882 Shares 4297 views

Jak zainstalować nowe okna w drewnianym domu: wskazówki dla początkujących chałupników

Gotowa rama otwory cięte, zwany mistrzem mierniczy, ale następne pytanie jest w powietrzu: „Jak zainstalować nowe okna w drewnianym domu i spać spokojnie, bez obawy, że rano odkryć żałosne resztki projektu?”. Takie obawy są zrozumiałe nie tylko dla początkujących chałupników, ale również tych, którzy przez dziesiątki lat poszedł na charakter w ciepłych porach roku.


Finał prac budowlanych, aby już wkrótce, jeśli układ otworów okiennych wydasz poprawnie. Umieścić plastikowe okna jest prosta, ale drzewo – kapryśny materiał, a poza tym umie skręcać lub kurczyć. Czasami takie działania występują w tym samym czasie, więc opłaca się być cierpliwym.

Dowolna struktura zmniejsza się, dzięki czemu zmniejszy się drewniany dom wielkości, jak kamień czy beton. Przed rozpoczęciem pracy w nocy z frazą Careening umysł „jak zainstalować nowe okna w drewnianym domu”, przeczytać instrukcje, które są załączone poniżej, i nie spiesz się. Zasada „idąc spokojnie, ale stanowczo,” gwarantowane do pracy.

Sposoby montażu okien PVC w nowym drewnianym domu dużo, ale tylko jeden jest uważana za najbardziej akceptowalne dla mieszkańców środkowej pasma. Rama spokojnie wytrzymać obciążenie w wyniku niewielkich odkształceń ścian, ale stelopakety do takiego stresu nie jest obliczana. Oni nie będą musieli poprosić sąsiadów, aby zaświadczyć o jak zainstalować nowe okna w drewnianym domu, który będzie musiał to zrobić. Jeśli coś pójdzie nie tak, projekt jest prosty pęknięcie lub nawet wylecieć.

Aby tego uniknąć, trzeba czekać. Głównym czynnikiem – czas. Po zainstalowaniu systemu Windows muszą obliczyć, czy to wystarczy, by przeszedł bez obawy zamykając przestrzeń wewnętrzną od wpływu zewnętrznego. Nawet dwa dni są czasem wystarczy wiedzieć czy razy podczas pracy w swoją korzyść, albo zaczynają czuć nerwy na próbę. Jak nie chce rozmawiać o tym, co trochę myślałeś o wydaniu jak zainstalować nowe okna w drewnianym domu.

Nie jest konieczne, aby zrezygnować z planów, bo 3 praktyczne porady, które pomogą przetrwać nieprzyjemne momenty:

  1. Po zainstalowaniu systemu Windows użyj obsadu PVC. Słowo trudne, ale jest to skuteczne. Dzięki niemu możliwe jest uniknięcie presji na ścianach okna podczas logowania skurczy się o 3-5 cm Skew. – Nie najgorsze, co można zaobserwować powrót do kraju na wiosnę przyszłego roku. Niektórzy właściciele złapał swoją strukturę z górnym rejestrze, wiszące bezpośrednio na ramie. Między nimi utworzona jest oczywiście ogromny szczelinę, przez którą prawdopodobieństwo 100 procent było wytrącanie i brud.
  2. Aby do tego nie doszło, przejdź do końców kłód dziennika, pił otworu okiennego, a rowek, którego wielkość zmienia się od 50 mm z każdej strony. To wklej drewna tej samej wielkości. Jednak taka dobra obsada do okien drewnianych, ale można wyciąć go do plastikowego grzebienia. Go po małym skurczu mistrza dołączyć produkt PVC, w tym samym czasie i pokaże, jak zainstalować okno z tworzywa sztucznego w drewnianym domu.
  3. Choć dom śpi pod śniegiem „koc”, należy rozważyć wnętrza każdego pokoju sprawiają, że meble, szyć zasłony na oknach, kontrakt z instalacji basenów, i pamiętaj, aby kupić samowar. Co letniska bez tej ozdoby! Ci, którzy nadal realizuje zapach świeżych kłód, eksperci radzą, aby poczytać książkę, „Okna plastikowe. Instalacji w drewnianym domu” Można je nabyć w sklepie lub zamówić online.

Wszyscy nauczyli, ponieważ materiał jest napisany tak, że nawet dziecko zrozumie, technik architektury drewnianej.

Możemy tylko życzyć Ci powodzenia i cierpliwości, by dziesięć lat później mógł z dumą powiedzieć swoim dzieciom, jak przezwyciężyć wszelkie trudności w budowie swojego ukochanego ogrodu.