” niego. Słodkie napoje gazowane, soki i herbata nie nadają się również ze względu na poszczególne elementy w ich obrębie.

Jednakże, jeśli naprawdę chcesz, aby zmyć, trochę ciecz może sobie pozwolić. Żadnych problemów i ograniczenia nie istnieją, jeśli jest to jogurt. Ale jeśli naprawdę chcesz wody, wówczas warto wypić trochę i lekko postaci ciepła.