605 Shares 5619 views

Na co zwrócić uwagę przy zakupie rejestratora z pamięci

Zdarza się, że szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu upewnij się, że urządzenie głowy, zainstalowany przez producenta, nie jest spełniony. Nie może być kilka, a może tylko jeden, ale ważny. Wystarczy, istnieje melomanów, dla których stacja radio FM skierowane do masowego odbiorcy, nie przekazać odpowiedni program, a oni muszą wykonywać swoją bibliotekę muzyczną z nimi. Wcześniej było to trudne, taśmy zajmują dużo miejsca, a poszukiwanie odpowiedniej czasochłonne. Wraz z rozwojem technologii informatycznych, sytuacja ta uległa zmianie na lepsze. Pierwszy przyszedł płyt CD-ROM, a następnie MP3, a nawet później – DVD MP3, a to jest szczyt wygody – dyski flash o pojemności oblicza się w gigabajtach. Setki piosenek pasują do małych rozmiarów ciała mniejszej niż zapalniczek.


Tylko jedna rzecz: kupić magnetofon z dysku flash USB i zainstalować go na regularnym miejscu. Takie rozwiązanie upraszcza korzystanie z dróg i muzyki rozrywkowej centrum do granic możliwości. Muzyka może być klasyfikowane według różnych atrybutów – gatunku, wykonawcy, albumu lub zagrać z rzędu, na przykład, w kolejności alfabetycznej.

Radio z wejściem USB ma, oprócz zdolności do odtwarzania programów audio i wideo, inną ogromną zaletę. Brak konieczności kinematycznego schemacie, wrażliwy na zanieczyszczenia i nierówności drogi, znacznie zwiększa niezawodność działania, a nie tylko w porównaniu z odtwarzaczy kasetowych, ale także z bardziej nowoczesnych, stosowany jako nośnik dysków optycznych.

Co trzeba wiedzieć, coraz magnetofon z pamięci? Wybierając się w zasadzie ma tę samą motywację jak zwykle przy zakupie muzyki samochodu. Jakość dźwięku, moc, wygląd, producent, użyteczność, cena – to główne kryteria. Zazwyczaj wejście USB znajduje się na przedniej stronie, ale istnieją inne opcje, na przykład, za zaciskiem kablowym. Oczywiście, jest to bardziej wygodne, aby zmienić dyski, kiedy są najbardziej dostępne, ale istnieje ryzyko uszkodzenia wystających z karty złącza, a bardzo radio, też tak wielu woli jeszcze drugą opcję, zwłaszcza, że często nie jest to konieczne, aby zmienić repertuar, mógł być po prostu ogromny na jeden nośnik.

Taśma z karty pamięci flash może być wyposażony w ogromną ilość opcji, z których nie wszystkie dalsze użyteczne. Oglądania filmów lub klipów wideo potrzebujesz samochodu, z reguły ci, którzy często mają do czegoś lub kogoś oczekiwać, siedząc w samochodzie. Jeśli „usiadłem i poszedłem”, że patrzy się na drodze, a nie na ekranie.

Tak samo jest z jasnych wielokolorowych wyświetlaczy. Informacja na nich większego sensu z nim trochę, a bardzo rozpraszać.

Zazwyczaj magnetofonu z karty pamięci flash jest wbudowany wzmacniacz o czterech poziomach, po dwa na kanał organizowania jednolity punktacji wszystkich wewnętrznych przestrzeni. Przydatna funkcja – regulacja balansu dźwięku pod położenia słuchacza, zwłaszcza jeśli często podróżujesz samotnie. Ale większość korektor nie jest potrzebna, a cyfrowe formaty zapisu wynika, że wyrównanie sygnał nie jest już konieczne, jest zoptymalizowany. Ten ślad dostał nowoczesny sprzęt z poprzedniej generacji kasety, która jest czasami grał na rekord nie jest najlepszej jakości.