302 Shares 7730 views

Podstawowe objawy i zwyczaje ślubne

Ślub – to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Jak zrobić wszystko, żeby obchody poszło jak w zegarku, bez ekscesów i niespodzianek? Pomóc w ten ślub znaki i zwyczaje.


narzeczona Redemption

narzeczona cena – jeden z najbardziej znanych dziś ceremonii ślubnej, która jest nadal obserwowane. W dzisiejszym świecie, to nabył wartość symboliczną, ale w przeszłości, w dawnych czasach, narzeczonych naprawdę odkupił od swoich rodziców, a nawet całej rodziny. Dla tych nadających się wszystko: rzeczy pieniądze, żywność, odzież, gospodarstwa domowego. W zależności od sezonu panny młodej jest droższy, stało się tańsze. Że dziś nadal istnieją istotne w tym rytuale? Pan młody jest wciąż traci w konkursie trochę pieniędzy albo przedstawia rodzinę panny młodej. To nie został odwołany jako Propoi narzeczonej, gdzie zaproszeni na ślub młodzi ludzie muszą być obecne; również w lewo pokonując ojców strony – tak uszczelnione oblubienicę sprawa wręczać w nowych rękach – jej teścia prawa; i oczywiście, związek młodzi łącząc rąk.

upuszczenie utworów

Nowoczesne znaki ślubne i praktyki sugerują także pokropienie torów, na których dom panny młodej twarzy młodego, zboża, czekoladki, małe pieniądze. Odbywa się to tak, że nowo utworzona rodzina brakowało niczego: brak żywności lub słodkie życie, a nie dobra materialne. Sukces przyniesie monetę lub cukierka, podniósł po nich podszedł młody.

Objawy: czas małżeństwa

Wiele osób próbuje nadal przestrzegać wszystkich znaków i tradycji weselnych. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie tak, na wszelki wypadek, bo kto wie, to działa, czy nie. Tak więc, według naszych znaków, młody nie są poinformowani, aby wziąć ślub w maju, w przeciwnym razie żywotność będzie cierpieć. Jest to znak, istnieje także Grecy i Włosi. Najlepiej jest ożenić się jesienią lub pod koniec sierpnia, zaraz po głównych stanowisk. Rosyjski rytuały i tradycje ślubne również powiedzieć, że jeśli zacznie padać deszcz lub śnieg, młody rodzina dokładnie świecić szczęścia w dniu ślubu.

Objawy: stroje

Znaki ślubne i praktyki stosuje się również do młodych stroje. Tak, we wszystkich krajach, to wiadomo, że jest uważany za zły omen, aby zobaczyć swojego ukochanego pana młodego w sukni ślubnej przed ślubem. W niektórych przypadkach, nawet narzeczona sama stara się całkowicie patrzeć na siebie w lustrze, można to zrobić bez pewnego rodzaju akcesoriów, na przykład, bez rękawicy. Znaki te muszą chronić młodzież przed złymi siłami.

pierścienie

Bardzo ważną cechą każdego ślubu jest uważany za pierścień sprzęgający. Istnieją również różne znaki o obrączki. Więc, kiedy zakup ten symbol miłości, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na siebie okrągły pierścień: powinna być gładka, bez żadnych rysunków, kamyczki i zwojów, a następnie droga będzie gładka młoda rodzina. Zły omen uważane spada na ring w trakcie małżeństwa, to znaczy, że para nie mieszkają razem. I dla dobra małżeństwa niektórzy ludzie oferują zrobić następujące manipulacji pierścienia, który został zaprezentowany na oczyszczenie na zaręczyny: konieczne jest, aby przejść w panny młodej włosy i spalić. Uważa się, że przedślubne porozumienie jest bardzo dobra.