141 Shares 1148 views

Co jest dziewicą i czy możliwe jest dzięki obecności błony dziewiczej ocenić czystość dziewczyny i nietknięty?

Często pytanie: „ Co ? Virgin” – można uzyskać odpowiedź, opartą bardziej na kobiecej fizjologii, niż wewnętrzna treści. Ale słowo „dziewictwo” ma jedno ze znaczeń „niewinności”. A nawet w fizjologicznym sensie odpowiedź na pytanie: „Co jest dziewicą” musi opierać się na jej dziewiczej czystości. Jednakże, istnieje wiele niuansów, gdy czystość, niewinność i konserwacji virgin pojęcia nie są identyczne.

Co jest dziewicą?

Biorąc pod uwagę fizjologię kobiety powinny zwrócić uwagę na obecność w jej ciele tzw błony dziewiczej – fałd błony śluzowej, która obejmuje wejście do pochwy. Przez długi czas uważano, że błona może być tylko w kobiecych ludzi. Dziś jednak, naukowcy byli przekonani, że nie ma u szympansów, wielorybów, manaty, koni i słoni. Funkcjonalność błony dziewiczej jest jeszcze nikt nie udało się wyjaśnić. Dlatego przyjmuje się, że dziewictwo istnieje dokładnie, aby być w stanie zweryfikować integralność samicy ssaka i dziewcząt. W oparciu o powyższe, należy stwierdzić, że jest dziewicą – nie zawsze jest to młoda dama. Rzeczywiście, czasami zdarza się w życiu kobiety, że dożył sędziwego wieku, dla tego czy innego powodu nie mieć kontakt seksualny z mężczyzną w ciągu całego życia, zachowując swoją „niewinność”. Im i został określony jako „stare panny”.

Dziewictwo i niewinność – synonimem ty?

Wiele osób uważa, że ochrona błony dziewiczej wskazuje dziewictwo dziewczyny. To jest naprawdę? Virgin dziewczyna może „udowodnić” swoje partnerki integralności poprzez kontakt seksualny, przedstawianie krwi poplamione ubrania. Sam partnerem w czasie penetracji pochwy mogą również odczuwać przeszkodę. Ale to nie może służyć jako dowód pełnej czystości i wierności dziewczynki. Obecnie istnieją kliniki, która przez pewien łapówki „przywracania dziewictwa”, który jest przyszyty w pochwie. Niektóre z dziewcząt, wiedząc o grzeszek, ale chcąc oszukać partnera, należy przed kontaktem douching kwaśną wodę, która tworzy poczucie człowieka barier świetlnych w czasie penetracji. Aby pościel były krople krwi, ona na tyle cicho, aby wybrać otwartej stare rany, ukłucie lub skaleczyć podczas seksu. A niektóre bezsensowne dziewcząt i przedtem małżeństwo aktywnie angażować się w seks analny lub ustnej. Ale w czasie „nocy poślubnej” błony dziewiczej one całkowicie nienaruszone. Dopiero teraz możemy nazwać dziewczyną czysty i nieskazitelny?

Hymen nie, wtedy, dziewczynka już stosunek płciowy?

Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu młodych ludzi. Okazuje się, że obecność lub nieobecność błoną dziewiczą – wskaźnikiem czystości i niewinności jest sto procent. Istnieje kilka zaburzeń fizjologicznych, jak wrodzonego braku błoną dziewiczą (to drugi nazwą błoną dziewiczą). Ani jedna z funkcji w organizmie, to nie ma wpływu ani seksualnej ani narządów płciowych. A niektóre młode dziewice mają taką elastyczną błahe, że podczas kontaktu nie jest uszkodzony, można go wprowadzić partnerem mylące. Nie tak rzadko, że znalazł hymen całkowicie całość tylko w momencie narodzin. Czasami zdarzają się urazy z dzieciństwa, które mogą kolidować z pochwy. I na pierwszy stosunek seksualny pęknięcie błony dziewiczej nie występuje … Człowiek może winić kochanie niewierności, zamieszek – i być nie tak. Więc co jest dziewicą? Jest to dziewczyna, która utrzymuje zgięciu (lub przywrócenie) błony dziewiczej, lub po prostu czyste, pokorne i wierne kobiety, niezależnie od tego, czy jest jej hymen, czy nie? Niech każdy człowiek wyciągnąć wnioski dla siebie samego.