354 Shares 4742 views

Eclair przepis

Pyszny smak Eclair znane każdemu od dzieciństwa, ale nie każdy wie, jak gotować ECLAIRS siebie. W rzeczywistości nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. eclairs przepis poniżej pozwoli ugotować wspaniały deser.

Eclairs wykonane z ciasto parzone. Do przygotowania około 20 ciast, trzeba będzie:

4 jajka

100 g masła (masło)

250 ml wody,

mąki 1 łyżka

Pół łyżeczki soli

Ciasta eclairs.

Woda powinna być gotowane, a następnie, bez odejmowania ognia dodać masło w nim. Po topi, spać soli.

Następnie rozpoczyna się powoli dodając wody z olejem i mąki soli, mieszaninę mieszano w sposób ciągły.

Mieszać zagęszczonej masy, aby całkowicie rozpuścić grudek usuwania pojemnika z testem z ognia i niską temperaturę.

Gdy masa staje się ciepły, ale nie gorący (inaczej dodać jajka spawane), jeden młot w jej jaj. Po dodaniu każdego jajka dobrze wymieszać ciasto.

Pieczenia.

Gdy ciasto jest gotowe może być pieczony. Należy to zrobić w piekarniku podgrzanym do 180 stopni. Eclairs przepis przyjmuje różne postacie upieczone ciasto. Można tworzyć ciasta małe kulki, moczenie dłoni wody. Rozprzestrzeniania choux ciasta kulki do smarowania blachy do pieczenia lub położył papier do pieczenia. Można to zrobić poprzez podłużne ciasta cukierniczego strzykawki lub worka. Jeśli nie ma żadnych specjalnych dysz ukształtowane, aby kilku płytkich podłużne nacięcia na powierzchni podłużnego ciasta, eclairs następnie okazać się bardziej piękne. Umieszczenie części ciasta na pieczenia należy ich późniejszy wzrost o 1,5 raza.

Piec eclairs nieco ponad pół godziny, w temperaturze 180 °, bez konieczności otwierania pieca.

Pozwól im ostygnąć lekko, a następnie usunąć gotowego ciasta.

Wypełnienie dla eclairs.

Wewnątrz eclairs uzyskuje pusty, to mogą one być wypełnione kremem dlatego. Wypełnienie dla eclairs jest głównie krem krem lub olej.

można ugotować budyń, co następuje:

Zagotować pół litra mleka i ostudzić nieco. 4 żółtka funt 200 g cukru, wanilii, 50 g mąki. Otrzymaną masę wylano do ciepłego gotowano mleko, dobrze wymieszać, umieścić pojemnik z kremem na wolnym ogniu. Stale mieszając, doprowadzić do wrzenia. Krem przygotowano.

Krem olej przygotowuje się jeszcze prostsze:

250 g masła chłodzi ubij miksera. Następnie, bez przerywania mieszając, wlać słoik mleka skondensowanego. Dodać wanilię. Gdy masa jest gładka, krem jest gotowy. Zamiast tego można użyć skondensowanego mleka lub cukru cukier puder. Aby zmienić smak śmietany, dodać podczas ubijania kakao lub sok z cytryny.

Zamiast Krem do ECLAIRS wypełniające można użyć mleka skondensowanego.

Wyśmienitą eclairs uzyskuje się, gdy wypełni nadzieniem sera: ubij sera o małej ilości śmietana i sproszkowany cukier. Podczas bicia, można dodać jagody i owoce.

Począwszy eclairs można w dwojaki sposób: za pomocą strzykawki cukierniczej lub cięcia ciasta i łączenia połówek razem, po umieścić nadzienie do każdej z dwóch połówek.

Dekorowanie ECLAIRS.

Aby placek bardziej apetyczny wlać je w górnej części szkliwa lub stopionej czekolady, posypać cukrem pudrem, kokosowe lub zmiażdżonych orzechów.

Eclairs przepis jest uniwersalny, ponieważ jego niesłodzonego ciasta. Jeśli jesteś uruchamiając je z posiekanym śledziem lub masy serowej, można uzyskać niezwykły zimną przystawkę. Aby przygotować nadzienie pikantne ECLAIRS, można użyć serem z ziołami.

Należy pamiętać, że przepis eclairs zawiera składniki, które na pewno zawsze mieć w lodówce. Tak, a oni przygotowują stosunkowo krótkim czasie. Więc można zaskoczyć nawet nowe danie niespodzianka gości.