631 Shares 3009 views

Jaka rasa psa jedzenia Koreańczyków

Jaka rasa psa do jedzenia w Korei? Kwestia poruszona przez wielu obywateli europejskich. W zasadzie, negatywny stosunek do spożywania psiego mięsa jest zrozumiałe. Rzeczywiście, dla rosyjskiego psa więcej niż przyjacielem. Mamy te zwierzęta są głównymi bohaterami swoich ulubionych filmów i służyć jako ratowników prowadzących, chronić dom przed intruzami. Nawiasem mówiąc, obrońcy praw zwierząt na całym świecie wierzą również nielegalne działania Koreańczyków.


Jednak, jeśli spojrzeć, wszyscy (z wyjątkiem wegetarian) jeść dania mięsne. Wieprzowina, wołowina, królik, kurczak – to wszystko i raz, aby cieszyć się życiem, wygrzewając się w słońcu, dbać o potomstwo. Więc dlaczego tylko naciśnięcie pytanie o jakiej rasy psy jedzą, a nie tak jak niektóre kury lub gęsi? W związku z tym wniosek, że potępia działania Koreańczyków mogą tylko wegetarianie, którzy nie spożywają mięsa. Reszta to lepiej zrozumieć kulturę i tradycje innych narodów i powinny być przestrzegane, bez względu na to, ile to jest do zaakceptowania dla nas.

Jaka rasa psa jedzenia Koreańczyków

Nie powinniśmy myśleć, że w Korei jeść wszystkie psy na oślep, a każdy pies może być obiad lub kolacja głodne Homo sapiens. Wcale nie, swoje zwierzęta Koreańczycy są bardzo lubi i nie zacznie jeść. W tym celu istnieją specjalne karmy dla psów. Ponadto, należy wiedzieć, że oficjalna sprzedaż psów w Korei zakazane. To mięso jest uważane za przysmak i medycyna, tak tylko dlatego, że nie sprzedaje, a zwłaszcza nie może być serwowane w restauracji zamiast kurczaka lub cielęciny. Azjaci siebie i nie mogą sobie pozwolić, aby używać go na co dzień, choć uważa się, bardzo smaczne.

Zawierają one psy żywności

Na pytanie, jakie rasy psów są spożywane w Korei, wielu powie: Chow. To nie jest do końca prawda, choć rasa ta jest również stosowana w odniesieniu do żywności, ale znacznie rzadziej. Nawet w dawnych czasach były bardzo popularne psa bez futra – sholoittskuintli. Teraz psy na żywność uprawiana w gospodarstwach rolnych, a także świń lub krów. Pokonując je, zwykle w wieku od 6 miesięcy do roku. Uważa się, że mięso zwierząt w tym okresie ma najwyższą wartość.

Jaką psów są spożywane w Chinach? W zasadzie takie same, jak w Korei. Większość ras mięsnych są nureongi. Są one nieco podobny do Chow. Należy zauważyć, że Koreańczycy nie zaleca korzystania z mięsa psów nie jeść gotowane lub nie przez technologię. Twierdzą oni, że taki produkt ma nie tylko wartość odżywczą, ale również może być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego bardzo ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, co psy jedzą. Nagle w Rosji nigdy nie zmieni preferencje pokarmowe.

Użyteczne właściwości mięsa psów

Zrozumiawszy co rasa psa do jedzenia, trzeba zrozumieć, co jest specjalnego sobachatiny że była tak ceniona Azjatów. Ten produkt mięsny jest uważany wyważania energii wewnętrznej ustalenie trawienie nasycania korpus z witaminą A i B. żywności zwany pies mięsny trwałości. tłuszcz psi stosowany w leczeniu przeziębienia, choroby płuc, choroby skórne, a ból w mięśniach.

posiłek ślubne mięsa psów

Do przygotowania oryginalnego dla rosyjskiego delikatności potrzebie:

 • Mięso karma – 3 kg;
 • Ocet – 300 ml;
 • Czosnek – 0,5 kg;
 • cebula – 3 cel;.
 • sos pomidorowy – 500 ml;
 • papryka zielona – 300 g;
 • Pasztet z wątroby – 500 g;
 • ananas – 1 szt;.
 • Woda – 1,5 l;
 • pieprz;
 • ostra papryka przyprawa;
 • liść laurowy, sól.

Zatkać średniej wielkości pies, singe włosy i zdjąć skórę, gdy jest jeszcze gorące. Mięso cięte z tuszy i zacisnął kawałki około 2 cm. Następnie zrobić marynatę. Do tej mieszanej octu, czosnku, kruszony czarny pieprz, i ostrą pieprzowej aromatyczne. Gotowy wlać mięsa marynaty i pozostawiono na 2-3 godzin. Po upływie czasu mięso pochodzi z marynatą, lekko ścisnąć i narybku w dużej ilości oleju w dużej ognia. Gdy mięso zaczyna się brązowy, dodać posiekane dużymi krążkami cebuli i ananasa. Nadal smażyć przez kilka minut, aż miękkie produkty. Następnie dodać sos pomidorowy, ciepłej wody, zielony pieprz i liść laurowy. Przykryć pokrywką. Bury kocioł w gorących węglach i pozostawić tak długo jak mięso będzie miękkie. Na koniec dodać pastę i dusić przez 5-7 minuty. psie mięso w tej potrawy jest czasem zmieniono na jagnię, ale to znacznie zmienia smak potrawy, a nie na lepsze.