842 Shares 8659 views

„Cena zapłacona za miłość” – aktorzy i role, które są odtwarzane

Dziś mówimy o filmie „cena zapłacona za miłością.” Aktorzy i role zostaną przedstawione poniżej. Reżyser filmu powstał Mihail Vaynberg. Jest to około 2011 melodramatu.


streszczenie

Najpierw omówimy fabułę filmu „cena zapłacona za miłością.” Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Główny bohater – Masza. Ona przychodzi, aby pomóc w prowadzeniu wiejskiego wesela. Podczas obchodów nasion – miejscowego bogacza i właściciela klubu, w przybliżeniu przylega do niego. Kobieta ratuje Sasha. To działa na nasiona. Sasha eskortuje charakter domu.

Głównymi uczestnikami

Sasha Panow i Masza Agapov – Bohaterami filmu „Cena zapłacona za miłością.” Aktorzy Alexander Golubev i Polina Strelnikova uosabiają te obrazy. Porozmawiamy o nich więcej. Alexander Golubev urodził się w Moskwie w 1983 roku, w dniu 2 lipca. Był szkolony w VGIK, w pracowni M. Solomin. Polina Strelnikova urodził się w 1986 roku, w dniu 20 czerwca. Ona była szkolona w Państwowej Akademii Sztuki na przebieg VA Mischanchuka. Pracowała w kilku teatrach.

Aleksiej Panin grał nasiona. O tym również należy omówić oddzielnie. Urodzony w Moskwie w 1977 roku, 10 września. On zaangażowany w wodne polo. Jego marzeniem był sport zawodowy. Było aktor teatralny Spesivtseva studio. Wszedł rata. Na pierwszym roku został zaproszony przez dyrektora Gleb Panfilov do udziału w filmie „Romanowów. Imperial Rodzina ". Z GITIS bez ukończeniu szkolenia. Ona nadal działać w filmach.

inni bohaterowie

Yulia i Jura – siostra i towarzyszące Seeds – dwa pamiętne postacie, które są obecne w filmie „cena zapłacona za miłość”. Aktorzy Anna Mikhailovskaya i Andrey Karako uosabiają te obrazy. Porozmawiajmy więcej o pierwszej.

Anna Mihaylovskaya urodził się w 1988 roku, w dniu 3 lipca. Kształcił się w szkole numer 827. Od dzieciństwa lubił choreografii. Osiągnąć znaczący sukces w tej dziedzinie. Ona jest kandydatem na mistrza sportu. Podczas treningu zauważono producentów. Szukali bohaterki do filmu „Najpiękniejsza”. Została zaproszona do prób i zatwierdzone do roli Iriny. Cztery lata wcześniej, aktorka zagrała w Kira Muratowej. Dostała rolę bitowe w filmie „Drobne ludzie” – „małego człowieka” myślenie dyrektor Po wzięciu udziału w filmie „Najpiękniejsza” kobieta wybiera przyszłego zawodu. Ona była szkolona w Rosyjskim Instytucie Kinematografii imienia S. A. Gerasimowa, którzy maturę. Studiowała na przebieg V. Grammatikova. Wkrótce przyszedł kontynuację obrazu „Najpiękniejsza”. To zagrała aktorka. Debiutowała w Teatrze Dramatycznym N. M. Ermolovoy „Aleksander Puszkin” wystawił. Powyżej tej wydajności pracujemy razem z Siergiejem Bezrukov i odgrywa rolę bohatera, Natalia Gonczarowa.

Daria Brankevich wystąpiła siostra Sasha nazwie Vika. Aktorzy filmu „cena zapłacona za miłość”, Andrei i Anastasia Oliferenko Drobysh zagrał rolę Jegor i Administrator Tatiana urody. Dyrektor sierocińca i Anna Pawłowna figurować również w fabuły filmu „cena zapłacona za miłością.” Aktorzy Irina Kabanova i Olga Nefedova uosabiają te obrazy. Również w filmie wzięli udział Tatiana Anikin, Larissa Karasin Igor Kashevsky Larisa Marshalova Svetlana Nikiforova Tatiana Popow Siergiej Pukita Olesya Down, Ludmiła Razumova Ivan Novitsky Pavel Navrotsky, Andrew Stefanović Andrey Aleksandrovich.