158 Shares 5425 views

jabłko Adama u mężczyzn i kobiet

jabłko Adama i jabłko Adama (ur jabłko Adama.) – jest anatomiczna część krtani jest jedna osoba, ale silna warga jest bardziej powszechne w silnej połowy ludzkości. Jest on utworzony w wyniku męskiego dojrzewania i biolodzy klasyfikują go jako cecha drugorzędna seksualnej. jabłko Adama dla mężczyzn są w różnych rozmiarach: dla niektórych jest to bardzo duży i przyciąga wzrok, inni mniej zauważalne. Nawet kobiety jabłko Adama może być lekko podniesiona. Głównym celem jabłko Adama jest ochrona przed obrażeniami gardło.


jabłko Adama u mężczyzn i anatomii

jabłko Adama jest oficjalnym międzynarodowa nazwa w języku łacińskim – «Prominentia Laryngea». jabłko Adama u mężczyzn i kobiet składa się z chrząstki, który znajduje się wokół krtani. Gdy dojrzała krtani wzrost wielkości, a więc również zwiększenie chrząstki, tworząc niewielkie wybrzuszenie. Po pewnym czasie, jabłko Adama staje się dość trudne: jabłko Adama młodych mężczyzn jest miękka i elastyczna, podczas gdy dorosły mężczyzna staje się coraz bardziej przypominający kość. W niektórych przypadkach, jabłko Adama rośnie do dużych rozmiarów, dlatego wiele osób uważa, iż estetycznie odpychające. Wielu nawet iść do zabiegu, aby zmniejszyć rozmiar jabłko Adama. Zabieg ten nazywany jest „chondrolaryngoplasty”.

jabłko Adama i jabłko Adama u mężczyzn. Skąd te nazwy?

Niektóre fakty historyczne na ten temat nie istnieje. Istnieją jednak dwa założenia przyczyn nazwą chrząstki tarczycy u mężczyzn.

Powołując się na opinię, że jabłko Adama u mężczyzn wygląda jakby utknął w gardle kawałek jakiegokolwiek stałego pokarmu, niektórzy uważają, że przyszedł z silnej połowy ludzkości z powodu Adama, który skosztował zakazanego owocu (jabłko) z drzewa mądrości. Jabłko w gardle, gdzie utworzyły guzek. Stąd wyrażenie „jabłko Adama”.

Drugim założeniem jest to, że słowo „jabłko Adama” – Program języki tureckie słów „ciężko, ciężko.” Na przykład, słowo brzmi jak «Qattiq» w języku uzbeckiej.

Dlaczego ma jabłko Adama u mężczyzn i kobiet? Jak go znaleźć?

Wzrost tej formacji anatomicznym jest związany ze zmianami w głosie. Na przykład, głos dorosłego mężczyzny jest głębszy i basista, a czasami nawet bardzo niegrzeczny. W tym czasie, gdy jabłko Adama u mężczyzn zaczyna się rozwijać, często mają zmiany w ich głosie. To dlatego, że struny głosowe również nabyć nowe wymiary. U mężczyzn z dużych jabłko Adama, można nawet oglądać go w górę iw dół podczas mówienia lub połykaniem jedzenia.

Czy istnieje jabłko wykonania Adama u kobiet? Ogólnie rzecz biorąc, jest on obecny w absolutnie wszystkich ludzi, nawet jeśli nie jest to widoczne. Można znaleźć jabłko Adama w gardle. Aby to zrobić, zacząć publikować szum, i starają się znaleźć miejsce w gardle, gdzie drgania są najbardziej odczuwalne. Więc znaleźć krtani, a więc sam danej jabłko Adama, gdyż znajduje się przed nią.

Jeśli jesteś zbyt młody, jest prawdopodobne, jabłko Adama masz łagodny lub nawet prawie gąbczasta struktura. W takim przypadku można spróbować szybko zmienić ton i tembr głosu – spowoduje to krtań, aby utworzyć dodatkowy ruch.