143 Shares 4958 views

„Żołnierze kosmosu”. Aktorzy i filmowcy

Fantastyczny film akcji "Starship Troopers" (aktorzy: KV Dean Richards D., D. Meyer, H. P. Harris, D. Busey) – rolka filmu, który przypomina walizkę z tajnym podwójnym dnem, który chytrze uśmiechniętą dysydentów i Verhoeven Heinlein udało się przeforsować żelaznej kurtyny w bastion demokracji wątpliwych pomysłów.


zwolennicy

Robert A. Heinlein był w stanie przewidzieć, pół wieku temu, rozwój globalizmu i totalitaryzmu w społeczeństwie postindustrialnym, a Paul Verhoeven odważnie iz dużą dozą cynizmu udało się sfilmować powieść nie traci na znaczeniu. Jednak nie można powiedzieć, że obraz przylega do źródła literackiego, prawidłowe należy rozpatrywać – filmu utworzonego na podstawie powieści.

Z pretensji do superpostanovku

„Żołnierze kosmosu” – film, że aktorzy nie mógł się oprzeć ofertę wzięcia udziału w filmie autor thrillera sci-fi kultowego „Total Recall”, „Robocop” i rewelacyjny w tym czasie, „Basic Instinct”. Nie jest zaskakujące, że reżyser starannie rozważyć kandydatów aktorów, bo uderza w superpostanovku. Jak prawdziwy profesjonalista, realizując wygranej pomysł Verhoeven zwrócił się do swego zwykłego sub-gatunku science fiction. Skryptowy Paweł powierzył Edward Neumeier, który zajmuje się wyłącznie główny motyw książki, do częstszego korzystania z osobistego doświadczenia eseje skrypty do futurystycznego thrillera. Z „Robocop” w reżyserii Phila Tippett zaproszony czołowy ekspert na efekty wizualne, które realizował swoje brutalne fantazje, zwłaszcza w ramach krwawych walk.

Z grupy działającej „Total Recall” Verhoeven zaproszony Michael Ironside, który był do wymiany doświadczeń z całego odlewu obsada obrazu „Starship Troopers”. Aktorzy zastanawiał się, dlaczego pojawił reżysera ulubionym tym razem przed publiczność nie jest w zwykły szlachetnej formie.

Działka. Stemple i szablony

Opowiadanie zaczyna się od wprowadzenia do widza do dalekiej przyszłości ludzkości, w którym łączy się państwo stara się oprzeć ataki olbrzymich żuków odpychające. Kolejność zdarzeń w strukturze budynku reżysera obrazu celowo wykorzystuje istniejącą rolce filmu w wielu wojskowych znaczków tematycznych. Podczas kręcenia „Starship Troopers” aktorzy ustawić korespondencji pomiędzy ziemskimi bitew lat ubiegłych (lądowania w Normandii, bitwy pancernej pod Malakhov Kurgan) i kosmicznych bitwach. Oprócz transferu przykładowych sytuacjach, reżyser świadomie manipuluje charakter znaku, który jest dość ironiczne. Są wśród bohaterów taśmy i ambitny debiutant, pod okiem doświadczonego sierżanta przekształcając hartowanej wojownika. I ostry, twardy, ale sprawiedliwy porucznik zabity w nierównej walce z wrogiem. Frontline romans, miłość i przewidział śmierć przyjaciela bojowej. Ogólnie rzecz biorąc, połowa publiczności projektu Verhoeven „Starship Troopers” (aktorzy też nie zgadzało) wygląda jak prawdziwy komiks, dla drugiej strony – ironicznym parodia różnych filmów wojennych patriotycznych.

W obsadzie. Grając główne role

Casper Van Dien – amerykański aktor, który zyskał światową sławę po wcielenie Dzhonni Riko obrazu. Dzięki tej roli Van Din zaczęła się wiele ofert od producentów i reżyserów. Od 1998 roku – twierdzi aktor, jego filmografia jest imponująca: "Tarzan i Zaginione Miasto", "Jeździec bez głowy" i "The Legend of Sleepy Hollow". W 2008 roku, by znów stać Dzhonni Riko w "Gwiezdnych Troopers 3: Marauder". Choć opinie o jego pracy w projekcie w 1997 roku zostały zmieszane, wiele skrytykował działający Van Dina. W ogóle, Casper nie jest jedynym, który miał szczęście po wynajmu thrillerze „Starship Troopers”. Aktorzy, zdjęcia, które zdobią wszystkie plakaty, w zależności od ich udziału w projekcie Verhoeven znaczący kamień milowy w jego karierze.

Dina Meyer uważa wizerunku Dizzy Flores w „Starship Troopers” najlepszą rolę w swojej karierze. Ponieważ jest to trudne do zaakceptowania, ponieważ jej drugiej bohaterki (Jane w „Johnny Mnemonic” Kara w „Serce smoka” detektyw Kerry „Piła”) nie mniej soczyste i kolorowe. Jego zasłużona nagroda aktorka dopiero w 2003 roku jako najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie „Stan umysłu”.

Średnie, ale nie mniej jasny

„Żołnierze kosmosu” – filmu, aktorzy, który pełnił rolę jedynych bohaterów pozytywnych. Niestety, nawet wśród artystów drobnych i epizodycznych ról negatywnego charakterystyczny i wyraźny obraz z charakterem, rola twórców dał antagonistów pająki.

Dzheyk Byuzi, od wczesnego dzieciństwa na Mykal kinoekspeditsii grał zwykły Levy. Po rolach drugoplanowych były w filmach „Koty March”, „Identyfikacja” (2003). Obecnie aktor zmienił swoje powołanie i sprzedaje się jako perkusista i basista.

Maykl Ayronsayd wykazać genialny profesjonalizm, zdobywając pozytywne recenzje krytyków i zwykłych widzów, którzy widzą go jako pozytywny bohater był niezwykły. Tradycyjnie, rola aktora uzyskanie wszelkich złoczyńców i okrutne wojny, stało oba naraz. Nawiasem mówiąc, jak na ironię lub wniosek autorów, wszystkie znaki aktora w prawie każdym filmie tracą kończyny. W „lądowania Star” bohatera Michael miał protezę ręki i nogi zostały później zjadane przez beetle-cysternie.

Denise Richards – była modelka i aktorka. Koledzy strzelania oznaczone nie tylko olśniewającą urodę dziewczyny, ale także odrębną charyzmy, twórcze podejście do pracy. Denise zaśpiewała jedną z najważniejszych ról w filmie „Starship Troopers”, aktorów i roli w których, dzięki staraniom autorów, doskonale pasuje do siebie.