266 Shares 3948 views

Ważne pytania zadać przed wejściem w związek

Jak wiecie, każdy jest inny. I nie każdy jest w stanie zaakceptować i zrozumieć pewne rzeczy, bez których jego partner nie wyobrażam sobie życia. W rezultacie nie jest dobre, że nie.


Więc wyobraź sobie, że – dziewczyną, która uwielbia spędzać kilka nocy w tygodniu oglądając nową serię, marzy o podróży na starych europejskich zamków, uwielbia bawić się z jego psa urok i czytania powieści. Ale co może się zdarzyć, jeśli pójść na randkę z mężczyzną, o którym prawie nic nie wiem? Tak więc, przede wszystkim, może okazać się, że nie oglądać telewizję i nigdy nawet nie słyszał o „Breaking Bad” czy „House”. Dlatego też jednym z najbardziej zabawnych tematów do rozmowy zostaną utracone natychmiast. Ale co z pozostałymi interesów? Równie dobrze może być to, że facet jest podróżowanie do miejsc historycznych wolą pozostać na plaży w hotelu z „all inclusive” systemu, że nie trzeba iść na zewnątrz hotelu, nie może znieść pies włosy w mieszkaniu, a czytanie powieści odnosi się zarówno do odpadów całkowicie bezużyteczne czas. Oczywiście, może to mieć bardzo miłą osobą – inteligentny, przystojny, wykształcony, etc. Jednak twoje poglądy nie pokrywają się dramatycznie. W związku z tym jest mało prawdopodobne, że masz szansę na udany związek.

Dlatego proponujemy rozważenie pytania, które na pewno trzeba zwrócić się do potencjalnego chłopaka przed wejściem w związek z nim.

Jak się czujesz o feminizmie?

Ten punkt jest bardzo ważny. Mimo wszystko, jeśli twój partner mówi z pogardą o feminizmie, a następnie, w końcu, że nie wierzy w równość płci. Jednak na tym etapie wciąż masz szansę, aby spróbować wyjaśnić mu pojęcie feminizmu.

Jak się czujesz na temat zwierząt?

Jeśli kochasz psy i nie wyobrażam sobie życia bez nich, to z pewnością będzie bardzo trudno zbudować poważny związek z mężczyzną, który jest przerażony co włosy na dywanie.

Jesteś blisko ze swoją rodziną?

Oczywiście, wszystko zależy od sytuacji tutaj. Wszakże wszyscy hodowane w różnych warunkach. Jeśli jednak dorastał w nienaruszonym rodziny, a rodzice i inni krewni są bardzo ważne dla ciebie, twój partner będzie musiał zrozumieć, zaakceptować i przestrzegać go.

Czy uprawiać sport? Jak często?

Na pierwszy rzut oka, to pytanie nie wydaje się ważne. Jednak tak nie jest. Po tym wszystkim, dla kogoś do sportu – to sposób na życie, a dla kogoś – tylko hobby. Lepiej więc, aby dowiedzieć się, jak dopasować się z potencjalnym partnerem w tym zakresie. Po tym wszystkim, jeśli trudno zmusić się iść pobiegać kilka razy w tygodniu, jest mało prawdopodobne, pokochasz, twój facet zniknie co noc w siłowni, a po powrocie do domu powie o korzyściach płynących z diety białkowej.

Sowa czy skowronek?

Po pierwsze, to nie będzie dla Ciebie problem. Jeśli jednak cykle snu i czuwania nie są takie same, a następnie będzie znaleźć wiele trudności. Po tym wszystkim, jeśli, na przykład, sowa, i wykorzystywane do łóżka aż do drugiej w nocy, wtedy będzie dosłownie szalony ptak ten chłopak pójdzie do łóżka tak wcześnie jak 9:00 pm.

Czy lubisz czytać?

Ludzie, którzy kochają książki, kochają je omawiać. I to będzie bardzo nieprzyjemne po przeczytaniu ciekawe kawałki, aby natknąć się na mur niezrozumienia w obliczu twojego faceta.

Jakie są Twoje cele?

Jeśli w swoim życiu dążycie do różnych rzeczy, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie zbudować harmonijną relację.

Czy kiedykolwiek myślał o małżeństwie?

Dla niektórych osób, sprawa jest bardzo złożona. Tak więc, jeśli facet mówi, że chciałby założyć rodzinę, to jest to dobry znak.

Chcesz mieć dzieci?

To pytanie może wydawać się zbyt bezpośredni. Jednak lepiej jest znaleźć początek zdania partnerskich relacji w tej sprawie. Mimo wszystko, jeśli okaże się, że Twój facet nie widzi siebie w roli ojca, a marzysz o milusińskich, twoja sprawa jest z góry skazane na niepowodzenie.