248 Shares 8412 views

Jak nie stać się zwierzę lub którzy są Gopnik terpily?

Więc pomówmy o tym, kto z terpily. Po tym wszystkim, pomimo faktu, że koncepcja ta ma przyjść do nas z gwary przestępczej, opisuje dość powszechne. I, niestety, wielu z nas nieświadomie stać terpily w oczach przestępców i ich przyjaciół. W tym przypadku, w odróżnieniu od pierwszej sekundy ty to rzadko rozpoznawane.


Warto więc dowiedzieć się, co terpeny słów. Którzy należą do tej grupy i jak to się skończy?

Terpeny: Znaczenie

Musimy zacząć od tego, że pojęcie to przychodzi do nas z tzw gwarze przestępczej. Z biegiem lat, słownictwo więzienie zaczęło przeciekać do mas, gdzie szczęśliwie podjęli pewne subkultury. W szczególności, wiele złodzieje uzbrojeni hasłami Gopnik i drobnych przestępców.

Ale wracając do rzeczywistości , kto jest terpily. Tak pierwotnie pojęcie to odnosi się do tych ludzi, którzy przez przypadek stał się ofiarą przestępców. Ale potem okazało się nieco znaczenie leksykalne już i terpily zaczęli nazywać tych, którzy idealny do zastraszania lub wymuszenia. Mówiąc najprościej, terpily – ludzie, którzy nie mogą obronić dla siebie i innych.

Słabość widać z daleka

Najbardziej uderzające jest to, że przestępcy terpeny zobaczyć z daleka. Oznacza to, że osoba jeszcze nie zaczął mówić, a Gopnik zrozumiał, że mógłby „rozpuścić” pieniądze, a nawet zrobić biedny facet z winy. Dlaczego tak się dzieje?

Jest to nauka – wiktymologia. W przeciwieństwie do innych dziedzin kryminalistyki bada same nie przestępców i ich ofiar. Według niej, istnieją pewne kryteria, które sprawiają, że człowiek bardziej atrakcyjny dla przestępców. Na przykład, może przejawiać się w jego zachowania, ubioru, stylu życia, a nawet patrzeć. W związku z tym, że byłoby bardzo rozsądne, aby porozmawiać o tym, kto z terpily w ujęciu wiktymologii.

terpily niewoli

Istnieją pewne grupy osób, które mogą z łatwością mieszczą się w kategorii terpenów. Powodem tego jest ich stan fizyczny i psychiczny, a dokładniej, ich słabością. Na przykład, na ryzyko obejmują starszych, dzieci, kobiet i osób niepełnosprawnych.

Również wielu przestępców chętnie czyszczone karma pijący mężczyzna, a fakt, istnieje kilka powodów. Po pierwsze, taka ofiara nie byłaby w stanie odpalenie, a po drugie, z powodu nadmiaru alkoholu we krwi ofiary trudno zapamiętać charakterystyczne cechy atakującego.

Kim są życie terpily

Ale jeśli wszystkie powyższe muszą terpily, to są tacy, którzy dobrowolnie zapisuje się do ich grupy. W tym przypadku mówimy o ludziach, którzy są słabi, nie ze względu na okoliczności życia, ale dlatego, że są zadowoleni z takiego stanu rzeczy.

Na przykład, może to być facet, który nie odgrywa sport i prowadzić styl życia w pomieszczeniu. z tego powodu, że nie lubią walki i umiejętności społecznych, co znacznie obniża ich samoocenę. I tacy ludzie na spotkaniu z bandą Gopnik zaczynają promieniować strach, jakby przed nimi stado głodnych lwów. Oh, a następnie, jak mówią sami gangsterzy „takich tolerować grzech nie poradzić.”

Jak przestać być terpily?

Być może nie ma nic trudniejszego niż praca na nich. Jednak bez zmiany oczywiście coś nie będzie działać w swoim życiu. Dlatego, jeśli ktoś chce przestać być terpily, powinien przygotować się do tego, że przed nim czekając na bardzo trudnej drodze.

I powinniśmy zacząć od wzmocnienia własnego ducha, bo to jest – jest podstawą wszystkiego. Dzięki niemu można podbić swoje obawy, które będą marsz ulicami bardziej pewny siebie krok. Następnie należy zapisać się na siłownię, aby być w stanie dać montażu odpalenie do atakującego.

Aha, i nie mniej ważnym czynnikiem jest komunikacja na żywo z rówieśnikami. Po tym wszystkim, tym lepiej dana osoba posiada swój język, tym bardziej prawdopodobne jest to, że z dowolnego zeskrobać zostanie ona wydana bez szwanku.