576 Shares 2064 views

Trussardi dżinsy: Ubrania dla młodych i stylowy

Dom mody Trussardi rozpoczął swoją historię w 1911 roku. To właśnie w tym czasie właściciel małego warsztatu, który został wykonany z rękawiczek skórzanych najwyższej jakości, w imieniu Dante Trussardi założył swoją fabrykę w mieście Bergamo. W krótkich akcesoriów porządkowych dla kobiet i mężczyzn, wykonany z wysokiej jakości skóry leczonej stał się popularny na całym świecie. Trussardi firma zajęte swoją niszę na światowym rynku mody i uzyskała nowy status. Przez długi czas firma nie zmieniła kierunek i nie zwiększyć produkcję, ale po sześciu dekadach fabryce czele bratanek pana Dante nazwie Nikola. Młody mężczyzna dokonał rewolucyjnych zmian w firmie i okazało Trussardi do jednego z najbardziej znanych domów mody.


W latach 70., Nikola rozpoczęła produkcję odzieży, buty, torby pod tą samą etykietą. Wkrótce pojawił się kilka dodatkowych linii Trussardi: Trussardi Trussardi dżinsy, sportowe i inne. Do tej pory marka może pochwalić się tym, że na całym świecie ma ponad 183 sklepów. Stał się symbolem obrazu etykiety chart pies, który pokazuje dynamikę stylu, szacunek, zaufanie i cienką, szlachetnym wizerunku.

Jeden z najbardziej dochodowych linii – Trussardi Jeans – został wydany w 1988 roku. Sport i Tru Trussardi linie zostały zaprezentowane publicznie później. Denim linia wyraża całą filozofię Trussardi i przesyła pisma z założycieli firmy, więc uznawany przez znawców mody. Z czym kojarzy się marka Trussardi Jeans? Przede wszystkim, z przymusu, subtelności, w połączeniu z innowacyjnością i innowacji. Tu i ostre linie i wiele detali, kolorów i faktur.

„Prostota i minimalizm – jest podstawą marki” – mówią projektanci. Styl, który odzwierciedla linię – dorywczo. Produkty przeznaczone do wygodnego wypoczynku. Odzież wykonana jest z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Ponadto wśród wszystkich linii przedstawiony Trussardi Jeans to najbardziej demokratyczna i dostępne dla każdego kupującego.

Trussardi Jeans Men – wygodne i modne ubrania dla mężczyzn. W kolekcji męskiej oferuje stylowe swetry, T-shirty i dżinsy. Trussardi Jeans Kobiety – ładny i praktyczne ubrania dla kobiet, które kochają ruch i wygodę.

„Co jest gwarancją sukcesu marki Trussardi?” – zapytaj sceptyczne miłośników piękna i stylu. Przede wszystkim w tym, że jej eksperci nie gonić trendy w modzie istniejące w tworzeniu rzeczy w swoim własnym stylu. Prawdziwie włoski determinacja połączona z powściągliwości i wszechstronność daje marce specjalne estetykę.

Obecnie marka nadal rośnie. Firma zarządzana jest Beatrice Trussardi (córka Mikołaja) i jest zaangażowana w rozwój nowych modeli projektanta Dzheremi Skøtt. Równolegle z rozwojem marki odzieżowej Beatriz kieruje Fundacja o nazwie Nicolo Trussardi, wspieranie postacie sztuki współczesnej, jest wiceprezesem projektu „Miasto Milan mody i designu”, aktywnie zaangażowany w tworzenie nowego muzeum sztuki współczesnej. Ostatni z wybitnych koncepcyjnych – Tru Trussardi linii, która wraz z Trussardi Jeans to funkcjonalna odzież w dość przystępnych cenach dla młodych i aktywnych ludzi.