807 Shares 7935 views

Co dać dziewczynę do 1 roku: lalkę lub maszyny do pisania?

W pierwszym dniu narodzin zmiany statusu dziecka. On nie jest już dzieckiem, a letni dziecko, on już wie, ile i wie. Różne kraje przyjęły różne sposoby, aby uczcić pierwsze urodziny. Mamy rytuał serwuje tort urodzinowy z świeca i gości. Zazwyczaj jest to najbliższych przyjaciół i rodziny, ale zdarza się, że rodzice zorganizować hałaśliwe imprezy.

Zaproszenie na bal w maleńkiej wróżki, człowiek jest często ze stratą dla co dać dziewczynie na 1 rok? Wybierz elementy lub zabawka?

Wolę praktyczny prezent?

Po pierwsze urodziny różni się od wszystkich innych w tej dziewczynie na urodziny sama nie zdaje sobie sprawy z przyczyn powszechnej radości. Więc dziecko nie obrażę się, jeśli zapytać przed rodzicami, które dają dziewczynę na 1 rok, a ich dążenie do wykonania. Nie kupuj drogiego centrum gier, w opinii rodziców, jest coś więcej potrzebne okruchy.

Rok – czas na zmianę wózek, fotelik samochodowy, małe staje się praktycznie wszystkie ubrania – księżniczka potrzebuje dużo. Po tym wszystkim, jest to także wiek, w którym dziecko zaczyna chodzić samodzielnie, a zatem Romper niemowląt i bluzka w lewo w przeszłości. Teraz ona potrzebuje rajstop i sukienki!

Może to być użyteczne pierwszy rower za darmo przez 1 rok dziewczynka. Teraz w modzie specjalnych trzykołowe z uchwytem dla rodziców. Siedząc w „transport”, dziecko nie może pedałować. Najczęściej są one niemal miniaturowy, ale bardzo wygodne. Za jest pojemny kosz na bagaż wiadra i pleśni.

Jaki rodzaj zabawek?

Ale, być może, dar powinien być tylko zabawką. Co jest więc wybrać? Czy muszę mieć dziewczyna lalkę, a ona jest bardzo entuzjastyczny toczyć maszynę? Psychologowie uważają, że dziecko potrzebuje różnych zabawek, niezależnie od płci. Jednak nie może przyciągnąć maszynę dziecko, a małe dzieci lalki wózek lub nosze.

Co dać dziewczynę do 1 roku od zabawek edukacyjnych?

Piramidy i zestaw kości – banalne, ale zawsze popularne prezenty. Jeśli wszystko to przez długi czas i mają kilka opcji, a następnie jako prezent dla Twojego dziecka do 1 roku może być zainteresowany sznurowanie. koraliki tej specjalnej dzieci do rozwoju umiejętności motorycznych. Są to zestawy przystosowane do roczniaczka: duże i kolorowe.

Dla takich małych dzieci dziś są zaprojektowane mozaiki i puzzle, zestawy i łamigłówki. Wszystko to można znaleźć w sklepach dziecięcych.

Co dać dziewczynę do 1 roku od książek?

Tutaj też jest mnóstwo do wyboru. Oprócz tradycyjnego „Rzepa” i „Bun”, działa poprzez Chukovsky i innych znanych autorów dziecięcych, jest już w sprzedaży wiele encyklopedii i książek edukacyjnych dla dzieci. Są one ozdobione kolorowymi zdjęciami, kolorowymi napisami. Ważne jest, aby dopilnować, aby ilustracje były bardziej wiarygodne, jak to możliwe. Dzieci w tym wieku nie jest w stanie zrozumieć stylizacji.

Szczególnie atrakcyjne dla godovichkov książek kartonowych z otwieranymi oknami. Dzieci otworzyć je ponownie i ponownie, jakby sprawdzając, czy wszystko pozostaje takie samo.

Wiek jednego roku – początek w dzieciństwie. Każdy chce zadowolić urodzin i życzymy mu wzrastać piękny i mądry. A ona już jest wzbudzane przez każdego na to uwagi, nie myśląc o jakość prezentów.