284 Shares 2364 views

Analogi „microlax”: przewodnik, opinie, cena

Wybierz analogowy urządzenia medycznego nie tylko mają dużo ludzi. Takie preparaty są tworzone w porządku, że pacjent może wybrać metodę leczenia. I podobne narzędzia pomóc lekarzom zmienić miejsce docelowe, w zależności od sytuacji. Analogiem lek może być lekiem, jest dokładnie taki sam skład, jak oryginał. Taka wymiana zostanie wywołana absolutna. ma również związki, które mają różne składniki, ale jednak mają taki sam wpływ na organizm pacjenta. Te substytuty nazywane są względne.


W tym artykule dowiesz się, co można wybrać analogi „microlax”. Dowiesz się, jak je i możliwości wykorzystania. Warto również wspomnieć, że raporty „microlax” instrukcje Przygotowanie do pracy. Cena, analogi narkotyków zostaną szczegółowo opisane. Oddzielnie, twoja uwaga zaprezentuje opinie leków.

Microclyster "microlax": cena orientacyjna

Analogi leku – kompozycji, która może zastąpić leki bez narażania zdrowia pacjenta. Jak działa lek „microlax”?

Ta kompozycja jest lewatywa, aby być bardziej precyzyjnym, to microclyster. Jego wielkość nie przekracza 5 ml. Jest to jednak wystarczy, aby pobudzić jelita. Ponadto pod wpływem kompozycji rozcieńcza stolca.

Użyj „microlax” wystarczy doodbytniczo. W tym celu końcówka lek jest wprowadzany do odbytu. ich wtryskiwanie zostaje wykonane. Koszt leku wynosi około 300 rubli. W tej cenie można dostać 4 pipety zawierający Sodium Lauryl i cytrynian sodu.

czy istnieje absolutny substytut?

Jak w przypadku każdego leku, lek jest „microlax” odpowiedniki. Eksperci sugerują, że produkuje gości absolutnie analogi tego leku w tym czasie. Istnieje wiele leków, które mogą zastąpić „microlax”. Oni mają swoje plusy i minusy. Działanie tych leków jest taka sama jak w oryginalnym – środek przeczyszczający. Jednak ich skład i sposób użycia są bardzo różne.

Lekarze nie zaleca się stosować własne analogi „microlax”. Przed zastosowaniem środka na wizytę u lekarza i uzyskać porady.

Microclyster „microlax”: analogi narkotyków

Istnieje wiele narzędzi, które mogą zastąpić lek. Są one w postaci tabletki lub kapsułki, proszki, zawiesiny, krople i czopki, do podawania doodbytniczego. Istnieje również mikro lewatywa, pozwalając jelita pozbyć stolcu. Jednakże, mają inny skład niż oryginalnego leku.

Lek, analogi obejmują czopki, glicerynę, syrop „Dufalac”, „Gutasil” pastylek „Fitolaks” tabletki „Senade”, jak również jako kompozycje „Norgalaks” i „Normakol”. Rozpatrzmy bardziej szczegółowo sposobu ich użytkowania i funkcjonalności.

microclysters

Analogi „microlax” z tej kategorii – kompozycje „Norgalaks” i „Normakol”. Pierwszy rodzaj leku będzie kosztować około 200 rubli. „Normakol” jest warta około trzystu.

Oba te preparaty podawane doodbytniczo. zmiękczają one stolca w okrężnicy i stymulować jego pracę. Warto zauważyć, że „Normakol” ma nieco większą objętość niż oryginalnego leku. Jego masa wynosi 130 mg, zaś „Norgalaks” absolutnie identycznie z oryginałem pod względem środków.

Syrop „Duphalac”

Analogi „microlax” mogą być w postaci zawiesin. „Duphalac” – syrop o słodkim smaku. Dlatego jest bardzo łatwy w obsłudze dla małych dzieci. Narzędzie to służy również do zapobiegania przewlekłym zaparciem. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do „microlax” analog są dopuszczone do stosowania przez długi czas. On nie jest wciągająca i nie wpływa na perilstatiku jelit.

Koszt tego analogu wynosi około 500 rubli. Jego niewątpliwą zaletą jest bezpieczeństwo i możliwość korzystania, nawet w leczeniu małych dzieci i kobiet w ciąży. Jednak działanie tego leku nie nastąpi tak szybko, jak w microclysters „microlax”. Opinie konsumentów poinformować, że lek ma większy efekt kumulacyjny.

Tabletki i tabletki do ssania

W tej grupie są analogi „microlax” z następującymi nazwami handlowymi: „Senade”, „Fitolaks”, „Bisakodyl” i inne. Wszystkie z nich są obecnie rzadko mianowany lekarzy. Największą preferowane są leki, które działają bezpośrednio na przyczynę zaparcia. Opisano kompozycje, zanim pojawi się w jelitach, żołądku, i poddaje się trawieniu.

Kupować leki te mogą kosztować od 200 do 600 rubli. Lek „Senade” i ma kosztować 50-80 rubli. Podjęcia takich leków jest zalecane tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Mają szereg przeciwwskazań i skutków ubocznych. Fakt ten musi być brany pod uwagę przy wyborze leczenia. W przeciwnym razie nie można uniknąć negatywnych konsekwencji.

czopki doodbytnicze

Ten typ przeczyszczający i jest analogiem „microlax”. Zasada zastosowanie kompozycji jest taka sama jak oryginalnego leku. Lek jest wprowadzany do odbytu. Jednak jego działanie nie może być tak szybko. Wszystko ze względu na fakt, że czopek wymaga czasu rozpuszczają się w jelicie.

Do takich kompozycji należą czopki gliceryny lub „Glitselaks”. Leki te kosztują około 120 rubli za opakowanie. Jednak lekarze nie zalecają używanie ich regularnie. Zastosowanie takich czopków do podawania doodbytniczego mogą być tylko tak, gdyż inaczej opracowanie jelit osłabienie i perilstatiki zakłócenia.

Recenzje leków

Lekarze, że najbardziej bezpiecznych środków, które normalizuje żołądka i jelit jest kompleks korzystnych bakterii. Może to być leki takie jak „linex”, „Atsipol”, „Normobakt”, „Enterol”, a także wiele innych. Zasada ich działania nie jest tak szybki jak w microclysters. Jednak są one bezpieczne dla ludzkiego ciała. Po kilku dniach regularnego stosowania takich preparatów może zauważyć zwiększoną trawienie i normalizację stolca.

Konsumenci, że do szybkiego efektu konieczne jest stosowanie micro enema lub doodbytnicze czopki o działaniu przeczyszczającym. Pozostałe rodzaje analogów mniejszą efekt. Jeśli mówimy o kosztach leków, najbardziej opłaca się kupić czopki. Jednak użytkownicy zgłaszali, że takie leki nie mogą być podejmowane na przejażdżkę. Powinny one być przechowywane wyłącznie w lodówce.

Recenzje farmaceutów poinformował, że nie wszystkie środki przeczyszczające leczniczych może być stosowany w leczeniu dzieci i kobiet w ciąży. Przed użyciem konkretnego składu powinien odwiedzić lekarza i uzyskać porady.

zamiast wniosku

Teraz masz dowiedział się, że raporty „microlax” instrukcji przygotowania do użytku. Cena, opinie, analogi i sposób stosowania leku opisanego w artykule. Pamiętaj, że te środki nie pomogą pozbyć się problemu. Są tylko objawowe korekta. Normalizować krzesło powinna przeanalizować swoją dietę i styl życia. Bądź zdrowy!