508 Shares 909 views

„Enterol” lekarstwo dla dzieci i dorosłych

Lek „Enterol” (analogi – oznacza „Aveol”, „Avioplant”, itd.) Należą do kategorii leki przeciwbiegunkowe mikroorganizmów. Leki stabilizuje flory jelitowej i ma silny wpływ etiopatogenetycznych przeciwbiegunkowy. Składnik aktywny – Komórki liofilizowanych Saccharomyces boulardii. Lek jest dostępny w postaci kapsułki do podawania doustnego. Wewnątrz znajduje się jasnobrązowy proszek o specyficznym zapachu.


„Enterol” lekarstwo dla dzieci i dorosłych. Mechanizm działania

Lek ma działanie ochronne. Aktywny składnik jest w stanie spowolnić rozwój chorobotwórczych i warunkowo patogennych bakterii i grzybów, które naruszają mikroflory w jelicie. Aktywność antytoksyczny spowodowane produkcji proteaz rozdzielając toksyny i działających na receptor enterocytów. efekt przeciwwydzielniczy jest związane z procesami, które prowadzą do zmniejszenia wydzielania sodu i wody do światła jelita. Lek zwiększa obrony immunologicznej nieswoistej charakter. Ze względu na zwiększoną aktywność sacharazy, laktazy, maltaza prowadzone wpływ enzymatycznej. Substancja czynna jest odporne na antybiotyki. W związku z tym dozwolone stosowanie leków jednocześnie z tymi lekami.

"Enterol" środki. świadectwo

Lek jest zalecany do ostrej biegunce i przewlekłym przebiegu bakteryjne, wirusowe, „syndromu podróżnego”. Lek jest wskazany do dysbioza jelit, rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego. Lek „Enterol” dla dzieci i dorosłych jest zalecany w profilaktyce i leczeniu biegunki i zapalenia jelita grubego w tle terapii przeciwbakteryjnej i jest również wskazany dla zespołu jelita drażliwego, biegunki związanej z długotrwałego żywienia dojelitowego.

„Enterol” lekarstwo dla dzieci i dorosłych. Przeciwwskazania. Działania niepożądane

Nie przypisany lek pacjentom z centralnego cewnika żylnego ustawionym na nadwrażliwość. Na tle leku prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji nadwrażliwości manifestujących się wysypka na skórze, wysypka, świąd, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy. Może powodować dyskomfort w nadbrzuszu, wzdęcia. W niektórych przypadkach występuje wstrząs anafilaktyczny. Gdy niepożądane Jest to konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem.

Lek „Enterol” dla dzieci i dorosłych. Instrukcje użytkowania

Lek jest wskazany dla pacjentów z sześciu. Zalecana dawka – jedna lub dwie kapsułki jeden do dwóch razy w ciągu dnia. Liczba podjętych tabletek dziennie nie powinna przekraczać czterech kapsułek. Czas trwania leczenia zależy od diagnozy. 04:57 – tak, to kiedy, w ostrej biegunce dysbioza zalecany przebieg dziesięciu do czternastu dni. Kiedy „syndrom Traveler” powołać kapsułkę dziennie przez pięć dni przed przyjazdem i podczas całego pobytu. Zaleca się pić na pusty żołądek w kapsułce rano. Czas trwania kursu nie może przekroczyć trzydziestu dni. Przed użyciem leków należy skonsultować się z lekarzem.