502 Shares 9108 views

Dlaczego noworodek pluje się dużo?

Wraz z pojawieniem się dziecka rodzi rodziców ogarnia radość. Jednak nawet najbardziej drobne problemy zdrowotne mogą zakłócać normalnej równowagi szczęśliwi. Jedną z takich trudności jest często mitralnej. Rzeczywiście, proces ten często uniemożliwia dzieciom spokojne życie, a także rodzice obawiają. W tym artykule będziemy mówić o tym, dlaczego dziecko pluje się dużo i jak z nim walczyć.


Głównymi powodami

  1. Głównymi czynnikami, wywołując problemu, według ekspertów jest przyjmowanie powietrza. Rzeczywiście, dzieci w momencie otrzymania powietrze połknąć żywności. Następnie udaje się w żołądku, dostarczając w niektórych przypadkach, dyskomfort dziecka. W rezultacie dziecko pluje się dużo. Należy pamiętać, że jest to całkiem normalny proces, ponieważ w ten sposób żołądek pozbywa się nadmiaru powietrza i stara się unormować swoją zwykłą pracę. Po tym, że dziecko nie odczuwa dyskomfort lub dyskomfort, ponieważ w rzeczywistości jest to sposób życia i jest spowodowana specyficzną strukturę przewodu pokarmowego.
  2. Ponadto, często dziecko dużo mitralnej i dzięki specjalnemu układowi żołądek (poziomo) i jego kształt przypominający worek. Grudnichok stale zamieszkuje, co do zasady, w pozycji poziomej, a otrzymane jedzenie z dość dużą objętość w porównaniu z ciałami nadal słabo rozwiniętych. Taka sytuacja nie wymaga leczenia.
  3. Wiele matek martwi się, że dziecko pluje się dużo. Fakt ten wyjaśnia również podawanie z nadmierną prędkością. Taka sytuacja zdarza się, gdy matka zbyt dużo mleka, a dziecko nie jest jeszcze rozwinięta działalność całkowicie ssania. W tym przypadku, niedomykalność obserwuje się bezpośrednio po posiłku. Eksperci zdecydowanie odradzamy podawanie z nadmierną prędkością, bo to może prowadzić do problemów zdrowotnych.
  4. Często dziecko pluje się wiele, a ze względu na niewłaściwe żywienie. Nie trzeba w otwór smoczka nie powinna być zbyt duża, a sutek ma być wypełniona mlekiem, ale nie w pozycji poziomej.
  5. Tylko w wyjątkowych przypadkach, problem dlaczego miesięczne dziecko dużo mitralnej, leży w braku rozwoju mięśni, co z kolei jest spowodowane trudnym porodzie.

Co robić?

Aby uniknąć takich zjawisk, lekarze zalecamy, aby wykonać następujące czynności. Gdy dziecko do jedzenia, należy stwierdzić pionowo aż całkowicie uwalniane do powietrza. Ponadto, ważne jest, aby stale monitorować proces karmienia sami prawidłowo umieścić dziecko do piersi.

wniosek

Jeżeli wszystkie dane w niniejszym artykule zalecenia nie pomogły rozwiązać problem, należy skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się od niego, dlaczego dziecko pluje się dużo. Pediatra będzie w stanie poprawnie zidentyfikować prawdziwą przyczynę tego zjawiska i zaproponuje skuteczne metody jej zwalczania.