527 Shares 9390 views

Organizacja pulpitu: przegląd opcji

Miejsce pracy jest osobistym centrum kontroli misji. Względu na to jak dobrze jego organizacja zależy bezpośrednio od produktywności. Organizacja pracy stołu z rękami – jak zrobić to prawidłowo? Porady i wskazówki w tym artykule.


Zorganizować wszystko w porządku

Pamiętaj, że monitor powinien znajdować się w odległości 45 cm od oczu. Co często używać, lepiej się bliżej do niego ze strony dominującej ręki. Na przykład, telefon i biura rzeczy. Dlaczego jest to wygodne? Nie ma potrzeby, aby przeciągnąć, wyburzenia wszystko na swojej drodze.

Racjonalne wykorzystanie piśmienne

Czy jesteś pewien, że są przekonani, że będzie trzeba 15 ołówków, pisaków 15 i nóż? Właściwa organizacja pulpicie zaczyna się racjonalnością. Trzymać na biurku tylko to, czego używasz stale. Reszta to lepiej usunąć w tabeli, w przypadku ołówka, ale raczej oczyścić z dala.

Można dokonać papeterii oddzielne szuflady lub półki.

Używamy naklejki bez fanatyzmu

Wklej monitorować wszystkie kolorowe papiery, które wyglądają jak na tablicy, to nie ma sensu. DIY organizacja pulpit jest nie do pomyślenia bez umiaru: należy pamiętać, tylko krótkoterminowe przypomnienia o najważniejszych.

Nie przesadzaj z osobistych

Urządzanie miejsca pracy stół musi odzwierciedlać harmonię pomiędzy życiem osobistym i karierze. To nie jest łatwe.

Co podnosi na duchu i ogrzać duszę w ciągu dnia pracy? Pamiątki, zdjęcia rodzinne i inne miłe rzeczy. Jednak to, co jest w ludzkiej duszy burza emocji, często odrywa go od pracy.

Eksperci radzą, aby zachować na stole do trzech rzeczy osobistych.

E-mail: wykorzystanie regulowane

Jednym z najwygodniejszych sposobów komunikowania się w Internecie – jest e-mail. Ale jeśli pracownik jest ciągle rozproszony przez e-maile, to z pewnością wpływ na ich produktywność.

Sprawdź pocztę tylko dwa razy dziennie, a nawet wyłączyć powiadomienia, aby nie zniszczyć stan spoczynku.

Papierkowa robota – miejsce szczególne

Czasami organizacja stołu roboczego jest tak niewygodne, że nie ma miejsca w zbieraniu dokumentów z jego rąk.

W zależności od dominującej ręki nie zajmowanej powierzchni. Niekoniecznie, że było świetnie. Wystarczy, prostokąta 30 x 40 cm.

Organizacja pracy tabeli student powinien być zaprojektowany tak, aby dziecko było miejsce do pracy przy komputerze i pisanie w notatniku.

Przepływy pracy musi być regulowana

Coś, co nie należy do bieżącej pracy, nie jest konieczne, aby utrzymać się na rękę. Jeśli tabela jest zapakowany z papierami na przeszłości, teraźniejszości i przyszłości projektów, chaos wynika. W tym celu grupę dokumentów według folderu pracy uniknąć. Jest to wymagane przez właściwą organizację pracy.

Blat stołu jest czystsze, jeśli wziąć pod uwagę następujące informacje: aby nie nawoływać przepływ pracy, lepszą Papier należy przechowywać w specjalnej organizatora, a nie przy stole.

Błoto – walka

Bałagan dla większości ludzi – jest zjawiskiem negatywnym. To zmniejsza produktywność i koncentrację. Często zadają sobie pytanie: Czy wszystko jest na moim biurku w miejscu?

Pamiętaj, że obszar roboczy – jest to asystent!

Organizacja pulpitu powinna przyczynić się do pracy produkcyjnej. Musimy zmienić kilka rzeczy, aby praca była przyjemna i inspiracji wizyta często.

kolor ścian

To kryterium jest konieczne, aby zwrócić szczególną uwagę, jeśli dopiero zaczynasz planować biura projektowego, ponieważ może to wpłynąć negatywnie lub pozytywnie swoją produktywność. Wiele artykułów rozważają wpływ koloru na zdolność do pracy.

Do pracy , jakieś ciemne odcienie – to zły wybór. Ciemne, czarne ściany, jeśli nie sprawi, że przestrzeń robocza bardziej wąskie i, najprawdopodobniej, będzie wywierać presję na ciebie. Bardzo jasne kolory będą cię rozpraszać z pracy i być rozproszony.

Organizacja pulpitu i miejsce będzie bardziej produktywne, jeśli ściany szafy, w której pracujesz, ogrzeje kolor, ponieważ może pomóc w rozwiązaniu typowych zadań w zakresie kreatywności.

Dla biura lub biura jest lepiej wybrać jasne kolory, ponieważ są one związane z otwartości i łatwości.

Krzesło i stół pracę

Wybór stołu operacyjnego i krzesło – bardzo indywidualna sprawa, która zależy od rodzaju działalności. Ludzie, którzy idą do pracy długie godziny przy komputerze, nie trzeba tak dużo przestrzeni roboczej jako tych, którzy idą do haftu, aby angażować się w rysunku, pracy z papierami i rzeczy.

Jeśli wybierzesz tabelę wyłącznie dla siebie, to należy zwrócić uwagę na fakt, że jest ona optymalnie nadaje się do wszystkich przypadków, w których masz zamiar zrobić. Należy również pamiętać, że potrzebują miejsca do przechowywania różnych rzeczy. Puchar, rysunek, zapisy papierowe, książki – wszystko to wymaga osobnego miejsca.

Jaki jest odpowiedni rodzaj pracy krzesło? Jeden, który zostanie również wybrany indywidualnie. Pamiętaj, że rodzaj pracy krzesło znacząco wpływa na wydajność pracy, stopień koncentracji i wiele więcej. Jeśli zamierzasz przez dłuższy czas do pracy przy komputerze, powinno być wygodne dla Ciebie, nawet w przypadku długotrwale siedzi bez ruchu. Ale należy pamiętać, że przerwa co najmniej raz na godzinę jest bardzo potrzebne. Będzie to pomocne dla całego ciała. Ważne jest również obecność oparcia i powinny być wygodne i wygodne do siedzenia na krześle bezpośrednio.

oświetlenie

Teraz pomówmy o najważniejszym z punktu widzenia prawidłowej organizacji pracy. Pamiętaj, że najlepszym oświetleniu – naturalne. Spróbuj ustawić stół jak najbliżej do okna tak, że wchodzi ona maksymalne działanie promieni słonecznych. Jeśli nie jest to możliwe, spróbuj postawić duże lustro tak, aby oświetlić miejsce pracy. Jeśli prawidłowo ustawić lusterka, przestrzeń tabeli będzie wizualnie wydają się większe.

Kup sobie dobrą lampę, która daje dużo światła. Jeśli uratować świat, prędzej czy później trzeba wydać pieniądze na dobre punkty.

Dekorowanie

Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie jedną pracę bez co najmniej jednego kwiatka. To daje dodatkową dawkę tlenu. Jesteś produktywny praca!