859 Shares 4620 views

pompa obiegowa

Stworzenie komfort w każdym budynku jest niezmiennie związana z optymalnych odczytów temperatury, zwłaszcza jeśli mówimy o budowę kamienicy, jak w tym przypadku, podczas montażu, rozruchu, a także debugowania systemu grzewczego należy podłączyć mnóstwo szczegółów, które muszą być przypisane do wyspecjalizowanej firmy. Ale są samoukiem, którzy podejmują to zadanie na własną rękę. Ci ludzie mają obsesję na punkcie prostego pragnienia – aby zaoszczędzić na usługach obcych panów, aby rozwiązać takie problemy poprzez osobistego wysiłku. Napiszę na przykładzie tego, co dokładnie zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu grzewczego, w jaki sposób firmy mogą zaufać. Teraz wymyślił imponującą liczbę sprzętu wysokiej jakości, który jest łatwy w instalacji, a tym samym zapewnienie długoterminowego funkcjonowania sieci jako całości. Zacznę pomp. Wybrałem gryundfos pompy bo słyszałem dużo o tych pomp ze swoich kumpli. Przyznaję, że na początku nie rozumiałem, co wybrać – pomp odśrodkowych lub pompy obiegowej. I liked pompa odśrodkowa, ale Grundfos urządzenia pompującego tp jeszcze przeznaczony do pompowania cieczy, na skalę przemysłową, a więc zakupione w obiegu urządzenia pompującego Grundfos. Duńska firma nie potrzebuje reklamy, ponieważ jej produkty są około 50% rynku urządzeń pompujących domowych. Dla krajowych sieci ciepłowniczych organizacji wymyślił bardzo zróżnicowanym serii Grundfos UPS. Oczywiście, będzie można zrobić na swój sposób, a następnie wybierz urządzenie pompy od innego producenta, ale kiedyś zaufać statystyk i nienaganną mistrzostwo, zregenerowane w walce z konkurencją.
Urządzenia gazowe ogrzewanie – ogromna liczba różnych częściach, ale ostrość będzie musiał zidentyfikować główną postać tej sieci – kocioł gazowy. Instalacje gazowe – Kotły – kontur są 1, 2 kontur. Ponadto kotły zwykle dzielą ilości mocy, co z kolei połączony z dokładnie takiej koncepcji jak „ogrzewanej powierzchni”. Kupiłem dla kotła systemu grzewczego Turbofan Alphatherm, zapewniając ciepłą wodę do lokalnej sieci wodociągowej. Kupiłem kocioł gazowy bez zbiornika wyrównawczego. Chcesz mnie zapytać, dlaczego? Taki kocioł grzewczy jest nieco tańszy koszt. Wierzę, że zbiorniki wyrównawcze, które są podane oddzielnie, pracują dłużej, a ponadto zbiornik jest łatwiejsze do wymiany. Nawiasem mówiąc, kupiłem zbiornik Vester, który został wyróżniony przez pojemność i antykorozyjnymi wystarczających cech. Nawet jeśli przez dowolny okres zbiornika będzie musiał zmienić, łatwo to osiągnąć własnymi siłami. Osobisty wybór, linia kupić: Genebre lub inna firma, która zawór kulowy kupisz – NAVAL OY lub Bugatti.
Kto jest renomowanej firmy, takie jak Ajax, który można odczytać w sposób bardziej szczegółowy na tego zasobu http://ayaks-td.ru/, w stanie zaoferować szeroki asortyment grzejników z gospodarstw domowych nagrzewa kotłów małej mocy, aby stosować w gazowych przemysłowych kotłów YUNIKAL i i Alpha. Ważne, że działa UNICAL produkcją kotłów grzewczych o różnych rodzajach: podgrzewacze wody, kotły, wytwornice pary, które działają na olej i ciepłą wodą. Jak powiedziałem, wybór producenta – konsument własnej działalności gospodarczej, gdzie bardziej odpowiedzialnego prowadzenia szkolenia przed rozmieszczeniem, które poprzedza instalację. Na przykład, trzeba dokonać obliczeń ogrzewanej powierzchni, aby wybrać najbardziej odpowiednią firmę ogrzewania kocioł działa z małą podaż energii wynosi około 15-20%.