295 Shares 5164 views

Banery – to … Drukowanie banerów. banery reklamowe

Podczas konfrontacji w codziennym życiu z reklamy w niektórych jego przejawach, często słychać dźwięczny słowo „transparent”. Co to jest? Spróbujmy zrozumieć to razem.


kusząca Internecie

Banery – to słowo pochodzenia obcego. Z języku angielskim jako baner lub przejrzystości bandery. Że jest to rodzaj tkaniny z informacjami znajduje się tutaj. Jak to wygląda dla ciebie?

Odwiedzenie strony internetowej, na każdym z nich, w sposób nieunikniony napotykają produkty reklamowe. Bloki tekstowe lub krzykliwe grafiki apetycznie przyjść do nas z ofertą różnych usług. Zainteresowany informacjami, mamy kliknąć i od razu przejść do strony reklamodawcy. Teraz staje się jasne, że banery Internet – zdjęcie promocyjne z linkiem do wybranej strony WWW z rozszerzonego serwisu opisie produktów lub usług.

brat bliźni

W obcym słowem jest homonimem leksykalne, że jest inny sens. W odkrytym banerów reklamowych nazywa szeroko internetowej jest stosowana z informacji drukowanej. Robią na fasadach budynków, usytuowanych powyżej jezdni w formie banerów lub przymocowanych na billboardach billboardów.

Tak więc okazuje się, że sztandar – to dwie różne koncepcje zmierzające do osiągnięcia tego samego celu. Proponujemy, aby rozważyć szczegółowo każdą z metod ekspozycji reklamowej.

Reklama usług online

Banery w internecie jest używany głównie do umieszczania własnych reklam. Wybierz bloki są zaprojektowane, aby przyciągnąć nowych użytkowników do serwisu. Ich konstrukcja i zawartość semantyczna tworzyć swój wizerunek witryny.

Jest to najbardziej popularna forma reklamy w Internecie, ponieważ efekt jego bardzo skuteczny i ma pozytywny wpływ na rozwój biznesu.

Banery reklamowe mogą być również postrzegane jako źródło dochodu. Ze stron witryny bloków graficznych inni właściciele mogą otrzymać zapłatę za to.

tworzenie banerów

Zgodnie z metodą tworzenia dwa rodzaje banerów internetowych:

 • Static – wspólny obraz w formacie jpg.

Zaletą takiej reklamy jest łatwość produkcji i niskich kosztach. Wadą tego rozwiązania jest zbyt duża i niski poziom wydajności. Nadal obraz nie przyciąga uwagę na siebie i tych, którzy regularnie odwiedza stronę z reklamą, szybko spada nieostry.

 • Dynamiczny – obraz z animowanym historii w formacie GIF lub Flash.

Gif-banery nie są bardzo trudne do wytworzenia, mają mały rozmiar pliku i duży wpływ reklamy.

Flash-banery – jest najbardziej skutecznym sposobem animowanej reklamy. Zaletą niezaprzeczalne jest możliwość łączenia kilku rodzajów informacji reklamowych i nieograniczony zakres kreatywności.

Tworzenie dobrych baner wymaga interwencji profesjonalnego projektanta. Skontaktuj się z potrzeby, aby spędzić trochę zasobów, ale bardzo wysokiej jakości produkt może być osiągnięte w tym przypadku, zdolny do realizacji zadanie reklamowego sprawnie. Transparent rozpocznie się o pięć do siedmiuset rubli. Maksymalna kwota jest trudna do rozmowy – będzie to zależeć od zakresu zadań i poziomu profesjonalizmu projektanta.

Jeśli ustawisz sobie zadanie stworzenia reklamy statyczne, można spróbować zrobić minimum wysiłku. Podstawowa znajomość edytora graficznego typu Photoshop wystarczy. Można również użyć specjalnego programu do tworzenia banerów, w którym znajduje się duża baza standardowych rozwiązań.

Cechy reklamy online

Głównym wyznacznikiem jakości banerów reklamowych – jest odpowiedzią. Skuteczność jest wyrażona w częstości i liczby kliknięć na przejściach łączących. Produkcja banerów i ich późniejsza operacja wymaga przestrzegania pewnych wymogów, aby odnieść sukces:

 • Wymiary transparent tkaniny mogą mieć dowolne wartości, ale będzie korzystne poddawanie pomiaru 468×60 pikseli (podstawowa jednostka miary).
 • Lokalizacja na samej górze strony jest najlepszą atrakcją. Funkcja ta jest wynikiem ludzkiego oka – pierwszy rzut oka prowadnicy górnej trzeciej części dokumentu. Dotyczy to wszystkich rodzajów drukowanych i elektronicznych publikacji. W związku z powyższym, banery, znajdujące się w kolumnie bocznej lub w dolnej części strony są znacznie mniej prawdopodobne, aby otrzymać dodatkowe odpowiedzi.
 • Powszechne stosowanie animacji. Zmiana historię, ruchomy obraz w dynamicznej reklamy podświadomie przyciągnąć uwagę ludzi, a tym samym zwiększyć swoje zainteresowanie.
 • efekty kolorystyczne. Aby wzmocnić efekt banerów reklamowych, pożądane jest, aby wykorzystać pewną gamę kolorów. Dobry energetyzujący wpływ na ludzki umysł mają następujące kombinacje kolorów: biały, niebieski, biało-czerwony, żółty i czarny.

Reklama zewnętrzna – to

Jedną z dziedzin reklamy wizualnej wpływ na konsumenta za pomocą wielkoformatowego i szerokim zasięgu odbiorców. Koncepcja reklamy zewnętrznej ma wartość głośności i obejmuje szeroki zakres typów produktów.

W kategorii reklamy zewnętrznej obejmują:

 • Główne budowlane – nośnik produktów drukarskich;
 • elewacje branding;
 • Litery objętościowe;
 • znaki, tablice ;
 • Napisy na oknach, namioty, markizy;
 • reklama motoryzacyjny

Lista wpływem reklamy zewnętrznej może jeszcze dalej, ale będziemy zwracać szczególną uwagę, aby tylko jeden z nich.

Korzyści z zastosowania

Banery – jest to jeden z najbardziej skutecznych i wypróbowanych form reklamy zewnętrznej. Mogą one dość szczęśliwie pokazać rzeczywistą działkę na ulicach miasta od jednego do dwóch lat bez utraty jakości ekspozycji. Wysokie specyfikacje przewidują szereg zalet do korzystania z banera:

 • trwałość;
 • siła;
 • szybkość i łatwość produkcji;
 • łatwy montaż;
 • rozsądna cena;
 • Szeroki zakres zastosowań.

Korzyść z szyldem jest dość oczywista. Płatność za towar raz, można go używać przez dłuższy czas. Prostota i łatwość prac instalacyjnych pozwoli powierzchnie reklamowe obrót łatwo.

Montaż i demontaż prace

Mocujące banery standardowe rozmiary (3×6, 3×4, 6×12 m) samoloty do reklamy odbywa się za pomocą sznurka. Gotowej tkaniny na obwodzie gęsto perforowane metalowe oczka, przez które cienkie i trwały sznur. To splatają metalowy szkielet ramy osłony szczelnie ciągnących wstęgę.

W tych przypadkach, w których reklama internetowa ma dużą powierzchnię, lub bez ramki niezawodność montaż odbywa się za pomocą śrub.

reklama winylu

druk banner odbywa się na specjalnym materiałem z podkładem winylowym. W zależności od zastosowania istnieje kilka rodzajów materiału banner:

 • FRONTLIT – formowane laminowanego materiału. Jest siatką z poliestru, w którym metoda laminacji jest przyspawany chlorek winylu arkusza. Powierzchnia zewnętrzna, powleka się je lakierem.

Charakteryzuje się niskimi cech wytrzymałościowych, łatwo narażony na wilgoć, szybko blakną na słońcu. Te właściwości sprawiają, że nadaje się stosowanie wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych. Do stosowania miejscowego mogą być wykorzystywane w krótkim czasie (2-3 miesięcy). Główną zaletą – niski koszt.

 • Podświetlany – półprzezroczysty arkusz obsada. Służy jako podstawa tkaniny PCV, wzmocniony po obu stronach siatki przędz poliestrowych. lakier połysk powłoka tworzy na powierzchni czołowej. Zwiększona wytrzymałość i trwałość okazją do długotrwałej reklamy na ulicy. Cechy technologiczne pozwalają „transparent pracować na błysk”, to znaczy, aby korzystać z podświetlenia. To wzmacnia efekt wizualny i wydłuża okres dziennej ekspozycji reklamy.
 • Blackout – tkanina transparent obsada. materiał PVC, pokryta z obu stron z lakierem akrylowym – podstawę. Krycie materiału umożliwia zastosowanie graficznego obrazu na dwóch stronach. Materiał ma wysoką gęstość i odporność na warunki atmosferyczne.