335 Shares 4835 views

Praca. Zawód.

Zawód ….
„Jak mogę budować moje życie?”. Prędzej czy później, to pytanie stawia każdego z nas. Odkryliśmy wiele sposobów: medycyny, biznesu, sztuki, edukacji, nauki, technologii, produkcji. Być może ktoś myśli o nas w ten sposób: „Dla mnie to jest .. uspeh- okazja, aby żyć tak wygodnie, jak byłem przyzwyczajony od dzieciństwa.” A może ktoś po prostu chce stać się osobą niezależną. Cokolwiek to było, trzeba jasno zrozumieć, że wybór przyszłego zawodu ma ogromne znaczenie, ponieważ od niej zależy ostatecznie od naszych obserwacji pracy, to jest sposób życia zdecydujemy.
Kiedy ja osobiście zastanawiać o samej kwestii, biorąc pod uwagę powyższe, rozumiem, że przygotowanie planu „budować” ich życie nie ma pojęcia. W naszych czasach nie tak łatwo wybrać zawód, myślę, że wielu młodych ludzi zgadza się ze mną. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że (nastolatków) nie mają zbyt wiele doświadczenia życiowego, nie wiem, czego można oczekiwać od nas. Nie tylko ze względu na fakt, że jest to jeden z naszych pierwszych ważnych decyzji na drodze do dorosłego życia … ale również dlatego, że myśli przychodzą mimowolnie zatrudnienie i tochnee- czy możliwość pracy w wybranej specjalności. Po tym wszystkim, praca jest dla nas ważna z wielu powodów. To generuje nie tylko dochody, ale również przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia psychicznego. Praca zaspokaja pragnienie bycia użytecznym członkiem społeczeństwa i mieć jakiś cel w życiu. Ponadto, od niego do pewnego stopnia samoocena zależy. Dlatego ktoś, kto ma więcej pieniędzy niż potrzeba do zaspokojenia ich potrzeb lub które kwalifikują się do przejścia na emeryturę, wciąż woli pracować. Konkluzja: praca jest tak ważna, że jej brak jest zwykle pociąga za sobą poważne problemy społeczne. W świetle tego wszystkiego, ja też trudne do stanowczą decyzję odnośnie ich przyszłego zawodu. Niemniej jednak, nie jest czymś, co „osiągnięcia”. Na przykład, w czwartej klasie, miałem pojęcia, że pod koniec 11 klasie otrzymania zawodu prawnika, adwokata i specjalizuje się w prawie cywilnym. Tak, można powiedzieć, że to mój sen! Wiele osób pytało mnie: „Dlaczego jest to.” Odpowiedź Prost- było „Chcę pomagać ludziom poprzez zapewnienie im choć legalne, ale pomóc! Jest to także bardzo ważne ..”. Od wczesnego dzieciństwa możemy zaszczepić niewzruszoną prawdę, że pomoże lyudyam- jest koniecznością, to nie może być. Może dlatego, że mój wybór padł na prawo, jako jedną z możliwości, aby śledzić tę zasadę postępowania. Przez to samo, jestem pewien, że ten zawód jest jednym z najbardziej interesujących, który nie jest na tyle ważna. W procesie, zawsze będą angażować umysł, umysł jako logicznego myślenia, bez którego po prostu nie można zrobić żadnego prawnika, więc po prostu nie produkowane, a zatem wymaga stałego wysiłku wiąże się tylko z pracy umysłowej mózgu. Zgadzam się, zabraknie tylko raz!


_______________________________________________________________
Jaką można wyciągnąć wniosek, co jest napisane powyżej? Myślę, że byłoby lepiej, aby zakończyć tak, że każda osoba, bez względu na płeć, pochodzenie i status społeczny ma niezwykłą zdolność do wyboru vozmozhnost-. Każdy z nas ma prawo do wyboru, jakiego rodzaju osobą jest, postawi priorytety w swoim życiu, a co później będzie poświęcić. I powinniśmy być wdzięczni Temu, który dał nam taką możliwość lub prawą naszego Stwórcę. Po tym wszystkim, bardziej niż jakiegokolwiek żywego stworzenia, które możemy kontemplować, on nie dał je. Powinna ona inspirować podziw. Dlatego jest bardzo poważne podejście do voprosu- „Jak mogę budować moje życie?”. Nigdy nie zapominaj, że nie wszystko w naszym życiu jest mierzony liczbą wyższego wykształcenia lub wielkości zarobków, podczas gdy w tym samym czasie, to nie znaczy, że nie jest to konieczne. Mimo to, co najważniejsze, jakimi ludźmi są posiadacze tego wszystkiego. Tak, to jest naprawdę ważne …