894 Shares 6191 views

Lunch w pośpiechu: przepis zupa z konserw rybnych

Co jeśli przygotować pełny posiłek nie ma wystarczająco dużo czasu? Nie należy pozostawiać bez ścisłej aromatycznym pierwszego kursu. W tej sytuacji ratunkiem będzie szybki przepis zupa z konserw rybnych. Jego przygotowanie zajmuje mniej niż pół godziny, a wynik będzie zadowolić całą rodzinę.


zupa będzie gotować jeszcze ryb?

Wybór Konserwy rybne zupy – to kwestia gustu. Teoretycznie można użyć dowolnego, są tam w kuchni. Tradycyjny wariant – saury, sardinela i inne odpowiedniki w oleju, będzie pasować do zupy jak łosoś czy tuńczyk w sosie własnym. Niektóre gospodynie wolą używać dla szprotów zupy lub sardynki w sosie pomidorowym. W razie potrzeby, w zupie, można wymieszać kilka rodzajów konserw rybnych lub dodać owoce morza w puszkach.

Zupa z konserw rybnych: klasyczny przepis

Pierwszy czysty i położyć się gotować ziemniaki. W tym czasie przygotować marchewkę i cebulę. Warzywa powinny być czyszczone, posiekać i podsmażyć na oleju słonecznikowym. Otworzyć konserwy rybne i szlifować je do pożądanego stanu. Niektórzy lubią zupy z kawałkami ryb, niektórzy wolą walić je do konsystencji puree. Gdy ziemniaki są gotowane, aż połowa (15 – 20 minut), dodanie do niego marchew, cebula i ryby. 5 minut przed gotowy do wejścia na przyprawy. Dopasowanie uniwersalnej przyprawy lub mieszankę do zupy. Taki przepis zupa z konserw rybnych może także zawierać pomidora. Pomidory mogą być smażone z innych warzyw, umieszczone w połowie gotowania formularz świeżego lub sproszkowanego wymienić pastę pomidorową. Przed rozpoczęciem zupy można dodać dymki, uczyni go jeszcze bardziej podobny do ucha. Należy jednak pamiętać, że ostry zapach tego warzywa jak to nie wszystko.

Inne opcje zup konserw rybnych

W razie potrzeby, możliwe jest, aby poprawić niektóre zupa przepis konserw rybnych. Nie gorzej danie można uzyskać po dodaniu trochę zboża. Najlepiej ryż lub jęczmień. Niektóre gospodynie wolą gryki. Każdy z tych elementów powinny być gotowane osobno i dodać je do połowy gotowania. Ma świetny pomysł dla tych, którzy wolą pięknie urządzony receptur zupa z zdjęcia mogą być wykorzystywane jako źródło inspiracji. Na przykład, przystawki zorientowali pokrojone warzywa. Kolejny świetny pomysł – aby dodać do końcowej fazie gotowania plasterki oliwki lub oliwki bez pestek. Można również gotować zupę rybną z konserw w sposób halofitów mięsa i dodać do niej, oprócz oliwek, trochę drobno pokrojone ogórki. W razie potrzeby można zmienić przepis zupa konserw rybnych przed pierwszym posiłkiem puree. Wystarczy tylko szlifować gotową potrawę z pomocą robota kuchennego lub blendera. Zupa może służyć do stołu, posypać tartym serem i ogrzewane, tak że topi. Również będzie to wielki grzanki dodanie lub małe grzankami domowej. Jeśli bardzo mało czasu, można uprościć przepis – zamiast rumiane warzywa dodajemy drobno posiekaną cebulę w świeżej rodzaju w bulionie w połowie gotowania.