587 Shares 5749 views

Co jest złamane lustro? Tak, wszystko na to samo! Ale co z tym zrobić?

Co jest złamane lustro? Starożytny zabobon obiecuje nam siedem lat nieszczęścia … Ale skąd ona pochodzi? Znaki Origin już stracił w głębi wieków. Dziś można tylko przypuszczać, że jest to związane z najstarszych reprezentacji właściwości luster. Ponieważ uważa się, że przedmiot odzwierciedla duszę człowieka, podstawowa interpretacja, co jest zepsute lustro sprowadza się do faktu, że dusza jest albo cierpienie lub znika (umiera), jeśli w ogóle, jest pozbawiony jakiejkolwiek możliwości po śmierci ciała latać do nieba!


Przez wieki ludzie wierzyli, że lustro – to rodzaj potężnej energii przepływa węzłów. Zakłada się, że w tych sprawach skupia się bardziej negatywnej energii niż pozytywne! Dlatego, jeśli przypadkowo złamać lustro, to spodziewać się kłopotów … że to stwierdzenie jest tak mocno zakorzeniona w umysłach ludzi dzisiaj, nawet najbardziej zagorzali sceptycy że są w stanie odstąpić od spokój.

Co jest łamane lusterka w Ameryce i Wielkiej Brytanii, a co z tym zrobić?

Jak również na całym świecie, w Ameryce, złamane lustro – to jest całkiem zły omen. Mają swój własny sposób robienia nadchodzącą katastrofę na bok. Wyciągnęli z kieszeni banknoty o nominale 5 $, a jednocześnie krzyża. W stanach uwierzyć, że jest to sukces obietnice Bill, bo obdarzone niektórych niewyjaśnionych magicznych właściwości, które z kolei zostały odziedziczone od złotych monet!

Co sądzisz, co szczęście, jeśli złamiesz lustrem w Anglii? Tutaj sens jest bardziej skonkretyzowane. Brytyjski uznać to oznaką utraty jego najlepszym przyjacielem. Wiesz, jak miejscowi walczą z tym problemem? Weźmy problem może być starannie zebrane wszystkie kawałki i wyrzucić je w potoku szybko płynącej w strumieniu ponieść wszystkie problemy …

Jak widzi rosyjskich parapsychologów

Obraz, który w tym przypadku widać rosyjskich naukowców, oczywiście, bardzo interesujące, a nawet mistyczne! Fakt, że wszyscy naukowcy naszych parapsychologów krajów jednogłośnie zadeklarować paranormal składnik w tym wszystkim. Oto w jaki sposób zachowują się w przepływach energii w ich opinii: negatywną energię przez wiele lat, być może od wieków zgromadzonych w taki czy inny sposób lustro. Kiedy to pęknięcia lub nawet rozbite na kawałki, złe impulsy wyłaniają się z niego z dużą prędkością i rozpocząć wściekły pęd z pokoju do pokoju, skakać, odbijać się od ściany do ściany. Jest zatem pilna potrzeba podjęcia działania! W przeciwnym razie, negatywne impulsy „strzał” w którymś z gospodarstw domowych – to on, a nie być dobre dla najbliższej przyszłości.

Co robić?

Tak, my wam wiedzieć, co jest zepsute lustro. Ale jak można odeprzeć potencjalne problemy, ponieważ nie jesteśmy w Ameryce, nawet w Anglii, o których sposoby radzenia sobie z katastrofą już wiemy. Rosyjska babcia Czarownicy mówią, że w tym przypadku należy pluć w kierunku lewego ramienia, a potem mówią słowa: „Ja, nie do kłopotów” Następnie trzeba, bez dotykania odłamki, przeczytaj jeden z istniejących działek. Następnie domu miotłę, dokładnie zwilżyć w wodzie i rozpyla go z odłamków. Natychmiast ogarnęła z absolutnie czystym białym arkuszu papieru i zabrać z domu.