161 Shares 1045 views

Rolnicy w Azji

Procesy wiązki wolne chłopstwo spełniać pewne procesy wśród klasy rządzącej. W rezultacie ewolucji zyskał wyraźniejszy hierarchię w miejscu, które określa pozycję w aparacie państwowym , czy tytuł, rozmiar własności gruntów i charakteru praw do niego. Szczególną cechą społeczeństwa feudalnego w Azji Południowo-Wschodniej, w odpadach, która w tych wiekach społeczności chłopskich Lordów wojskowych (nie nesluzhilye gospodarza), była słaba izolacja kasty wojskowej, tym wyższy prestiż urzędników, których funkcje były na ogół częściowo sacralized.


Większość wojskowych i wiele funkcji intelektualnych, zwłaszcza na wyższych poziomach hierarchii, w tym wieku mogą być prowadzone i wdrażane przez cywilnego sanovnikami.Kultura Japonii miała swój własny wkład do historii kultury azjatyckiej.

W stosunkach z tymi dwoma rodzajami chłopów zdominowanych przez właścicieli feudalnych: chłopów, warunkowo zależnych (o podatkach część sądowego) obszarników warunkowych – The obsługujących feudałów i chłopów zależnych genetycznie dziedzicznych ziemian. Proces zwiększania liczby zależny zawęził podstawy finansowej państwa feudalnego jako całość, i jest ona reprezentowana w regionie, co do zasady, interesy małych i średnich feudałów w części.

I stwierdzono jego pragnienie spowolnić proces zwiększania liczby zależne, zniewalania ludzi wolnych, ponieważ czasami trwa w rozmiarze wieku, grożąc istnienia silnego państwa feudalnego. Niemniej jednak, liczba zależna rosła.

XI-XIV wieku oznaczony bezprecedensowy rozkwit sztuk plastycznych, artystycznych, doktrynie i innych. Utworzone na podstawie potężnych imperiów z ich syncretic kultu boga-króla architektury i sztuki, aby stworzyć niepowtarzalny w swej oryginalności, pomniki wysoce artystyczne zawarte w skarbnicy światowej kultury.Kultura Japonii miała swój własny wkład do historii kultury azjatyckiej.

Zespoły Pagan, Yaśodharapura (Angkor) oraz Panatarana; Jawajski i rzeźba Khmer; Wielki literatura jawajski; rozległe wietnamskie i Birmańska zapisy i literatura świecka, to wszystko dowody nie tylko na wyjątkowość, oryginalność i wyjątkowe bogactwo kultury Azji Południowo-te wieku, ale także istnienie wspólnej ziemi, wspólnych dróg i szybkości rozwoju kulturalnego. Bezprecedensowy wzrost kultury z Azji Południowo-Wschodniej w wiekach XI-XIV. Zrobiłem to w tym czasie jednym z najbardziej rozwiniętych obszarów na świecie artystycznym.

Rolnicy w Azji