762 Shares 8839 views

Czy potrzebujesz instrukcji obsługi lek? „Kagocel” – proste do kompleksu

W zimnej porze roku jesteśmy przyzwyczajeni już przygotowanie do epidemii ostrych zakażeń układu oddechowego. Czosnek, miód, żurawina, a nawet czarna rzodkiew z cytryną – cały ten zestaw z pewnością pojawi się w domu z początkiem listopada. Jednakże środki zapobiegawcze mogą być mniej nieporęczne i łatwo psujących się. Jednym z najskuteczniejszych leków stosowanych środków zapobiegawczych i leczenia grypy i SARS jest lekiem „Kagocel”.


Jego przepisywane nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci. Lek ten jest uniwersalny, ma ogromny wpływ ujędrniający. Więc można lek krzywda? Dlaczego należy stosować się do instrukcji, bo leków uwzględnionych tylko używki produkują substancje ochronne człowieka? Należy jednak pamiętać, że nikt, nawet najbardziej skuteczne, lek nie może być stosowany bez kontroli, a co za tym idzie, do każdego leku powinna być dołączona instrukcja.

„Kagocel” – co to jest?

Produkowany jest lek w postaci kremowego tabletek dziesięć sztuk w kartonie. Wśród profilaktyki „Kagocel” przeprowadzonych więcej lekarzy i pacjentów siebie, zamiast instrukcji. „Kagocel” jest środkiem przeciwwirusowym i może być skutecznie stosowane w leczeniu różnych rodzajów SARS. Własności leku na zdolności substancji czynnych, które stymulują wytwarzanie w organizmie białek ochronnych – interferonu. Stężenie interferonu we krwi osiąga wartości granicznych po upływie 48 godzin od chwili odebrania „Kagocel”. Głównym celem interferonem leży w walce z wirusami. Rozwijanie go nie zatrzyma się po pełnym wycofaniu „Kagocel” z ludzkiej krwi. Wyświetlane leku przez jelita wraz z odchodami. Pełny okres karencji wynosi siedem dni. Mocz jest usuwany z organizmu tylko dziesięć procent substancji czynnej.

Procedura odbiorczego, Pomiar instrukcji

„Kagocel” przepisywane pacjentom od sześciu lat, z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących piersią, jak również osób szczególnie wrażliwych na lek.

Dorośli w leczeniu grypy i infekcji układu oddechowego wyznacza aż 2 tabletki trzy razy na dzień w czasie pierwszych dwóch dni. W kolejnych dniach lek „Kagocel” Take 1 całą tabletkę trzy razy w ciągu jednego dnia. Oczywiście, z reguły nie przekracza czterech dni.

Dorośli w leczeniu takich chorób jak: herpes 2 tabletki trzy razy na dobę, przez pięć kolejnych dni.

Dzieci z sześciu lat do leczenia grypy i choroby zakaźne układu oddechowego lekarz określa jedną tabletkę trzy razy dziennie w ciągu pierwszych trzech dni. Następnie dawka jest zredukowana do dwóch tabletek w ciągu dnia. Oczywiście, jak również u dorosłych, to cztery dni.

Do zapobiegania szkolenia są prowadzone. Czas cyklu ustalona przez lekarza. Generalnie, dorośli wziąć dwie tabletki raz dziennie przez dwa dni, a następnie w odstępie pięciu dni. Dzieci profilaktyczne Oczywiście również określone przez lekarza, zamiast instrukcji. „Kagocel” dzieci z sześciu lat w cyklu jednej tabletki na dwa kolejne dni, a następnie w odstępie pięciu dni. Liczba cykli, które zostaną uzgodnione z pediatrą. Musi brać pod uwagę ogólny stan dziecka.

Side Effects "Kagocel" lek

Opis zawiera informacje na temat skutków ubocznych w postaci alergii. Ponadto, nie należy stosować „Kagocel” wraz z możliwie jak immunomodulatory przejaw wpływu dodatków. To samo odnosi się do antybiotyków.

warunki przechowywania

Przechowywać Tabletki mogą być nie więcej niż dwa lata od daty ich produkcji. schowek powinien wybrać ciemne i chłodne. Lek nie powinien być dostępny do dzieci miejscach. „Kagocel” powinny być chronione przed wilgocią i zamrażania.