588 Shares 5418 views

Sico (prezerwatywy): recenzje gatunki

Nawet w czasach starożytnych ludzie zadał pytanie, jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji. Wiek pierwszego produktu silikonową, która została odkryta przez naukowców – 400 lat. Choć można przypuszczać, że różne sposoby ochrony ludzi zaczęli używać BC. Pomimo godnego życia, wyroby silikonowe są dziś najlepszym sposobem ochrony przed niechcianą ciążą i chorobami zakaźnymi, które są przenoszone drogą płciową.


Jak prezerwatywy Sico są wykonane?

Większość z tych produktów są wykonane z lateksu. Minimalny udział w rynku objętym antykoncepcyjne prezerwatywy wykonane z materiałów syntetycznych. Wyprodukowane przez SICO prezerwatywy są wykonane z lateksu o przyzwoitej jakości, główny składnik, który jest sok drzewa Hevea. To drzewo rośnie w obu Amerykach i Azji. Tutaj materiał jest poddawany w pierwszej serii testów na wysokiej jakości. Wtedy prawdziwy lateks jest transportowany do Niemiec dla przedsiębiorstwa CPR Produktions, który jest uważany za najlepszy zakładu do produkcji wyrobów z lateksu. Z pomocą nowoczesnego urządzenia wykonane Sico – prezerwatywy, które są obecnie sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie.

Zalety prezerwatywy „Sicko”

Dlatego przez wiele lat firma Sico prezerwatywy są najczęstsze metody antykoncepcji?

Po pierwsze, prezerwatywa – jedna z najstarszych metod ochrony nie tylko przed ciążą, ale także z tych chorób, które są przenoszone drogą płciową. Jeśli używasz prezerwatywy poprawnie, skuteczności ochrony równą 100%.

Najbardziej popularne jest produktem o szerokości 52 mm, o długości 180 mm. Ten rozmiar pasuje do 80% mężczyzn. Producenci starają się, aby produkty spełniają wszelkie użytkowników fantazji. Każdy w farmacji mogą znaleźć różne rodzaje prezerwatyw: klasyczne, oryginalne, cienkich, pofałdowanych, kołowym kolorowe, o różnych smakach i smarowania o zawartości benzokainę, co zwiększa czas trwania stosunku.

Prezerwatywy mogą być stosowane w sposób ciągły. Nie ma potrzeby, aby kupić tabletki, zaburzając równowagę hormonalną. Także nie trzeba czekać 30 minut, aż tabletka będzie działać.

Cechy Sico prezerwatywy

Kobiety, które właśnie rodziły można używać prezerwatywy bez szkody dla ciała: to nie koliduje z karmienia piersią i umożliwia uprawiać seks po porodzie. A jeśli istnieje problem z brakiem wilgoci, możliwe jest, aby używać żeli, smary, który eliminuje nieprzyjemne i bolesne doznania, występowanie mikropęknięć i podrażnień.

Używanie prezerwatyw zmniejsza ryzyko zapalenia narządów nowotworów.

W jakich krajach są realizowane prezerwatyw „Sicko”?

Do tej pory prezerwatywy na blacie można znaleźć w każdym kraju WNP, Ameryce i Azji. Na przykład w Meksyku, sprzedał 70% produktów tej marki. W Rosji, „Sicko” prezerwatywy pojawił dawno temu, w 1995 roku. A ponieważ dużo pieniędzy zostało wykonane, aby to marka popularna w Rosji.

Prezerwatywy Sico: na wszelkich dochodów

Prezerwatywy „Sicko” jest jednym z tych rodzajów prezerwatyw, które są produkowane w fabryce w Niemczech. Chociaż istnieje wiele popularnych marek prezerwatyw, które są wykonane w Malezji i Tajlandii. marka Sico od dawna istnieje na rynku i stał się popularny ze względu na przystępne ceny i wysoką jakość. Dlatego produkty te mogą być stosowane przez osoby z dowolnego materiału poziomie.

Kto zazwyczaj dostaje prezerwatywy?

Jeśli wcześniej do 80% kobiet kupił prezerwatywy, ale teraz liczba mężczyzn i kobiet, aby kupić prezerwatywy, o tym samym. wyroby silikonowe stosowane przez konsumentów w wieku od 16 do 45 lat.

Znajdź swój model Sico prezerwatywy

Ogromna ilość „Sicko” prezerwatywy pozwala każdemu znaleźć model, który pasuje najlepiej. Jest to fantastyczna okazja dla bezpiecznego finansowo człowieka, a dla studenta. Porozmawiajmy o najbardziej popularnych modeli, które mają prezerwatywy SICO. Rodzaje ich zróżnicowane.

  • Sico Kolor jest prezerwatywa kolor ze sklepu, smaku i smaru. nasycenie kolorów, a obfitość owoców jagodowych aromatów dokonać powołanie w łóżku namiętny i niezapomniane. Można wybrać smaki banana, mięty i truskawki.
  • Produkty sico perłowe są radełkowane, pamięci i smar silikonowy. Pryszcze wpływają na cały podstawie produktu i powoduje dodatkową stymulację. Masz wspaniałe uczucie będzie wnieść coś nowego do związku, a twój partner nie będzie stać na bok. Dać mu większą przyjemność, kupując prezerwatywy Sico Pearl.
  • Sico żebrowane są produkty z pierścieniowym falowanie i smaru. Te prezerwatywy są idealne dla młodych i ekscentrycznych par, które lubią eksperymentować. Nierówna baza pozwala na uzyskanie dodatkowych orgazm i dać niezwykłe emocje. Niech twój partner będzie nowe doświadczenie, pozostając chronione.
  • Sico Bezpieczeństwo – to tradycyjna wersja prezerwatywy ze smarem silikonowym i napędu. Jeśli najważniejsze – niezawodność, to należy kupić te prezerwatywy. Są idealne dla tych, którzy chcą w pełni skoncentrować się na swoim partnerem. Ten typ produktu jest najbardziej wygodny i bezpieczny.
  • Sico Sensitive – Ta wersja pętli z prezerwatyw i składowania środków smarnych. Specjalny kształt pomaga uzyskać w bliskim kontakcie z partnerem.
  • Sico Extra – produkty z zamknięte ścianami, przechowywania i tłuszczu daje niezawodność i bezpieczeństwo kontaktów seksualnych. Te prezerwatywy są idealne dla par, które przez długi czas razem. Trzeba odłożyć na bok wszystkie niepotrzebne szczegóły i w pełni skoncentrować się na swoim ulubionym partnerem. Ta podwójna ochrona, która pozwala latać w świecie pokus.
  • Prezerwatywy Sico XXL – dla tych, którzy są ważne wielkości. Ten klasyczny prezerwatyw, które są przeznaczone dla młodzieży z większej męskości. Lekkość, oryginalność, przewidywalność – te prezerwatywy będzie otwarcie dla Ciebie.
  • Prezerwatywy klasyczny „Marathon” – produkty z napędu i smarowana z treścią anestezyny, które pozwalają stosunek płciowy dłużej. Jeśli człowiek jest wrażliwy na płeć, a kobiety – wymagający, to należy kupić ten rodzaj prezerwatyw.

Każdy klient będzie w stanie znaleźć środki antykoncepcyjne „Sicko” na bazie ulgą, różne kształty, smaki, rozmiary, z lub bez smarowania.

Długi i namiętny seks pod warunkiem

Obecnie produkowane pod marką prezerwatywy Sico są uważane za jeden z najbardziej popularnych marek. Ich nabywania, a kobiety i mężczyźni w wieku poniżej 40 lat. Tylko prezerwatywy Sico Sensitive stanie zagwarantować bezpieczną, szybką i zmysłowy seks. Przy zakupie prezerwatyw, masz swobodę i niezależność, każde spotkanie będzie w łóżku długo oczekiwana, namiętny.

Jeśli chcesz kupić prezerwatywy Sico, możemy wybrać dowolny rozmiar. „Sicko” Spółka jest gotowa do zaoferowania swoim klientom około 13 rodzajów produktów lateksowych, które są produkowane w opakowaniach po 3, 6, 12 sztuk.

Sico Prezerwatywy: Opinie

Według badań konsumenckich, większość ludzi szczęśliwymi za pomocą prezerwatyw tej marki. Ludzie, którzy często korzystają z, na przykład, kontur Sico prezerwatywy, zwróć uwagę na następujące. Brak podrażnienia i dyskomfortu nie dostać, „guma” nie jest rozdarty. Te produkty lateksowe są znacznie tańsze niż innych producentów prezerwatyw, i mają wiele zalet, które są doceniane przez ludzi z różnych krajów.

Ktoś miał duży problem – znaleźć normalne prezerwatywy, wielu po seksie pojawić podrażnienia skóry i, w konsekwencji, niechęć znów kochać. Ale prezerwatywy «Sico klasyczny” nie ma tych wad, są przeznaczone do codziennego tradycyjnego seksu.

Konsumenci są najbardziej popularne klasyczne prezerwatywy bez kolców i smaków. Oni nie są chętni, aby mieć wygodny kształt, w stanie zapewnić wysoką czułość, długi smaru. Ogólnie rzecz biorąc, „Sicko” – wielka marka prezerwatyw dla bezpiecznego i długotrwałego seksu.